Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-50DX750 - pierwszy ogląd tego telewizora .(test)

Felix

New member
Największy problem to go zwrócić chyba. Co Ci mówili w sklepie? U mnie, że nie przyjmą tv jak był używany, ale pewnie sciemniaja.

W Euro są problemy ze zwrotami, sam tego doświadczyłem i w moim przypadku sama gadanina nic nie dała, jedynie pewnie pismo do rzecznika praw konsumenta oraz reakcja z jego strony mogłaby skutek przynieść.

W ogóle te zapisy w sklepie mają durne, bo np. mają akcję "Zakupy bez obaw", a tam w pierwszym zdaniu, oho:

Zakupy bez obaw

"Jakie warunki musi spełniać towar, aby go zwrócić lub wymienić?
Towar musi być nieużywany."

i na to się powołują

Wiem, że nie jest to zgodne z prawdą, dlatego przy pomocy rzecznika praw konsumenta pewnie uda Ci się swoje wywalczyć, ale większość osób sprawę olewa.
 
Ostatnia edycja:

kolunio

New member
Ok ale przy zakupie na odległość jazdy na prawo zwrotu do 14 dni..Towar może być użyty w takim stopniu aby klient mógł sprawdzić jego właściwości. ..
Także mówić to oni sobie mogą. ..
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Największy problem to go zwrócić chyba. Co Ci mówili w sklepie? U mnie, że nie przyjmą tv jak był używany, ale pewnie sciemniaja.

WuMike - oddaj go pod dowolnym pretekstem byle oddać , kupimy za parę miesięcy razem
coś z modeli 2017 , albo coś z serii Q, albo XE93 , a może OLED-a.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Będę musiał pisać do nich, bo kupiony na miejscu w sklepie i używany - cwaniaczki go nie przyjmą, sami z siebie.
 

Felix

New member
Będę musiał pisać do nich, bo kupiony na miejscu w sklepie i używany - cwaniaczki go nie przyjmą, sami z siebie.

To niestety, ale przy zakupie na miejscu nawet prawo tutaj nie pomoże, w sensie jest to tylko ich 'dobra wola', a w Euro to z tym jest strasznie kiepsko. Pomyśl o czymś w kontekście niezgodności towaru z umową, bo na zasadzie oddania 'bo mi się nie podoba / nie przypadł mi do gustu / gra gorzej niż bym oczekiwał' słabo będzie.
 

chromaty

New member
Jeśli kogoś interesują używki/eskpozycyjne itp:

Outlet:

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-panasonic-tx-50dx750e-1

Po naprawie, używany. Drobne ryski na obudowie, podniszczone opakowanie:

Wyprzedaż! Panasonic TX-50DX780E | cena, raty - sklep Komputronik.pl

Produkt po ekspozycyjny - jeszcze tańszy:

Wyprzedaż! Panasonic TX-50DX780E | cena, raty - sklep Komputronik.pl

Uszkodzone opakowanie, towar nietknięty:

Wyprzedaż! Panasonic TX-50DX780E | cena, raty - sklep Komputronik.pl
 

daniel 88

New member
Mam pytanie do użytkowników modelu dx750 780 znalazłem model dx750 50 cali za 4668 i zastanawiam sie czy ten model jest warty tej kasy czy brać coś innego pod ps4 pro?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz brać 50" ale target masz na 55" tym bardziej że mieścisz się w klasie cenowej. No i masz z kalibracją.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Zrobiłem to samo, a powieszę wkrótce - na razie stoi na szafce, tylko jakieś małe te 65" teraz się wydaje, a na ścianie w ogóle będzie płacz... ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry