Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety cec jest biedny.. W starym Samsungu z 2014 działało to jak powinno. Głośność po arc mnie czasami rozbraja że mam ochotę wypierdolić pilot przez okno :fool:
 

darkliroj

Member
Witam. mam zamiar zakupić TV 65" . w kręgu moich zainteresowań jest TCL935 lub TCL835 lub Hinese U7HQ. Wiem że ten 3 to trochę inna jakość i cena. Ale widziałem go w sklepie i sprawia bardzo dobre wrażenie. TCL na razie tylko na papierze i nie wiem czy jest sens dopłacać do miniledów. Co do ewentualnego wyboru między 835 a 935 to decyduje wielkość wiem że 935 jest parę cm wyższy i przez to może mi się nie zmieścić na ścianie. prośba do użytkowników tego modelu o podanie rzeczywistych wymiarów wraz z rozstawą otworów montażowych i umiejscowieniem ich na planie TV (ile od góry i od dołu do otworów) dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widziałeś tamten to TCL zrobi na Tobie jeszcze większe wrażenie.
TCL 65C935 ma takie same rozmiary jak TCL 65C835 !

TCL 65C835 - Vesa 400 x 400
O dołu pierwsza śruba 12 cm , od góry śruba 37 cm
Pytanie ile masz max kasy ?
Ten 835 jest w kasie najlepszy w Europie - EISA Premim mini led
 

darkliroj

Member
W porywach może nawet starczyć na 935 choć wolałbym trochę mniej, tak np w okolicach 7 tyś +- coś. Co do wymiarów to oficjalne dane mówią że ten 935 jest wyższy, bo przecież ma głośnik u dołu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No raczej jeszcze nie ta sama liga

=============

Jeśli zostajesz na wartości 7 tyś - to najlepszy będzie z omawianych TCL 65c835.
Masz jeszcze extra mini leda 65PML9506 - w tej samej cenie .
Jak będziesz niebieski to też z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma od roku w sprzedaży już modele 8K.
A nowe będą prezentować na targach IFA w Berlinie.
Będziemy robić relację z targów.
 

Marlo

Active member
To czekamy do IFA , cena powinna być bardziej atrakcyjna w porównaniu do ceny Samsunga 65QN800B. Wystarczy że będzie miał tyle stref wygaszania co 65C935 i będzie super.
 

darkliroj

Member
Kiki, Czy ten Philips ma przy podstawie głośniki. Bo jeśli tak to mi sie wejdzie.(brak miejsca pod tv) Ja ma TV podłaczone do KD. Kiedy test 835?. Jasne moge sie zapisać do klubu. Jak chcesz to mi wyslij oferte na ten 835.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Testował ktoś współpracę tego telewizora z modułem CI od NC+? Sorry za głupie pytanie (nie znam się) jak kupię ten moduł i przełożę do niego kartę z dekodera nc+ to będzie działało tak samo?
 
Ostatnia edycja:

dziad_borowy

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli oryginalny od nc+? Można wymienić dekoder na kartę CI?

Możesz, ale karta musi być sparowana z modułem. Wizyta w c+ nieunikniona.

Przeleć wątek wstecz, pisałem że współpraca z modułem CAM jest bezproblemowa. Jedynie telewizor wyłącza się coś koło minuty z komunikatem w stylu - "CAM działa, tv wyłączy się po zaprzestaniu działania modułu."

Ja mam ten na kartę za ~160zł.
 

soplus

Active member
Bez reklam
OK. Ale czy karta abonencka z dekodera pasuje do modułu CAM? Laska z infolinii oczywiście powiedziała , że nie i chciała nową umowę wcisnąć.
 
Do góry