Telewizor pod ps3

greg87C

New member
Witam, szukam TV pod PS3, przeczytałem milion tematów, przeszukałem milion "for", przeczytałem też kilka poradników, również jestem po lekturze tego tematu

/forum/playstation-3/24440-jaki-tv-do-ps3-229

i powiem szczerze że zanim zacząłem czytać, szukać coś na temat "poradnika" tv pod ps3 to nie miałem problemu z wyborem TV, ale już mi się taka sieczka zrobiła że kompletnie nie mogę się zdecydować...

Plazma czy LCD? byłem za plazmą, po kilku artykułach już lcd, następnie znowu plazma i tak w kółko..
Głupieje i nie mam pojęcia już co kupić!

Interesuje mnie min 42" w cenie od 2500 do 3000 zł, najlepiej w euro.com.pl
TV ma być głównie pod ps3, następnie filmy a na 3 miejscu telewizja z neostrady.


Proszę pomóżcie bo już się pogubiłem.
Pozdrawiam
Greg
 

Fankis

New member
panasonic 42st50.gram na nim tylko w 50calach,poprzednio lcd mialem sonego 46 cali ex720,zdecydowanie lepiej i przyjemniej gra mi sie na plazmie!Super tv!wychwalany na calym swiecie!Polecam.ps.widzialem 42 cale w sklepie fajnie sie prezentuje,dzieki obmacaniu tej 42 zakupilem 50!
 

greg87C

New member
Brałem pod uwagę takiego panasonica:

euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-p42st50e.bhtml]Panasonic TX-P42ST50E - Telewizor plazmowy 3D - CENA w Sklepie RTV EURO AGD

lub np philipsa

euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-42pfl7406k.bhtml]Philips 42PFL7406K - Telewizor LED - CENA w Sklepie RTV EURO AGD

(linki tak wklejam bo jeszcze nie mogę normalnie dawać)

Zawsze byłem za plazmą ale teraz już sam nie wiem co lepiej by się w graniu sprawdzało...

Dodam że od TV bd jakieś 2.5 metra...
 

greg87C

New member
Najlepszym rozwiązaniem będzie monitor, ma on odpowiednio szybką matrycę i elektroniką nią sterującą Monitory_LCD;01742_cale_P1-11666.htm"]Monitory LCD 42 cale - Ceneo.pl[/URL]
Jeśli chcesz mieć też tuner TV w monitorze, dolicz 10% do wartości.

Raczej monitor odpada, bardziej się kieruje ku TV..
 

Fankis

New member
jezeli grasz wiecej w dzien to filpek,jak zagrywasz wieczorkami az po swit to panas.obie technologie maja plusy i minusy niestety,lcd podswietlenie(clouding, i tzw latarki)plazmy powidoki.ja sprzedalem sonego wlasnie z powodu tzw latarek(widoczne mgly oswietleniowe w rogach tv w ciemnym pomieszczeniu,(nie wiem jak to u filipa wyglada)znowu jak kupisz plazme to bedziesz ja musial docierac przez 300h na obnizonych parametrach oswietlenia i pilnowac aby nie wyswietlac przez dluzszy czas obrazow statyczny.tak jak pisalem wczesniej,jak grasz w dzien to lcd jak wieczorem plazma..jak grasz fifty fifty to ja bralbym panasonica
 

Fankis

New member
ok.jakiego nie wybierzesz to na bank bedziesz zadowolony!ten Philips i Panas to 2 bardzo dobre modele!tylko sie nie sugeruj opinia pana w sklepie,bo przewaznie uja sie znają..co najwazniejsźe-jak grasz w dzien wiecej to bierz Philipsa,a jak w nocy to Panasonica!zdaj relacje co wybrales,i pierwsze wrazenia:)Pozdro
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja w nocy wole lcd, nie mowia juz o dniu. Chodzi o sposob wyswietlania a nie o wady/zalety ktore mozna jednym tchem wypisac. To trzeba samemu zobaczyc stawiajac obok siebie dwa tv, gadanie tu nic nie da. Do konsoli zawsze i wszedzie wybieralbym lcd.
 

