Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

bluray

Banned
Wydaje mi się, że Aida64 wyświetla pełną funkcjonalność chipsetu AV.
Czyli potencję procka.
Pozostaje ustalić czy np. kodek VP9 jest odblokowany przez FW. Ale nie mam pewności. Pewnie zależy to od wniesionych opłat patentowych.
 

barburian

New member
Bez reklam
Dzięki serdeczne za fotki jest cacy...
To że Ciebie widać nie wpłynęło negatywnie na obraz z TV , ale na Boga
mogłeś chociaż slipy założyć jakiś :) hehehheeee
 

barburian

New member
Bez reklam
Widać nie można mieć wszystkiego... mniejsze pokrycie DCI , ale masz za to bardzo dobrą czerń, pewnikiem zbliżoną do JS9500.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Widać nie można mieć wszystkiego... mniejsze pokrycie DCI , ale masz za to bardzo dobrą czerń, pewnikiem zbliżoną do JS9500.

Cena jak za model z Direct LED jest bardzo dobra. Dla poszukujących TV w rozmiarze 65" to świetna propozycja. Szkoda, że nie ma wersji 55", bo TV w takiej przekątnej zamierzam kupić w miesiącu listopadzie. Philips z racji przekątnej u mnie niestety odpada. Na 90% zakupię więc Soniaka 55XD9305.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Trafiłem na informację na temat kodeka VP9 profile2 , którą wcześniej przeoczyłem . :neutral:

YouTube will start supporting HDR quality in 2016 - FlatpanelsHD

Telewizory firmy Sony Ultra HD linia 2016 będą wspierać kodek VP9 profile 2 , który wspiera HDR w YouTube . To już firma Sony
potwierdziła . A czy telewizor Philips 65PUS7601/12 wspiera lub wspierać będzie kodek VP9 profile 2 , nie znalazłem żadnych informacji na ten temat . Na pewno jednak wspiera kodek VP9 profile 1 , który nie wspiera jednak HDR w YouTube .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Czyli 65PUS7601 nie obsługuje VP9 profile2, czy obsługuje ?

Witam uprzejmie,

Tego nie wiem , dlatego zadałem to pytanie o0kolo0o . Przypuszczam , że ma zainstalowany kodek VP9 profile 1 , który nie wspiera HDR w YouTube . Przypuszczenie takie biorę stąd , że w teście w FWD Magazine podano , że telewizor Philips 65PUS7601/12 wyświetla wąską paletę barw .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
accu - a masz widzę czy 65XD9305 obsługuje VP9 profile2 ?

Bo z linka który podesłałeś to wynika że LG obsługuje

Witam uprzejmie,

Seria telewizorów firmy Sony KD-65ZD9 , KD-75ZD9(100"dopiero będzie seryjnie produkowana) i seria KD-75XD9405 i KD-65XD9305 , KD-55XD9305
wspiera kodek VP9 profile 2 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

o0kolo0o

Member
Witam
Zapomniałem o tych kodekach więc wstawiam zdjęcie z kodekami z 7601
IMG_2004.jpg

MOże ktoś roszyfruje jaki to VP9?
o0kolo0o
 

barburian

New member
Bez reklam
To może być VP9 profile1 ,ale pewności nie mam,
<MediaCodec name="OMX.google.vp9.decoder" type="video/x-vnd.on2.vp9">
<Limit name="size" min="2x2" max="2048x2048" />
<Limit name="alignment" value="2x2" />
<Limit name="block-size" value="16x16" />
<Limit name="blocks-per-second" range="1-500000" />
<Limit name="bitrate" range="1-40000000" />
<Feature name="adaptive-playback" />
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Można sprawdzić praktycznie , jak HDR poprawia jakość obrazu , mając np. stabilne łącze 25 Mb/s , wykupiony pakiet Netflix - Premium i
oglądając seriale : Marco Polo" drugi sezon , czy "Daredevil" drugi sezon . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Accu łącze takie mam
no ale Netflix'a nie posiadam i nie pomogę :)

Witam uprzejmie,

Tak , łącze masz bardzo dobre . :neutral: Ja mam tylko około 30 Mb/s . Może z czasem przejdę na 120 Mb/s .
Może z czasem sobie "zafundujesz" Netflix , bo to fajna aplikacja .

Pomału zaczną pojawiać się testy telewizora Philips 65PUS7601/12 na zagranicznych portalach , to może dowiemy
się więcej o kodeku VP9 , tj. czy wspiera HDR na YouTube , czy nie .

BTW , trafiłem na krótki filmik , gdzie dokładnie widać tylną ściankę telewizora Philips 65PUS7601/12 .
https:// www.youtube.com/watch?v=vRzg55UV55c

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

mavic

New member
Pojawiły się 2 oferty na popularnym portalu aukcyjnym od 8499 i można sobie kupić na raty 0% przez PayU. Chyba się skuszę.
 
Do góry