Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Super że kupiłeś.
Brawo Ty.
Jesteśmy na Targach w Berlinie.
Ale wprowadzane są jeszcze poprawki.
Więc jeszcze kilka dni.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli tak, jak podawałem, w klasie cenowej świetny model.
Masz go w specjalnej ofercie plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

darkliroj

Member
Swoja drogą to hańba, że tv (TCL) z aktualnego rocznika ma tylko jedno wejście usb. I jak niby mam podłączyć do niego jednocześnie np pendriva i kamerkę czy klawiaturę?. Jakiś hub czy rozgałęźnik rozwiąże ten problem.
W oledzie Philipsa trochę boje się wypaleń matrycy.

NO I czekamy na test TCL 835
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie potrzebnie się obawiasz wypaleń oleda Philipsa.
Zadzwoń proszę to Ci opowiem na telefon co i jak.
Philips ma zabezpieczenia anti-burn in.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam. Mam pytanie do użytkowników tego telewizora ? Czy zauważyliście jakieś problemy z działaniem ps5 albo najnowszego Xboxa ? Chodzi mi o to że tv przestaje widzieć konsole na jakiś czas przy włączaniu gier lub graniu ? Albo w momencie kiedy z 60 FPS przechodzi do 120 FPS ?
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Dzięki kiki za odpowiedź. Serwis w trakcie reklamacji poinformował mnie, że to jest prawdopodobnie przypadłość tego tv. Podobno procesor jest za słaby żeby płynnie przejść do większej rozdzielczości lub 120 FPS. Ponoć najgorzej tv zachowuje się w porcie HDMI 144 Hz lepiej w porcie obsługującym max 120 Hz. Ponoć można niwelować te znikanie obrazu lepszym kablem HDMI. ( Niby na krócej znika obraz) Mi zdarzało się to również w trakcie grania w gry w serwisie ponoć nie. Jeżeli producent to potwierdzi to jest to poprostu nieśmieszny żart z ludzi którzy kupili ten tv.
 
Ostatnia edycja:

jaworeczek1

Klub HDTV.com.pl
vip
Co prawda mam Xbox series S nie X, ale u mnie 120 fps działa normalnie. Telewizor nie ma z tym problemu. Aczkolwiek jeżeli faktycznie tv jest za słabe na wyższą rozdzielczość lub 120 fps to jest to nie śmieszy żart z konsumentów.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
A na jakim kablu masz podłączony Xbox do telewizora? Na oryginalnym czy na jakimś innym ? Jeżeli wszystko działa normalnie to serwis ewidentnie się myli w tej sprawie. Mam nadzieję że producent tego nie potwierdzi i mi wymienia ten tv.
Co prawda mam Xbox series S nie X, ale u mnie 120 fps działa normalnie. Telewizor nie ma z tym problemu. Aczkolwiek jeżeli faktycznie tv jest za słabe na wyższą rozdzielczość lub 120 fps to jest to nie śmieszy żart z konsumentów.
 

jaworeczek1

Klub HDTV.com.pl
vip
A na jakim kablu masz podłączony Xbox do telewizora? Na oryginalnym czy na jakimś innym ? Jeżeli wszystko działa normalnie to serwis ewidentnie się myli w tej sprawie. Mam nadzieję że producent tego nie potwierdzi i mi wymienia ten tv.

Mam oryginalny xboxa. Tylko ns series S jest fhd 120 fps, nie ma 4k 120 fps. Może to ta różnica?
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
W sumie to nie wiem ale jeżeli faktycznie ten procesor nie wyrabia to może to mieć znaczenie. Nie chce mi się w to wierzyć do końca. Odcinało mi obraz nawet w grach 60 FPS 4k. Jeżeli w tv za 6 koła procesor nie może obsłużyć prawidłowo nowych najnowszych konsoli do gier to ja poprostu nie mam pytań. Do tego doszło piszczenie zasilacza serwis ponoć mi wymienił zasilacz ale dalej piszczy : p. Czekam na odzew od producenta jaka będzie decyzja w sprawie mojej reklamacji.
Mam oryginalny xboxa. Tylko ns series S jest fhd 120 fps, nie ma 4k 120 fps. Może to ta różnica?
 

Marlo

Active member
Sprawdzę u siebie bo sam jestem ciekaw , tylko jakie gry chodzą w natywnym 4K 120FPS na Xbox series X , PS5 ? W C835 jest chyba taki sam procesor co w C825 a tam były z tym problemy.
 
Do góry