Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zainstaluj 562 z zip i nic nie będziesz miał do ustawiania i instalacji...
Marlo zostaw w spokoju. Ma prawo powiedzieć co myśli jak każdy inny.
 

Kurakaodr

Member
przewodnika programów z tym firmware.


11.jpg



"Przesiadłem" się z V999/test12 na V562, "pół dnia" roboty przy dziesiątkach aplikacji, ale warto, ważne iż odbiornik "pamięta" ustawienia obrazu, oszczędza sporo grzebania.

Może mam "złudzenie optyczne", ale na V562 "wydaje" się wyraźnie lepszy przekaz jakościowy materiałów w aplikacji SkyShowtime., ogólnie wszystko działa lekko, łatwo i przyjemnie.
 

majda

Member
View attachment 23065


"Przesiadłem" się z V999/test12 na V562, "pół dnia" roboty przy dziesiątkach aplikacji, ale warto, ważne iż odbiornik "pamięta" ustawienia obrazu, oszczędza sporo grzebania.

Może mam "złudzenie optyczne", ale na V562 "wydaje" się wyraźnie lepszy przekaz jakościowy materiałów w aplikacji SkyShowtime., ogólnie wszystko działa lekko, łatwo i przyjemnie.
Dziękuję!
 

Marlo

Active member
Daj już spokój. Chyba kupiłeś już nowy TV bo ten już podobno był u nowego właściciela po czym wrócił do Ciebie. Nie sądzę abyś najpierw chciał się jego pozbyć a dopiero później szukał jego następcy. A może jesteś przemęczony i piszesz od rzeczy? Moja rada. Kup sobie jeśli tego jeszcze nie uczyniłeś nowy, lepszy TV a nas zostaw na tym forum z tym nieudanym sprzętem w sokoju.
Mòj pierwszy komentarz w tym dziale pojawił się 17 czerwca 2022 , choć C835 nabyłem już w maju 2022 , znam ten telewizor na wylot , jego dobre
i złe strony bo takie też są, sporo w tym czasie napisałem komentarzy , kilka osób mi podziękowało za poradę. W dzisiejszych czasach to ma się po 2-3 telewizory
że nawet jakbym się go pozbył to miałbym na czym oglądać zanim bym kupił nowy TV, ale teraz jak znów jest obraz w porządku to go sobie
zostawię ,ale dla ciebie to co teraz napisałem na pewno będzie kolejną bajką.
 

majda

Member
Mòj pierwszy komentarz w tym dziale pojawił się 17 czerwca 2022 , choć C835 nabyłem już w maju 2022 , znam ten telewizor na wylot , jego dobre
i złe strony bo takie też są, sporo w tym czasie napisałem komentarzy , kilka osób mi podziękowało za poradę. W dzisiejszych czasach to ma się po 2-3 telewizory
że nawet jakbym się go pozbył to miałbym na czym oglądać zanim bym kupił nowy TV, ale teraz jak znów jest obraz w porządku to go sobie
zostawię ,ale dla ciebie to co teraz napisałem na pewno będzie kolejną bajką.
THE END
 

lbanez

New member
Czy może mi ktoś napisać jak zaktualizować oprogramowanie w 65C835 ? 😅 mam starą wersję oprogramowania V474/6 (już dokładnie nie pamiętam...) i chciałbym zaktualizować oprogramowanie do V562... OTA wyświetla informację, że moje oprogramowanie jest aktualne...
 

majda

Member
Czy może mi ktoś napisać jak zaktualizować oprogramowanie w 65C835 ? 😅 mam starą wersję oprogramowania V474/6 (już dokładnie nie pamiętam...) i chciałbym zaktualizować oprogramowanie do V562... OTA wyświetla informację, że moje oprogramowanie jest aktualne...
Musisz zrobić aktualizację lokalną z pena na którym będziesz miał nowe firmware. Ta wersja którą masz czyli V474 to badziew. Plik możesz pobrać tu:
 

lbanez

New member
Właśnie zainstalowałem oprogramowanie! Wszystko bez problemu! Dzięki! Mam tylko jedno ale...obraz w PS5 zrobił się jakby ciemniejszy...opcje wszystkie obrazu zostały niezmienione, a jednak jest trochę ciemniej...ktoś ma może pomysł dlaczego ?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
To nie jest nic dziwnego. Często tak jest że w oprogramowaniu zostaje coś zmienione (poprawione) I trzeba dostosować później obraz pod siebie.
 

majda

Member
Właśnie zainstalowałem oprogramowanie! Wszystko bez problemu! Dzięki! Mam tylko jedno ale...obraz w PS5 zrobił się jakby ciemniejszy...opcje wszystkie obrazu zostały niezmienione, a jednak jest trochę ciemniej...ktoś ma może pomysł dlaczego ?
Cieszę się że pomogłem i się udało. Co do obrazu z PS5 to musisz go dostosować do swoich upodobań. Musieli zmienić coś w oprogramowaniu.
 

majda

Member
Mam takie pytanie. Mam Netflixa, ustawienia na full ale nie załącza się HDR. Ani na TCL 65C835 ani na Samsungu UE55KS8000. Na TCL załącza się natomiast DV a na Samsungu nie bo go nie ma. Wszystkie filmy Ultra 4K HDR wyświetlane są tylko w 4K bez HDR. Jak jest u Was? Jakieś sugestie?
 
Do góry