telewizor do salonu 55cali do PS4 i sport

Kamil_Pio

New member
Co sądzicie o tym imputlagu? Jak gram w ps 4 to głównie FIFA i boję się ze, może to wpłynąć.
Ps. Ewentualnie możecie zaproponować jeszcze jakiś inny model? Nie koniecznie zależy mi na różnych bajerach tv jak np. Ten ambilight. Piorytetem jest jakość obrazu no i czerń bo to często przeszkadza w grze przy ciemnych lokacjach.
 

krrrycha

New member
w praktyce przy graniu na konsoli micro dimming daje taki efekt ze w ciemnych momentach rozgrywki nie widac szeczegolow obraz przyciemnia tak ze praktycznie nic nie widac
wiec lepiej kupic tv w ktorym mozna micro wylaczyc bo np w samsungu sie nia da
 

bezel

New member
Co sądzicie o tym imputlagu? Jak gram w ps 4 to głównie FIFA i boję się ze, może to wpłynąć.
Ps. Ewentualnie możecie zaproponować jeszcze jakiś inny model? Nie koniecznie zależy mi na różnych bajerach tv jak np. Ten ambilight. Piorytetem jest jakość obrazu no i czerń bo to często przeszkadza w grze przy ciemnych lokacjach.

Będzie przeszkadzać i to bardzo. Jak dojdzie do tego ping ze 30 ms to będziesz mial łącznie 130 co oznacza, że będzie opóźnienie i to duże. Sam się waham z wyborem TV i chciałbym kupić philipsa ale wiem, że do gry na sieci się nie nadaje tak samo jak kazdy inny tv z input lagiem powyżej 40 ms.
 

Kamil_Pio

New member
Myśle że z imput lagiem dam sobie radę bo po sieci nie gram tak dużo. Jak już to FIFA a strzelanki prawie wcale. A w strzelaniach chyba imput lag najbardziej boli.
Bardzie martwią mnie tę ciemne kolory bo to mnie wkurza najbardziej . Czy w Philips 55fps8109 można wyłączyć micro dimming?
 

bezel

New member
Myśle że z imput lagiem dam sobie radę bo po sieci nie gram tak dużo. Jak już to FIFA a strzelanki prawie wcale. A w strzelaniach chyba imput lag najbardziej boli.
Bardzie martwią mnie tę ciemne kolory bo to mnie wkurza najbardziej . Czy w Philips 55fps8109 można wyłączyć micro dimming?

Ja gram głównie na Fifie i różnica w TV i imput lagu (przynajmniej dla mnie ) ma duże znaczenie.
 

krrrycha

New member
a jak to jest z panasonicami i sony maja micro dimming? jesli tak to da sie go wylaczyc?
sam na dniach kupie tv do ps4 ale kompletnie nie wiem co wybrac
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być bardzo spokojny z Philipsem PFS8109.
Jeszcze sam podziękujesz.

krrycha- A do jakiej kwoty masz zakup ?
 

bezel

New member
Bezel wzbudziles u mnie wątpliwości bo już u kikiego philipsa 55pfs8109 zamówiłem ��

Biorąc pod uwagę grę na sieci (nawet w Fifę) uważam, że popełniasz mega błąd, no chyba, że
wynik spotkania ma dla Ciebie drugorzędne znaczenie bo z takim lagiem to przegrasz wszytko :)

Ja bardzo bym chciał philipsa ale input między 70-90 to jakaś masakra!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jedynie toshiba 42L7453 ma 9 ms, Philips PFS7109 ma 30 ms.
Ale PFS8109 jak nie grasz w sieci to spokojnie daje radę.
 

Kamil_Pio

New member
a czy wiecie gdzie mogę sprawdzić imputlag dla LG42 Lv 5300. Jest to dość stary TV i na nim do tej pory grałem. Jeśli też ma duży imput lag to nie ma problemu.
 

krrrycha

New member
kiki interesuje mnie tv 40-43cale bo siedze naprawde ledwo ponad metr od tv
chcialbym cos konkretnie pod ps4
fajnie gdyby czytal formaty mp4 i mkv ale glownie chodzi o ps4
chcialbym wydac max 3500 ale lepiej wydac mniej
za 3300kupilem f7000 ktory jest kompletna porazka
 
Ostatnia edycja:
Do góry