Telewizory LED TCL C76 z HDR Pro i Androidem 7.0 - dostępne od września.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie podzieli.
Dostał nagrodę EISA dla najlepszego telewizora LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Ma znakomity dźwięk, niższy input lag, WCG, Pilot głosowy, Google Assistant, Android 8,0, lepszy kontrast, lepszą czerń, szybszą obróbkę.
Ciekawe tylko jaka będzie ostateczna cena.
 

PawelTBU

New member
Faktycznie podzieli.
Dostał nagrodę EISA dla najlepszego telewizora LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Ma znakomity dźwięk, niższy input lag, WCG, Pilot głosowy, Google Assistant, Android 8,0, lepszy kontrast, lepszą czerń, szybszą obróbkę.
Ciekawe tylko jaka będzie ostateczna cena.

Ten model to średniak i w takiej skali trzeba go oceniać, jesli cena nie zabije /a raczej nie powinna/ to nie szukajcie tu 100Hz bo to nie ta półka. Większy ból że X2 nie ma 100Hz i mimo że na QD jest niedrogi to lepiej bylo go wycenić wyżej i to 100Hz do niego włożyć. moim zdaniem TCl lepiej by na tym wyszedł.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Do Sony może podpisać śruba przez wyjście słuchawkowe które pod śruba też jest przewidziane. Wcześnie ta firma miał też w ofercie suba bezprzewodowego. Ok 3 lat temu. Oczywiście do wybranych modeli. Jako wejście na głośnik centralny to stosowano pisarskiego ale w tv kineskopowych.
 

Desverger

New member
No właśnie podzieli. C70 wypadł blado pomimo wielkich oczekiwań. Ładny wygląd i... pozostało mu słowo klucz: naj... w swojej klasie (o tu bym się kłócił). Setki zadowolonych i... tyle samo nie. Co do X2 to zawsze mówiłem to co powyżej napisał kolega PawelTBU - mogli te 100Hz do niego jako flagowca załadować. Lepiej by się sprzedawał. A tak... więcej o nim pisano niż w sklepach widziano (czytaj. sprzedano).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
C70 to wg 56 dziennikarzy ze wszystkich krajów Europy - to najlepszy telewizor w klasie cena do jakości.
DC76 to wg tych samych dziennikarzy, kontynuator jakości C7006 , został wybrany na 2018/2019 jako najlepszy telewizor w klasie cena do jakości w Europie.
Nie Samsung, nie Sony , nie LG - ale właśnie TCL !.
Ukaże się na dniach.
 

tomulus

New member
@kiki , a tych 56 dziennikarzy przez jaki okres w domu testowało ten model TCL?
Sam zastanawiam się nad tym tv z racji tego iż nie chcę wydać 5-6tyś, tylko kupić coś w granicach 4k. Jedyną przeszkodą to jak ktoś już świetnie napisał - jest tylu zadowolonych co niezadowolonych z marki TCL. Poczekamy zobaczymy na testy, opinie innych.
A ...jeśli nie ma 100Hz to ile w sumie ma ?
 

Desverger

New member
Ha Ha Ha dobrze to ująłeś z tym dziennikarzami ! NA PEWNO ;-) go przez miesiąc katowali każdy w swoim domu (labie w redakcji). Po prostu biorą: cena, design, jakość i na dopiero na końcu możliwości (jak znam życie niektórzy pewnie oceniają po 2 godzinnej zabawie ze sprzętem) - i bum, werdykt. Następny proszę! Osobiście od jakiegoś czasu krytyczniej patrzę na rankingi EISA. Kiedyś ta organizacja była dla mnie bardziej wiarygodna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz do Eisa - pewnie Ci odpowiedzą.
Pewnie EISA jako organizacja międzynarodowa ma swoje standardy.

TCL będzie miał również w Europie telewizory z matrycą 100 Hz ale oczywiście za dopłatą.

Każdy ocenia wg siebie.
My oceniamy też na podstawie testów.
Modele TCL C7006 mają się dobrze.
Modele TCL X2 mają się znakomicie.
 

dac

New member
Witam,
czy będzie model 49"??
za oceanem ten model tj. chyba sera C6 i tam nagłośnianie jest sygnowane marka harman/kardon i wersja 49" jest dostępna a jak będzie w europie?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Napisz do Eisa - pewnie Ci odpowiedzą.
Pewnie EISA jako organizacja międzynarodowa ma swoje standardy.

TCL będzie miał również w Europie telewizory z matrycą 100 Hz ale oczywiście za dopłatą.

Każdy ocenia wg siebie.
My oceniamy też na podstawie testów.
Modele TCL C7006 mają się dobrze.
Modele TCL X2 mają się znakomicie.




A co w nich jest takiego znakomitego / dobrego ??? To że ma " kulawy ANDROID " to zaliczasz taki tv do wspaniałego / dobrego ?

