Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Serio żeby TV działał jak trzeba to trzeba mieć aktualizację od jakiegoś Marka?
Komedia.
To nie tak ze Marek ingeruje w kod źródłowy androida.
Marek potrafi wesprzeć duchowo i to jest najważniejsze! 😂
Jak nie umisz to do Marka!
Raz sam nawet chciałem zadzwonić dopytać czy jest szansa na dodanie obsługi dolby true-hd która jest w opisie produktu na polskiej stronie producenta.
Zrezygnowałem bo wiem ze małe rączki nie radzą sobie z niczym wiec o true-hd można zapomnieć!🤪

Zaskoczony jestem ze udało im się poradzić sobie z głośnością po eARC!

Teraz znalazłem ze tv będzie wspierany minimum 8 lat softwarowo! Chyba doczekamy się na nim Androida 19 😂
Kurde nie ten temat! Ja pisze o c825 a Wy macie nowsze cacko 😉
 

Attachments

  • 7E794447-7ECE-4E35-8C7F-6C3DEF50508D.jpeg
    7E794447-7ECE-4E35-8C7F-6C3DEF50508D.jpeg
    581,9 KB · Wyś: 56
  • 9D5466C5-A37D-47F4-A365-98E7144F70DD.png
    9D5466C5-A37D-47F4-A365-98E7144F70DD.png
    336 KB · Wyś: 54
Ostatnia edycja:

luck76

Well-known member
Teraz znalazłem ze tv będzie wspierany minimum 8 lat softwarowo! Chyba doczekamy się na nim Androida 19 😂
Kurde nie ten temat! Ja pisze o c825 a Wy macie nowsze cacko 😉
Większość ma taki okres wsparcia. Nie oznacza to że dostaniesz nowe duże iteracje, a jedynie, że jak sie okaże ze coś skrewione to muszą usunąć. Przy TCL to akurat pewnik :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jak ktoś jest specjalistą to nie potrzebuje niczyjej pomocy.
I nie musi. Pomoc jest dobrowolna !
I opluwanie ludzi którzy pomagają bezinteresownie na forum czy poza nim jest mało eleganckie.
Ale taki już folklor.
Ja mam LUZ , nie znam się na Kodi więc z pewnością nie pomogę.
Ale deklaruję wskazanie potrzebującym - jeśli sobie nie poradzą.
 

luck76

Well-known member
Przecież jak ktoś jest specjalistą to nie potrzebuje niczyjej pomocy.
I nie musi. Pomoc jest dobrowolna !
I opluwanie ludzi którzy pomagają bezinteresownie na forum czy poza nim jest mało eleganckie.
Ale taki już folklor.
Ja mam LUZ , nie znam się na Kodi więc z pewnością nie pomogę.
Ale deklaruję wskazanie potrzebującym - jeśli sobie nie poradzą.
Pomagającym należy się w przeciwieństwie do inżynierów marki, szacunek.
 

luck76

Well-known member
i jeszcze jedno a’propos wszystkich chińskich producentów stojących za produktami takich marek jak: TCL, Xiaomi, Philips, Hisense, ale i Loewe za którym stoi Rosjanin z Osetii. Pamiętajmy casus Huawei - jeśli ktoś chce czuć się bezpiecznie - a zdaje się, że potrzeba bezpieczeństwa stoi ponad kasą, powinien mocno rozważyć inne alternatywy, koreańskie, japońskie czy nawet tureckie. Huawei też zawładnął rynkiem smartfonów i gdzie jest teraz?
 

caladanr

New member
i jeszcze jedno a’propos wszystkich chińskich producentów stojących za produktami takich marek jak: TCL, Xiaomi, Philips, Hisense, ale i Loewe za którym stoi Rosjanin z Osetii. Pamiętajmy casus Huawei - jeśli ktoś chce czuć się bezpiecznie - a zdaje się, że potrzeba bezpieczeństwa stoi ponad kasą, powinien mocno rozważyć inne alternatywy, koreańskie, japońskie czy nawet tureckie. Huawei też zawładnął rynkiem smartfonów i gdzie jest teraz?
Mówimy o telewizorze, a nie krytycznej infrastrukturze sieciowej. Jakoś przeżyję, że będą wiedzieć co oglądam na Netflixie albo co jem na obiad:) a tak na serio, wszyscy wszędzie nas słuchają i obrabiają te informacje.
 
