Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
NJ3MSMz_d.webp


Od Alberta ;)
 
Ostatnia edycja:

rezonator

New member
Dzięki. Jak rozumiem aby przesłać treść 4K 120 ,nie mogę się podpiąć pod port eARC bo on przepuści 120? Czy dobrze rozumiem? Będę musiał przesłać dźwięk przez optyka?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Konsole do 120/144hz a osobny kabel do ampli z earc i TV przepuszcza dźwięk dalej. Nie potrzeba w takim układzie optyka.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też się wahałem. Nie mam c953 tylko c825 który jest na tym samym procku. Bałem się że będzie wolny etc. Bez obaw!

Mnie najbardziej wcurwia podglaszanie i ściszanie po earc..
Wciśniesz 3x szybko góra lub dół zapierdala jak by miał zjoba. Czasem o 10 czasem pomyśli 3 sekundy zanim zareaguje.

Jak wolno podglaszasz lub sciszasz jest ok.

Nie wiem jak wygląda pełna obsługa 120hz z vrr w 4k, nie mam konsoli i mi na tym w ogóle nie zależy. Dla mnie nawet 60hz mogło by być tylko :fool:
 

AlbertoTomba

Active member
Na C935 soft też śmiga bardzo płynnie.
U mnie zmiana głośności po eARC z kolei się bardzo wlecze, także to chyba zależy od tego co jest na końcu kabla ;)
Nieco mnie drażni natomiast, że nawet jak wciskam "strzałki", to pilot steruje tylko głośnością soundbara - stary tv normalnie przekazywał ruchy do konsoli/odtwarzacza, można było się poruszać po menu tych urządzeń, a tu musze wyciągać pilota od odtwarzacza.
Niemniej nie ma tu nic, co by w codziennym użytkowaniu jakoś przesadnie wkurzało/przeszkadzało.

Zarówno 120hz jak i VRR działają z PS5, nie zauważyłem żadnych baboli.
 
Do góry