Nigdy nie naczytałem się o takiej marce i tak za przeproszeniem " zjebanym softem " jak tutaj ludzie opisują co sie dzieję z tv TCL !!!

A o tych dziennikarzach to fakt : popieram takie stwierdzenie i jeszcze dodam : co miały osoby usłyszeć na temat tych modeli tv to usłyszały bo tak miało być , chyba wiadomo o co chodzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłaliśmy setki Oreo po całej Europie.
I nie rozumiem że ludzie są super zadowoleni.
Najmniej zadowoleni są Ci którzy nie używają go !!!
Hurra.

Opluwasz dziennikarzy EISA.
Ok.
Napisz proszę jakie masz doświadczenie w branży ile lat testujesz telewizory , jakie masz wykształcenie, jaki kursy przeszedłeś szkoleniowe i gdzie ?
 

PawelTBU

New member
Wysłaliśmy setki Oreo po całej Europie.
I nie rozumiem że ludzie są super zadowoleni.
Najmniej zadowoleni są Ci którzy nie używają go !!!
Hurra.

Opluwasz dziennikarzy EISA.
Ok.
Napisz proszę jakie masz doświadczenie w branży ile lat testujesz telewizory , jakie masz wykształcenie, jaki kursy przeszedłeś szkoleniowe i gdzie ?

przypomnijcie sobie aferę z ADAC i ustawianymi wynikami testów opon... w nagrody się nie wierzy, w dzisiejszych czasach rynek i konsument weryfikują produkty a nie jakieś mniejsze lub większe nagrody. Co do TCL to nie był bym taki krytyczny. po 1 to średnia półka więc nie spinajmy się że coś w nim nie jest na poziomie premium, po 2 andek 8.0 ma być przełomem dla tv i patrząc na to jak działa u mnie w domu głupim mibox nie był bym taki sceptyczny a po 3 to generalnie jak coś mi nie pasuje lub nie podoba to po prostu tego nie kupuję a nie wylewam spiny na forach....
 

PawelTBU

New member
Niestety 4K to już przeżytek teraz tylko 8K :) Nie warto kupować czegoś co nie ma przyszłości liczą się tylko modele telewizorów na lata :) .Tym bardziej takie modele bez matryc 120hz są absolutnie nieopłacalne w najbliższej perspektywie ...
LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości. - Kino domowe - Audiostereo.pl

Nie no pewnie, tylko ile osób stać na 8k?? auta spalinowe to tez p rzezytek, nie opłaca się kupować. Wszyscy powinniśmy mieć Tesle. Proszę Cię zejdź na ziemię ;)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Wysłaliśmy setki Oreo po całej Europie.
I nie rozumiem że ludzie są super zadowoleni.
Najmniej zadowoleni są Ci którzy nie używają go !!!
Hurra.

Opluwasz dziennikarzy EISA.
Ok.
Napisz proszę jakie masz doświadczenie w branży ile lat testujesz telewizory , jakie masz wykształcenie, jaki kursy przeszedłeś szkoleniowe i gdzie ?




Taki mądry jesteś ? To powiedz dlaczego tyle osób skarży się na nieprawidłowe działania tv ? i w tym przypadku chodzi najbardziej tutaj o TCL ?



Ja nie muszę mieć zawodu i jakiś szkoleń jak ty , bo jak ktoś jest kumaty to szkolenia itp są zbędne i jeszcze dodam że są takie osoby co im nie potrzeba szkoleń , także daruj sobie takie teksty , bo widzę że co z ciebie za super fachowiec i nikt ci nie dorówna !!!

Ja piszę to co czytam tutaj na tym forum i takie są moje spostrzeżenia ,
 

PawelTBU

New member
Taki mądry jesteś ? To powiedz dlaczego tyle osób skarży się na nieprawidłowe działania tv ? i w tym przypadku chodzi najbardziej tutaj o TCL ?



Ja nie muszę mieć zawodu i jakiś szkoleń jak ty , bo jak ktoś jest kumaty to szkolenia itp są zbędne i jeszcze dodam że są takie osoby co im nie potrzeba szkoleń , także daruj sobie takie teksty , bo widzę że co z ciebie za super fachowiec i nikt ci nie dorówna !!!

Ja piszę to co czytam tutaj na tym forum i takie są moje spostrzeżenia ,

jest tylko jeden haczyk, te negatywne opinie nie są jeszcze o oreo które działa od kilkunastu dni, nie twierdze że ich nie będzie ale ta większość jest o poprzednich wersjach. Jest jeszcze inna kwestia. Androida ma raptem kilka modeli tv i generalnie wiekoszosc ma mniejsze lub większe problemy z nim. Telewizor jednak jest do telewizji i w tej skali bym go oceniał. I ty znów może i szału nie ma ale porównujmy do tej samej półki cenowej.
 
Do góry