Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

ondraczek

New member
Za 7999 masz 65 calowy oled samsunga który nakrywa czapką zarówno 707 jak i c2
a żeby nie było, pierwszy z brzegu wynik porównania, przy czym najlepiej wizyta w sklepie i przekonanie się na własne oczy :)
Rtings porównanie
Rtings nie mają pełnej bazy danych. Najnowszych TCL i philipsa 65oled707 nie znajduje mi.
Teraz muszę trochę przemyśleć bo byłem nastawiony na jakiegoś leda ale zastanowię się czy nie dorzucić do jakiegoś oleda. Szkoda tylko że lg i samsung nie mają systemu google. Przyzwyczaiłem się na moim sony i moim zdaniem to najlepszy system, zwłaszcza że cały czas go rozwijają i poprawiają w szybkim tempie.
 

luck76

Well-known member
Rtings nie mają pełnej bazy danych. Najnowszych TCL i philipsa 65oled707 nie znajduje mi.
Teraz muszę trochę przemyśleć bo byłem nastawiony na jakiegoś leda ale zastanowię się czy nie dorzucić do jakiegoś oleda. Szkoda tylko że lg i samsung nie mają systemu google. Przyzwyczaiłem się na moim sony i moim zdaniem to najlepszy system, zwłaszcza że cały czas go rozwijają i poprawiają w szybkim tempie.
Generalnie masz 3 globalnych graczy (Samsung, LG, Sony), których produkty w istotny sposób są ze sobą zbieżne zestawiając rynek EU i NA (są drobne różnice wynikające ze specyfiki technologii transmisji sygnału). Hisense, TCL mają zupełnie różną od europejskiej modelowkę na Amerykę Płn (zarówno hard- jak i software). TPV (sprzedający produkty ze znaczkiem Philips) i Panasonic są w ogóle nie są obecne na ich rynku.
Co do Google/Android TV - sprawę załatwisz zakupem dongla za 300 PLN (chromecast 4.0 4K)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne od ręki dla niebieskich członków forum i to z pełnym dodatkowym pakietem gratisów, z montażem gratis i dostawą.
 

Marlo

Active member
Dlaczego strefowe ściemnienie w trybie wysokie ,jest takie same jak w trybie niskie? tak się zrobiło po aktualizacji V469 ,przed aktualizacją jak się włączyło strefowe ściemnienie na tryb wysokie to była super czerń , a teraz jest szarawo, co ten TCL odwala , to jest pogorszenie parametròw sprzętu.
 

Mariu

Member
Ja cały czas się zastanawiam czy c835 czy c935. Na razie prowadzi c835 no bo jednak ta cena jest fajniejsza .
Mam pytanie gdzie dokładnie znajdują się głosniki w TCL c835. Wiem że z tyłu ale czy ma dole czy bardziej po środku ?
Drugie pytanie czy jak będzie stał na podstawce to czy zmieści się soundbara Samsung HW-Q 990b tak żeby nie załamał ekranu.
Odległość od ekranu będzie między 2.45m-2.
75m
To będzie 55 czy jednak lepiej 65 ?
 

caladanr

New member
Ja cały czas się zastanawiam czy c835 czy c935. Na razie prowadzi c835 no bo jednak ta cena jest fajniejsza .
Mam pytanie gdzie dokładnie znajdują się głosniki w TCL c835. Wiem że z tyłu ale czy ma dole czy bardziej po środku ?
Drugie pytanie czy jak będzie stał na podstawce to czy zmieści się soundbara Samsung HW-Q 990b tak żeby nie załamał ekranu.
Odległość od ekranu będzie między 2.45m-2.
75m
To będzie 55 czy jednak lepiej 65 ?
Ja po 55 przesiadłem się na 65 i róznica jest ogromna, warto. Siedzę podobnie, jakieś 2,5 metra od tv. TV mam powieszony, ale podstawka ustawa się w dwóch pozycjach, w tej drugiej raczej zmieści się soundbar, ale czy każdy? Nie wiem:) 935 ma podobne bebechy i oprogramowanie, więc czy warto dopłacać za te wiecej stref wygaszania? Dla mnie efekt na 835 jest wystarczający.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica jest wyraźna na korzyść 65".
Pytanie jak bardzo jesteś wrażliwy na szczegóły.
Jeśli chcesz jakość najbardziej zbliżoną do Oled TV, z najmniejszym efektem halo, większą iloscia stref, lepsze przejscuia tonalne to masz 65C935 w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum jak na BF. Plus dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł - za 6999 zł
Model 65C 835 masz za 5999 zł też z pakietem
 

skibus93

New member
Czy ktoś z forumowiczów przetestował konkretnie model 65C 835 pod względem gier na ps5/xbox series x? Szukam telewizora do 6k, który głównie będzie służył do grania, ale też do oglądania filmów/seriali na netflix, hbo itp oraz od czasu do czasu oglądania meczy. Czytając kolejne rakingi, opinie, recenzje natknałem się na ten model i przy okazji na ten wątek i zastanawiam się czy osoby, które zdecydowały się na Jego kupno pare miesięcy wcześniej zrobiłyby to jeszcze raz. Ewentualnie czy do gier można znaleźć coś ciekawszego 65 cali w tej cenie?
 

blacktyp

New member
Czy ktoś z forumowiczów przetestował konkretnie model 65C 835 pod względem gier na ps5/xbox series x? Szukam telewizora do 6k, który głównie będzie służył do grania, ale też do oglądania filmów/seriali na netflix, hbo itp oraz od czasu do czasu oglądania meczy. Czytając kolejne rakingi, opinie, recenzje natknałem się na ten model i przy okazji na ten wątek i zastanawiam się czy osoby, które zdecydowały się na Jego kupno pare miesięcy wcześniej zrobiłyby to jeszcze raz. Ewentualnie czy do gier można znaleźć coś ciekawszego 65 cali w tej cenie?
Do gier to OLED C2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej TCL za 5999 zł do grania będzie najlepszy.
I dla niebieskich masz go dodatkowo z pakietem gratisów o wartości 500 zł .
Masz w nim niski Input lag , zero stresu z powidokami, świetna czerń, duża jasność i świetne skalowanie.
 

caladanr

New member
Czy ktoś z forumowiczów przetestował konkretnie model 65C 835 pod względem gier na ps5/xbox series x? Szukam telewizora do 6k, który głównie będzie służył do grania, ale też do oglądania filmów/seriali na netflix, hbo itp oraz od czasu do czasu oglądania meczy. Czytając kolejne rakingi, opinie, recenzje natknałem się na ten model i przy okazji na ten wątek i zastanawiam się czy osoby, które zdecydowały się na Jego kupno pare miesięcy wcześniej zrobiłyby to jeszcze raz. Ewentualnie czy do gier można znaleźć coś ciekawszego 65 cali w tej cenie?
Ja mam ten model i gram na ps5 - petarda. Kolory, płynność, kontrast - rewelacyjne. No i przy oglądaniu treści hdr też robi wrażenie. Dla mnie w tej cenie nie było nic lepszego, a szukałem długo.
 
Do góry