Telewizor firmy LCD firmy Philips 46PFL9707 -

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obys mial racje aczkowliek mi bardziej zalezy na modelu serii 8 zeby byla dobry i zeby nie mial problemu z oprogramowaniem , gdyz mnieinteresuje 55 cali. A seria 9 tylko w 46 i 60 calach.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Konferencja dla prasy firmy TPVision - Philips na IFA 2012 w Berlinie. Więcej zobacz na ,

IFA-TV

Od mniej więcej 41 minuty widzimy rozpakowanie topowego modelu firmy Philips

46PFL9707 i prezentację zalet
tego modelu.:wink:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Dla tych użytkowników forum , których interesuje ilość segmentów zastosowanych w telewizorach
firmy Philips serii 9xx7 to:
Philips 46PFL9707S/12 - 224 segmenty.


Philips 60PFL9607T/12 - 240 segmenty.

Duża ilość diod podświetlających rozmieszczona jest równomiernie za panelem . Diody te umieszczone
są w 224 segmentach (46PFL9707S/12) , lub w 240 segmentach (60PFL9607T/12) , które mogą być sterowane oddzielnie.
Liczba segmentów jest ważniejsza niż liczba zastosowanych diod.
Bezpośrednie podświetlenie LED z "local dimming"(lokalne ściemnianie) , do osiągania głębokich czerni i dużej jasności.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Pojawiła się wczoraj kolejna recenzja telewizora firmy Philips 46PFL9707. Napisał ją John Archer z "Trusted Reviews". Autor dołącza między innymi trzy ciekawe zdjęcia , które można sobie powiększyć.
Recenzja dostępna na ;

Philips 46PFL9707 product preview - TV - Trusted Reviews
Szczególnie widoczna jest różnica w wyświetlaniu czerni przez ten telewizor w stosunku do telewizora
również firmy Philips tylko z serii 8007.:)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Byłem na tym pokazie, nawet sprawdziłem czy są jednakowe parametry ustawienia modeli ... i były jednakowe.
Różnice widać z samej natury technologii.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Dostępny w cenie bardzo jeszcze wysokiej tj.9999.00pln w sklepie ART-SAT Audio Video .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

andrju75

New member
Witam.Seria 9 modelu na ten rok może będzie grała fantastycznie ale dizajn tego telewizora z tą aluminiową grubą ,,świecącą" ramką wokół to koszmar.Takiego brzydala w tym roku to moje oczy nie widziały.Projektanci mogli by się bardziej postarać ,w końcu to najdroższy model Philipsa.Zdecydowanie ładniejsza jest już seria 8.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Z tego co pamiętam to Kiki pisał że w miesiącu wrześniu br. miały być promocje na modele Philipsa ale może coś mi się pomyliło... Do tego testu 8007 nie widać - coś ten model nie ma szczęścia na naszym rynku RTV :x
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Seria 9 modelu na ten rok może będzie grała fantastycznie ale dizajn tego telewizora z tą aluminiową grubą ,,świecącą" ramką wokół to koszmar.Takiego brzydala w tym roku to moje oczy nie widziały.Projektanci mogli by się bardziej postarać ,w końcu to najdroższy model Philipsa.Zdecydowanie ładniejsza jest już seria 8.

Witam,
Szanuje Twoją opinię , lecz moim skromnym zdaniem , wydawać ją nie widząc danego modelu telewizora na "żywo" to trochę jest "na wyrost". Bowiem , inne wrażenia się odnosi , gdy oglądamy na zdjęciu , czy filmie , a inne
wrażenia są , gdy widzimy osobiście.

Pozdrawiam,:)
accu
 

accu

New member
Bez reklam
Juz kosztuje 1000 PLN mniej :
Philips 46PFL9707 /ZAMÓW KALIBRACJE :: ART-SAT Audio-Video
Ale cos tanio cena podana przez Philipsa to 2800 euros

Witam,
Moim zdaniem , sklep chce zwrócić uwagę na siebie. Trzeba by może przetestować , czy rzeczywiście
sklep ma ten telewizor na stanie.
Niemniej , na warunki polskie , kwota 9000pln , to bardzo dużo pieniędzy i nie można porównywać cen w Polsce
do cen we Francji , Niemiec czy Wielkiej Brytanii , gdzie przeciętne zarobki są kilkukrotnie wyższe niż
w naszym "ukochanym" kraju.

Pozdrawiam,:)
accu
 

kubekpl

New member
Tutaj jest za 10K Sklep - RTVMAX.pl - Kolumny Głośnikowe, Kino Domowe, LCD Plazma Kino Domowe co do ceny jak na polskie realia to sie calkowicie zgadzam z toba accu ale za 2200 euros mysle ze bylo by duzo chetnych za granica bo ta seria po samych fotkach robi wrazenie i taki tv to inwestycja na pare dobrych lat. Jak widac inni porducenci oprocz Sony no i Sharp odpuscili sobie Full LED widocznie jest to za droga technologia ale poki co daje najlepszy obraz. Kazdy czeka na ere Oled. Jak za 4 lata mozna bedzie kupic za dostepna cene to bedzie dobrze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza sie ja tak samo uwazam ze trzeba tv zobaczyc na oczy i wtedy oceniac wyglad czy tez sam obraz bo to co w necie mozna zobaczyc to moze byc mylne. A cena musi spasc zeby te tv byly choc troszke kupowane w Poslce inaczej nic z tego nie bedzie ludzie kupia tanszy tv bo u nas neistety liczy sie kasa.
Lolek
 
Do góry