ówimy o telewizorze, a nie krytycznej infrastrukturze sieciowej. Jakoś przeżyję, że będą wiedzieć co oglądam na Netflixie albo co jem na obiad:) a tak na serio, wszyscy wszędzie nas słuchają i obrabiają te informacje.
dokladnie, kazdy od wielu lat nosi telefon w kieszeni i z reguly jest z nim wszedzie nawet jak sr... czy z zona cos robi ;) A czy sluchaja Chinczycy, Ruscy, Żydzi czy Amerykanie to w zasadzie co za roznica? nie jestem politykiem aby sie przejmowac.

A wracajac do TCL to jak w kazdej marce trafiaja sie felerne egzemplarze i dotyczy to wszystkiego na rynku, wlacznie z markami drozszymi. To nic wyjatkowego. A jak historia pokazuje i ludzie panikowali z syczeniem i stukaniem cewki w C835, a tu okazuje sie ze w PL chyba problem nie wystepuje. Ja mam juz kilka tygodni 65C835 i jestem mega zadowolony, zero problemow z softem, zero syczenia czy stukania. OS dziala sprawnie, fakt google TV jest malo kastomizowalny, ale tragedii nie ma.
 

luck76

Well-known member
Mówimy o telewizorze, a nie krytycznej infrastrukturze sieciowej. Jakoś przeżyję, że będą wiedzieć co oglądam na Netflixie albo co jem na obiad:) a tak na serio, wszyscy wszędzie nas słuchają i obrabiają te informacje.
nie chodzi o to czy ale kto. Zdecydowanie bezpieczniej czuję się po zachodniej stronie muru. Co do Hujałeja, mam nadzieję, że nie dojdzie do konfliktu z udziałem Chin bo wówczas będą się znaczna część PV stanie (chińskie falowniki z dostępem on-line)
 

caladanr

New member
dokladnie, kazdy od wielu lat nosi telefon w kieszeni i z reguly jest z nim wszedzie nawet jak sr... czy z zona cos robi ;) A czy sluchaja Chinczycy, Ruscy, Żydzi czy Amerykanie to w zasadzie co za roznica? nie jestem politykiem aby sie przejmowac.

A wracajac do TCL to jak w kazdej marce trafiaja sie felerne egzemplarze i dotyczy to wszystkiego na rynku, wlacznie z markami drozszymi. To nic wyjatkowego. A jak historia pokazuje i ludzie panikowali z syczeniem i stukaniem cewki w C835, a tu okazuje sie ze w PL chyba problem nie wystepuje. Ja mam juz kilka tygodni 65C835 i jestem mega zadowolony, zero problemow z softem, zero syczenia czy stukania. OS dziala sprawnie, fakt google TV jest malo kastomizowalny, ale tragedii nie ma.
Generalnie, mamy zawsze do czynienia z błędem postrzegania danej marki (dotyczy to wszystkiego od szczoteczki do zębów po samochody itp), bo zazwyczaj wypowiadają się osoby, którym coś nie działa, zadowoleni zazwyczaj nie pisują w internecie😀. Jak zmieniałem samochód, to po dwóch dniach odechciało mi się kupować cokolwiek😀
 
Generalnie, mamy zawsze do czynienia z błędem postrzegania danej marki (dotyczy to wszystkiego od szczoteczki do zębów po samochody itp), bo zazwyczaj wypowiadają się osoby, którym coś nie działa, zadowoleni zazwyczaj nie pisują w internecie😀. Jak zmieniałem samochód, to po dwóch dniach odechciało mi się kupować cokolwiek😀
A dokładnie tak. W internecie znaczniej cEsciej znajdziemy narzekania niż pochwały. Tak to już jest. Ale skoro spośród sprzedanych dziesiątek a może setek tysięcy egzemplarzy jest kilka osób niezadowolonych to chyba tak źle nie jest?
Myślicie ze na forum sony czy samsunga są tylko sami zadowoleni?
 
Do góry