Telewizor Lazer z Auchan za ~335zł na raty. Czy warto?

koras1994

New member
Witam zastanawiam się nad zakupem telewizora do małego pokoju. Rozważam zakup TV marki Lazer (Auchan) na raty (10 rat po 35zł) nie zalezy mi na funkcjach smart (będe kupował w przyszłości dongle z Androidem), nie będe grał na konsolach. Tylko używanie do oglądania TV i jakiś film przez USB obejrzeć.
Czy warto?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lazar to nie jest marka ale nazwa wymyślona .
To jest no name , decyzja należy do Ciebie .
 

koras1994

New member
A jest wart swojej ceny? Czy lepiej sobie odpuścić? Ew myślałem też nad TV Manty 22" czy lepiej takie coś sobie odpuścić?
 

Duch87

New member
Bez reklam
To już Philipsa znajdziesz za 600 zł z małymi przekątnymi. Nie kupuj nie wiadomo czego ;).
 

koras1994

New member
Ale te Philipsy są za drogie jak dla mnie. Teraz widzialem TV Manty 22" za 499zł na 12 raz za 42zł. Kusi mnie smart TV ;)
 

koras1994

New member
Ok. Postanowione dzis byłem w Auchan i bede brał Lazera 15.6" na 10 rat po ~33zl takze dzieki za pomoc. Wybralem ze wzgledu na cene 285zl w sprzddazy normalnej. Takze tragedii nie ma. Nie jestem wymagajacym uzytkownikiem wiec mysle, ze bede zadowolony :D
Pozdrówki :D
 

collider

New member
Bez reklam
15 cali to naprawde malutko. Juz pal licho marke i jakosc, ale sam rozmiar nie napawa optymistycznie. Mam w domu 19 calowy tv i obraz jest napawde maciupki.
 

koras1994

New member
Do malego pokoju wiekszy nie będzie potrzebny ;) mialem przez kilka ladnych lat 14" Thomsona. Dzialalby do dzis ale chyba kineskop padl. Naprawa nie oplacalna ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam w kuchni 27" i to jest malizna, ot leci w tle i tyle, ale powiedzmy, że w sam raz.
15" to już żart, podziwiam. Nie szkoda oczu?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Armani myśle że ta dyskusja jest zbędna... Tematy typu kupie tv marki noname, telewizor do siłowni itp powinny być traktowane jako spam. Ja rozumiem że można pytać o konkrety w tym modele tv, bo jest ich multum, sprzęt hi fi itd ale takie tematy to jakaś kpina. Niedługo będzie temat .. Tv do wc... i 30 stron wpisów.. Bo pytanie o takie rzeczy na poważnym serwisie to woła o pomste do nieba. Taka chyba niezaradność życowa w tak prostym temacie pytając o tv o dziwnych parametrach. Nie mówienkonkretnie o tym przypadku ale o tym podobnych.

To jakby na.forum amg, m-powera pytać o instalacje lpg do opla ...
 

koras1994

New member
@up nie kazdego stac na markowe TV ;) ja wychodze z zalozenia, ze nie placi się za jakosc, lecz za logo firmy ;) i to jest w prawie kazdej branzy :D np. smartfony : za polowe ceny IPhone mozna kupic One Plus Two czy Xiaomi Mi5 ;)
 
Do góry