Telewizor Lazer z Auchan za ~335zł na raty. Czy warto?

piteron

Active member
Bez reklam
Kolego skoro noe masz wymagań co do sprzętu to kup cokolwiek. Wydaje mi sie ze ludzie odwiedzający to forum mają ciut większe aspiracje niz kupno telewizora w markecie z.marchewką. Wiec nie licz na konkretne odpowiedzi bo takowych nie uzyskasz
Ja na twoim miejscu poprosił bym sprzedawcę o pokazanie pilota i wybrał najladniejszego, bo jakość odbioru bedzie bez zmian czy to manta czy inna cholera
 

koras1994

New member
Niby mlody (22 lata) ale juz swoje się nakupowalem ;D bo kupno używanej elektroniki w niektórych przypadkach to jak kupno używanego auta z Niemiec ;) nigdy przeciętny Kowalski nie będzie miał 100% pewności, że wybrane przez niego Audi A4 1.9 Diesel nie będzie kupą szpachli
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam w sypialni 22' Samsunga i w ogóle go nie używam. Oglądając go z 3m po kilku minutach bolą mnie oczy.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Powiem tylko tak nowa partia tv firmy Level też z auchan ma taki drobny problem z tunerem. Nie jest wstanie wyszukać żadnej stacji :D jak się dokupi dekoder będzie ok. Kupując tanie badziewie tracisz dwa razy bo i tak będzie musiał kupić w końcu coś sensownego. Nie chce niczego reklamować, ale masz teraz na alledrogo zakupy na raty bez żadnych kosztów. 10 czy 12 tylko cena towaru i nic więcej. Lepszą ofertę ciężko znaleźć bo zaraz doliczą Ci ubezpieczenie.
 
Ostatnia edycja:

koras1994

New member
Myślę, że z tym Lazerem nie będzie problemów ;) gdybym mógł przeznaczyć wiecej kasy na raty, to bym wziął jakiegoś LG czy TCL ;)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Wszyscy sa w jakiś sposób ograniczeni przez finanse ale w tym przypadku naprawdę nie ma powodu do oszczędności bo to może okazać się fatalne ja bym brał cos od np tcl
 

koras1994

New member
Ok. Zakupilem dzis TV. Miał byc Lazer, lecz w Auchan nie dali mi rat. Zakupilem Mante LED1903. Poki co nie mam zastrzezen. Odbior na antenie pokojowej jest dobry jedynie Eska TV, Polo TV, Trwam, TTV, TVP ABC, Fokus TV, Stopklatka TV i ATM Rozrywka pixeluja, ale to spowodowane jest odlegloscia od nadajników. Nagrywanie dziala ok, odtwarzanie z USB (dysk zewnetrzny PQI 1TB i pendrive Toshiba Hayabusa 16GB) bez problemu. Takze zobaczymy jak dalej bedzie sie spisywac ;) za te kase mozna polecic ;)
 
Do góry