Telewizor firmy Sony KDL-55W905A - czas na pierwszy ogląd tego pięknego telewizora .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Firma Sony podała jak zwykle ogólnikowo :-|, że ostatnio wydana wersja oprogramowana PGK4.540EUA ,
zawiera ulepszenie : poprawia wydajność twojego telewizora .(Improves the performance of your TV)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

prezy

New member
Bez reklam
Widze ze ostatnio haslo: "poprawa wydajnosci" staje sie popularne przy aktualizacjach oprogramowania i to nie tylko do Tv

Prezy for HDTV
 

Przemoo18

New member
Witam. Posiadam TV 46w905
Dziś zakupiłem soundbara Samsung hw-450 , ktory posiada bluetooth.
Sam tv tez posiada.
Nie moge sobie poradzić z podłączeniem soundbara z TV bezprzewodowo. Wiem , ze ten soundbar bez problemu dziala bezprzeowdowo z Tv Samsunga. Czy z tym Sony tez moze współgrać bezprzewodowo? Jesli tak to w jaki sposob bo wyszykując w ustawieniach TV przez bluetooth nie znajduje mi soundbara
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Posiadam TV 46w905
Dziś zakupiłem soundbara Samsung hw-450 , ktory posiada bluetooth.
Sam tv tez posiada.
Nie moge sobie poradzić z podłączeniem soundbara z TV bezprzewodowo. Wiem , ze ten soundbar bez problemu dziala bezprzeowdowo z Tv Samsunga. Czy z tym Sony tez moze współgrać bezprzewodowo? Jesli tak to w jaki sposob bo wyszykując w ustawieniach TV przez bluetooth nie znajduje mi soundbara

Witam uprzejmie,
Dlaczego nie zapytałeś , jak kupowałeś , czy będzie działał bezprzewodowo z telewizorem firmy Sony .
Ten soundbar nie działa nawet bezprzewodowo ze starszymi modelami telewizorów firmy Samsung .
Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 

Przemoo18

New member
Akurat jesli chodzi o ten soundbar to mialem okazję kupic go za 200zl nowa sztuke , wiec sie nie zastanawialem bo nie myslalem wogole nad soundbarem ale za te pieniadze wziolem :)

Soundbar i tak podłącze opytkiem , więc mi aż tak nie zalezy :) Chcialem tylko wiedzieć czy jest taka możliwośc by chodził przez "bluta"
W każdym badz razie , dziękuje za odpowiedz :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Firma Sony wydała 18-08-2015 aktualizację oprogramowania wbudowanego do wersji : PGK4.550EUA
w telewizorach serii KDL-XXW905A .
Wnosi usprawnienie : Improves YouTube Cast .

Pozdrawiam,:)
accu
 

maziboss

New member
Zastanawiam się jak ten TV wypada obecnie na tle nowych cacek Sony, Samsunga itd. Chodzi mi o jakość obrazu. Ma ktoś jakieś informacje ?
 

accu

New member
Bez reklam
Zastanawiam się jak ten TV wypada obecnie na tle nowych cacek Sony, Samsunga itd. Chodzi mi o jakość obrazu. Ma ktoś jakieś informacje ?

Witam uprzejmie,

A jakie wątpliwości masz co do jakości obrazu wyświetlanego przez telewizory firmy Sony XXW905A ?:-|
Niektóre firmy produkujące telewizory lcd , dopiero w roku 2015 wyświetlają poziom jakości wyświetlanego obrazu , jaki
wyświetlały telewizory firmy Sony XXW905A już w roku 2013 , moim , skromnym zdaniem , krótko bez
dwóch zdań .:|
Sony Triluminos in W900 uses Quantum Dots - FlatpanelsHD

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

michasu2

New member
Witam uprzejmie,

A jakie wątpliwości masz co do jakości obrazu wyświetlanego przez telewizory firmy Sony XXW905A ?:-|
Niektóre firmy produkujące telewizory lcd , dopiero w roku 2015 wyświetlają poziom jakości wyświetlanego obrazu , jaki
wyświetlały telewizory firmy Sony XXW905A już w roku 2013 , moim , skromnym zdaniem , krótko bez
dwóch zdań .:|
Sony Triluminos in W900 uses Quantum Dots - FlatpanelsHD

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Posiadam 46W905A od roku i do teraz nie widziałem lepszej opcji dla tego telewizora pod względem kontrastu, wyświetlanych kolorów, czasu reakcji prawdziwej matrycy 240Hz czy idealnej równomierności podświetlenia. Jako wadę mogę wymienić jedynie brak HBOGO. W905A to był najlepszy zakup jaki mogłem zrobić. Ten telewizor w 2013 kosztował 7500zł, mnie się udało go wyrwać rok temu za 4500zł w sklepie morele 8) Jednak co Sony to Sony, nie żaden koreańczyk
 
Ostatnia edycja:

Przemoo18

New member
Michasu ja podobnie jak ty kupowalem na morele rok temu i tv jest naprawde godny.

Rok temu ciezko bylo dostac 55 calowy w905 jedynie z ekspozycji wiec bylem zmuszony na 46 cali.

Teraz nosze sie z zamiarem kupna czegos wiekszego. Mam na mysli 55 cali ale nie chce tracic nic na jakosci bo ten w905 jest rewelacyjny.

Potrzebuje pomocy odnosnie wyboru modelu.
Czy obecnie jest cos na rynku co jest lepszego od W905 z matryca natywna. Raczej interesuje mnie tylko SOny , ewentualnie Panasonic.
Nie chcialbym sie rozczarowac przesiadajac sie z W905 na cos slabszego.
Jak w905 ma sie np do nowych modeli na androidzie np w809 albo x8 ?
 

Przemoo18

New member
Witam. Mam pytanko odnośnie odtwarzania na tym TV filmów z USB.
Otóz mam sporo plików zapisanych w formacie AVCHD.
TV widzi normalnie te pliki i je odczytuje.
Problem polega na tym , ze jest obraz a TV nie radzi sobie z głosem.

CZy mozna obejsc jakos to i odtworzyc te pliki normalnie z dźwiękiem ?
 

damianosoo

New member
Jeszcze wczoraj byłem przekonany do zakupu w829b, jednak dzisiaj czytam i czytam o w905 i sam już nie wiem. Jak wypadają w bezpośrednim zestawieniu?
 

BLACK_KNIGHT

New member
Kolego w905a raczej już nie kupisz bo to model na rok 2013
aczkolwiek ten tv pod względem jakości obrazu i parametrów jest lepszy od nowszych modeli
głównie z powodu
1)locall dimming
2)panel 240hz
3)triluminos czyli szersza paleta barw
4)panel 12 bit
5)input lag 15 ms
6)matryca va z przyzwoitym kontrastem
Jak ktoś ma to obecnie raczej sensu wymiany na nowy brak chyba że na oled albo hi end 4k
po prostu to jeden z ostatnich fhd z wszystkimi bajerami bo z powodu wejścia 4k teraz fhd z takim wyposażeniem nie robią a 4k z podobnymi dodatkami to ok 15 000
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziś zaktualizowałem oprogramowanie w moim telewizorze firmy Sony W905A .
Data wydania nowej wersji oprogramowania PGK4.560EUA to dzień 17 listopada 2015 r.
Co wnosi , zapewne stabilizację działania telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry