Telewizor pod ps3

Fankis

New member
Powiem ci tak!
taplasz sie w za płytki brodziku intelektualnym,i szkoda mi czasu by dalej prowadzic z tobą tą dyskusje!Mam tylko nadzieje,ze koledzy z forum,zignoruja twoje wpisy w tym temacie!TYLE
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Stary gubisz się we własnych zeznaniach, nic się u Ciebie kupy nie trzyma, muszą ale nie muszą... Ogarnij się człowieku.
Brodzik, tego tu skreśleni kolesie jeszcze nie grali, przynajmniej jesteś oryginalny :)

PS. I oby zignorowali Twoje rady, bo ktoś jeszcze pomyśli, że będzie MUSIAŁ docierać plazmę...

Pozdrawiam,
 

dario-

New member
Witam,
Wtrącę nieco do tematu plazm i powidoków. Posiadam plazme Panasonic model G30 (42cale). Miało byc tak ze ów NEO PDP są zabezpieczone przed tzw "wypalaniem" a tu po niespelna pół roku grania ( w jedną grę) uwidoczniły mi sie okreslone elementu HUD-a tej gry. Wiec tak różowo z plazmami nie jest. Faktem jest ze gra sie na plazmie swietnie ale nie chcialem juz wiecej jej katowac wiec nabylem pod konsolke LED-a Panasonica TX-L32ET5E i nie zaluje bo bardzo dobrze wspolpracuje a ja juz nie musze sie martwic o powidoki.
Tak wiec potwierdzam doswiadczenia Fankisa bo sam mam podobne.
Pozdrawiam
 
Do góry