Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

buldoggg

Member
Bez reklam
Masz racje,tak powinno być,wszędzie jest oszczędność i tutaj wypadło na 42" ;)i wierze że ktoś przeczytał test 50w829 zdecydował się kupić model 42" i myśli że jest to ten sam tv.
 

Przemoo18

New member
Cześc.

Chcialem zapytac jak sie ten Tv sprawuje podczas grania na konsoli? Gra ktoś z was ? Pytam bo za tydzien kupuje TV i zastanawiam sie nad tym modelem oraz w905 ewentualnie h7000 . MAm konsole PS4 i czesto gram w sieci . Gra ktos rowniez na tym TV na konsoli badz PC?>

NIe ma problemów z opoznieniami itp ?
 

Pastusiak

New member
idź do mm/saturna i niech Ci podłączą, mają na Twoje zyczenie jeb... obowiązek. Ja męczyłem ich tak, że podłączali mi i DVD i BR i konsole i sam jeszcze pendrive'a wałkowałem jak miałem wątpliwości. Od tego tam oni są, zwłaszcza jeśli finalnie któryś produkt kupisz a przecież po to tam idziesz.
 

Przemoo18

New member
idź do mm/saturna i niech Ci podłączą, mają na Twoje zyczenie jeb... obowiązek. Ja męczyłem ich tak, że podłączali mi i DVD i BR i konsole i sam jeszcze pendrive'a wałkowałem jak miałem wątpliwości. Od tego tam oni są, zwłaszcza jeśli finalnie któryś produkt kupisz a przecież po to tam idziesz.


w sumie masz racje! Na pewno kupie bo jestem juz na kupnie a nie tylko "ogladam"

tak tylko zapytam jeszcze z ciekawosci zeby nie robic off topa . Widze ze masz h6400 i ps3. Tez zastanawialem sie nad tym modelem. Jak wyglada tam sprawa grania na konsoli w sieci, WIesz moze czy sa jakies opoznienia bo rozumiem , ze testowales .
 

Pastusiak

New member
ja grałem po sieci w tekkena tag 2 tylko i gra się dobrze, bez zwiech, bez opóźnień. Nie wiem jak jest ze strzelankami. Samo granie offline jest git. Ja nie narzekam.
 

Perykles

New member
Pytałem już kiedyś, ale wówczas chyba jeszcze nikt tego nie sprawdził - używa ktoś modułu CI do nc+ i podłączonego dysku/pendrive, aby nagrywać/pauzować?
 

beny25b

New member
W moim modelu takze widnieje mała ,,chmurka“ u dołu nad logiem Sony, widoczna w nocy na czarnym tle .Macie jakies sposoby na pozbycie sie tego ?
 

Przemoo18

New member
Hej.
W tym tyg chce kupić ten TV w wersji 55 calowy.
Chcialem zapytać użytkowników tego TV jak spisuje sie ten Tv podczas ogladania sportu. Mianowicie czy podczas ogladania meczow widac jakies rozmazywania trawy pilki podczas dynamicznego ruchu?
Pytam bo ogladam duzo NC+ i lige angielska i nie chcialbym sie rozczarowac.
Dzis bylem w sklepie obejrzec to niestety nie mialem jak sprawdzic bo tam tylko DVB-T podlaczone a urywki z demowych plyt w sklepie nie sa wiargodne i miarodajne.

Oglada ktos duzo sportu na tym TV i moze sie wypowiedziec bo nie chcialbym wydac 5000 zl na marne.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
sport,pilka nozna , na tym tv dla mnie bomba, zadnego cloudingu, bandingu ani DSE , plynnosc znakomita , ale posiadam 50" , ogladam z 2 - 2,3m
 

Przemoo18

New member
sport,pilka nozna , na tym tv dla mnie bomba, zadnego cloudingu, bandingu ani DSE , plynnosc znakomita , ale posiadam 50" , ogladam z 2 - 2,3m


czyli smialo mozna brac?

Pytam bo nie wiem czy ten model jest duzo gorszy od zeszloroznej seri w905

PS. Jak wiadomo sony pokombinowalo z uchwytami i wykorzystujemy podstawe jako uchwyt na sciane.
Jednak w 55 calowej wersi nie da sie wykorzystac podstawy.
Czy sa jakies specjalne uchwyty pod ten TV zeby nie trzeba bylo "rzezbic" albo stosowac tego oryginalnego w 50 calach?
 
Ostatnia edycja:

gwidongwidon

New member
Bez reklam
wiem gdzie clouding mozna zonaczyc, clouding,banding,DSE mozesz smialo przetestowac w sklepie z materialu na USB przed zakupem, a nie szukac go potem na hama po zakupie
 
Do góry