Telewizor LG C2 Evo, Oled Ultra HD 4K zapowiedziany w rozmiarach 42'', 48'', 55'', 65'', 77'' i 83''.

VitoCx

Member
To dzwoń do nich i rób z siebie wariata. Ja nie zamierzam. Dodam tylko ze padła sugestia o częstsze odświeżanie matrycy przy określonych warunkach pracy tv, ale zachowam to dla siebie.
Dla mnie temat zamknięty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic mi nie zmniejszyło natężenia w oledzie.
Sam decyduję kiedy i ile korzystam.
Nic się nie wypaliło i niech tak zostanie.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam. Jakie macie ogólne wrażenia z korzystania z tego telewizora ? Jak współpracuje z ps5 ? Czy faktycznie jest jaśniejszy niż jego poprzednik ? Jak ogólnie ogląda się go w ciągu dnia ?
Pozdrawiam
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Z tego co widzę to napewno tylko internetowy sklep komentarze dobre ponad 99 procent. Wiadomo że można znaleźć taniej niż w sklepach stacjonarnych ale różnica bardzo duża w cenie.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Z tego co widzę to napewno tylko internetowy sklep komentarze dobre ponad 99 procent. Wiadomo że można znaleźć taniej niż w sklepach stacjonarnych ale różnica bardzo duża w cenie.

W jednym sklepie kupisz za 4500 zł a w drugim za 5000 zł , Taki jest kraj i tak to działa , Sklep sklepowi nie równy
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
W jednym sklepie kupisz za 4500 zł a w drugim za 5000 zł , Taki jest kraj i tak to działa , Sklep sklepowi nie równy

Racja. Tylko różnica 2500 zł poprostu jest duża i to zaskakująco duża. A co ogólnie myślicie o tym tv ? Mam salon nasłoneczniony czy daje radę wtedy ten telewizor ?
 

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobry. 2 sprawy:

1) połączenie po optyku z glosnikami zewnetrznymi (aktywnymi) zaowocowało ze pilot nie reaguje na zmiane Vol. (pojawia sie tylko ikonka MUTE). Natomiast przesuniecie w opcjach dzwieku hebla LG SMART na TAK owszem uruchamia reakcje tv na pilota (zmienia sie slupek glosnosci itd) ale fizycznie nie ma zadnej zmiany (nie ma efektu zmiany glosnisci). Pozostaje uzywanie dołączonego do glosników pilota dla samej zmiany glosnosci co jest raczej niewygodne. Czy to jest normalne dla takiego połączenia tv-glosniki niezaleznie do TV i nic sie z tym nie da zrobic ? Wykopałem na reddicie ze nie tak odleglejsze wczesniejsze LG miały taką funckje jak DEVICE CONNECTOR gdzie z l pokaznej isty mozna bylo wybrac zewnetrzne urządzenie do podłączenia LINK .
Dodam ze połączenie po BT z glosnikami jest ok i pilot reaguje na VOLUME +-
2) numerologia kanałów - ze tak powiem, seriously ? Numer kanału jest na sztywno przypisany do kanału. Czyli jak sobie zrobie swoją liste na przykładowo.. na 10te miejsce wrzuce sobie Eurosport (który oryinalnie jest na 565tym) (UPC - moduł w TV)... to zeby wybrac eurosport musze wklepac 565 mimo ze jest na 10 miejscu na liscie. Nosz jprdl... co to LG ?? Działa przeskakiwanie kanałów o jeden przez PROGRAM +- i wtedy kolejnosc jest jak na liscie ulubionych. Ale wybieranie kanału po numerze jest bez sensu. Ktos coś ? Czy moze ja sie nie dokopałem do ustawien tego tak jak bym chciał ?
 

tdk76

Member
aktualnie w x-kom w apce z kodem weeknd 55 c21 wychodzi z cashbackiem 4199 zł, a wersja 65 cali 6299 zł. 65c21 w neonet z cashbackiem 6189 zł. Kiki ma dobrą cenę na 65 cali
 

Przemolbtz

New member
aktualnie w x-kom w apce z kodem weeknd 55 c21 wychodzi z cashbackiem 4199 zł, a wersja 65 cali 6299 zł. 65c21 w neonet z cashbackiem 6189 zł. Kiki ma dobrą cenę na 65 cali
Ale mnie dzisiaj sprzedawca w sklepie zbił z tropu. Odradzał mi lg bo ponoć ostatnio mają masakrycznie dużo gwarancji i problemów.
 
Do góry