Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

macko1916

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nope. Tylko to co wymieniłeś powyżej.
Gdzieś tam hen hen wcześniej znajdziesz moją recenzję.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem 75' i chcesz miniLEDa, to się dłużej nie zastanawiaj.
Podejrzewam, że recenzja kikiego tylko to potwierdzi.
Wygląda na to, że za ~7k mniej niż Sony X95K dostajesz o wiele lepszą matrycę.

Inni posiadacze też już to wspominali, czarne pasy są po prostu czarne, ilość stref daje niesamowity efekt. A dostajesz dodatkowo świetną jasność. Efekt halo jest bardzo zmniejszony.
Bolączki LCD są tu zniwelowane do minimum.

Kupiłbym ponownie, oprogramowanie da się naprawić, tłumaczenie poprawić a pilota zmienić.

ZEN - dzięki D_B :)
 

macko1916

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy na tym forum można przeklinać - podwyższając emocje i merytorykę odpowiedzi? Gdyż Koledze Hansowski chcę odpowiedzieć, żeby *************** zerknął dosłownie 2 wpisy wyżej i otrzyma wszystkie odpowiedzi na swoje pytania @!@
Jeśli nie można, to nie udzielę tej odpowiedzi. ;)
 

macko1916

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie? Nie mogę go znaleźć.

Napisał dziad_borowy Zobacz post
Nope. Tylko to co wymieniłeś powyżej.
Gdzieś tam hen hen wcześniej znajdziesz moją recenzję.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem 75' i chcesz miniLEDa, to się dłużej nie zastanawiaj.
Podejrzewam, że recenzja kikiego tylko to potwierdzi.
Wygląda na to, że za ~7k mniej niż Sony X95K dostajesz o wiele lepszą matrycę.

Inni posiadacze też już to wspominali, czarne pasy są po prostu czarne, ilość stref daje niesamowity efekt. A dostajesz dodatkowo świetną jasność. Efekt halo jest bardzo zmniejszony.
Bolączki LCD są tu zniwelowane do minimum.

Kupiłbym ponownie, oprogramowanie da się naprawić, tłumaczenie poprawić a pilota zmienić.
 

Hansowski

New member
Czy na tym forum można przeklinać - podwyższając emocje i merytorykę odpowiedzi? Gdyż Koledze Hansowski chcę odpowiedzieć, żeby *************** zerknął dosłownie 2 wpisy wyżej i otrzyma wszystkie odpowiedzi na swoje pytania @!@
Jeśli nie można, to nie udzielę tej odpowiedzi. ;)

Myślałem, że mówi o recenzji Kiki, a nie o twojej. Już Cię pytałem o DSE i chroma 4:4:4 ale nie wiedziałeś :-?
 

rob1975

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Mam takie pytanie do użytkowników tego telewizora. Mimo włączonej opcji szybkiego startu (uruchomienie tv), to bardzo często długo (około 1 minuty) trzeba czekać na uruchomienie telewizora. Czasami jednak szybko się uruchamia. Może to zależy od wyłączania tego telewizora? Może wchodzi w jakiś tryb mocnego uśpienia? Jeżeli ktoś zna rozwiązanie, to proszę podzielić się nim, na forum. Z góry dziękuję.
 

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy jest różnica w wyświetlanym obrazie między 1080 stref dla 65'' a 1920 dla 75'' ??? Kiki testujesz 75" , czy 65" ?
 

Hansowski

New member
Czekając na ukazanie się recenzji

giphy.gif
 

Marlo

Active member
Czy jest różnica w wyświetlanym obrazie między 1080 stref dla 65'' a 1920 dla 75'' ??? Kiki testujesz 75" , czy 65" ?

Z rachunku wynika że powinna być na korzyść 75 cali.
Jak jest w rzeczywistości to może kiki opowie.
Moim zdaniem w 65 cali powinno być 1344 strefy tak jak w Samsungu 65QN800B
 
Do góry