Fankis

New member
Ja w nocy wole lcd, nie mowia juz o dniu. Chodzi o sposob wyswietlania a nie o wady/zalety ktore mozna jednym tchem wypisac. To trzeba samemu zobaczyc stawiajac obok siebie dwa tv, gadanie tu nic nie da. Do konsoli zawsze i wszedzie wybieralbym lcd.

masz racje,samemu trzeba zobaczyć i porównać,tak jak pisałem jeden woli lcd,drugi plazme!..mi lepiej sie gra na plazmach.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
ok.jakiego nie wybierzesz to na bank bedziesz zadowolony!ten Philips i Panas to 2 bardzo dobre modele!tylko sie nie sugeruj opinia pana w sklepie,bo przewaznie uja sie znają..co najwazniejsźe-jak grasz w dzien wiecej to bierz Philipsa,a jak w nocy to Panasonica!zdaj relacje co wybrales,i pierwsze wrazenia:)Pozdro
Nie sugeruj się też opinią Fankisa bo wygląda na to, że uja się zna.
Opowieści o powidokach i docieraniu, dobrze, że nie wyjechał ze zużyciem prądu przynajmniej.

Ja w nocy wole lcd, nie mowia juz o dniu. Chodzi o sposob wyswietlania a nie o wady/zalety ktore mozna jednym tchem wypisac. To trzeba samemu zobaczyc stawiajac obok siebie dwa tv, gadanie tu nic nie da. Do konsoli zawsze i wszedzie wybieralbym lcd.
Jestem za prezentacją we własnym domu od KiKiego.

Ja zawsze i wszędzie do konsoli wybieram plazmę, do filmów zresztą również.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Fankis

New member
Nie sugeruj się też opinią Fankisa bo wygląda na to, że uja się zna.
Opowieści o powidokach i docieraniu, dobrze, że nie wyjechał ze zużyciem prądu przynajmniej.


Jestem za prezentacją we własnym domu od KiKiego.

Ja zawsze i wszędzie do konsoli wybieram plazmę, do filmów zresztą również.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,

Kolejny egocentryk.Otwórz oczy na świat,i nie wprowadzaj w błąd innych!ja mam nową plazme st50,i już miałem problem powidoków!i jak to skomentujesz?dodam ze wypalił sie górny pasek przeglądarki tv i był widoczny podczas korzystania tv przez ok miesiąca!przez miesiąc byłem rozczarowany tym faktem,a tego nie oczekujemy od nowo kupionego sprzętu!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Otworzyłem oczy na świat jak przeczytałem te potworne bzdury:

znowu jak kupisz plazme to bedziesz ja musial docierac przez 300h na obnizonych parametrach oswietlenia i pilnowac aby nie wyswietlac przez dluzszy czas obrazow statyczny

Wprowadzasz ludzi w błąd pisząc, że coś muszą a nie jest to prawda, nie wstyd Ci?
I jeszcze masz czelność mi wypominać, że ja kogoś wprowadzam w błąd? Bezczelny...

Pozdrawiam,
 

Fankis

New member
wiesz ja jestem bogatszy o swoje doświadczenia,ktorymi sie dziele na tym forum,niestety ty ich nie zaznałeś,więc nie neguj ich!MIALEM POWIDOKI W PANASONICU ST50 ,czy ci sie to podoba czy nie!owszem zeszly calkowicie,ale ok. miesiąca byly zauwazalne,podczas grania na konsoli,na filmach blu ray,itd!co weekend(8 sesji) w menu opcji uruchamialem przesuwajace sie pasy nieprzerwanie przez min 10godz,a nawet po 16h!w tygodniu tv byl uzywany normalnie,na obnizonych parametrach!
 

Fankis

New member
ja nikogo nie zmuszam,Forum jest po to by miedzy innymi dzielić sie z innymi swoimi doświadczeniami,ja radze posiadaczom st50 na docieranie i jest to oparte na doświadczeniach!a ty swoje puste wpisy,nie poparte niczym,zachowaj dla siebie.Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli piszesz, że MUSZĄ ale jednak nie muszą - to jest dopiero pustak!
Kto będzie chciał, odnajdzie i moje posty poparte doświadczeniem, Ty oczywiście nie chcesz więc zachowaj proszę swoje bzdury dla siebie.

Pozdrawiam,
 
Do góry