Telewizor do 5000

Davide

Member
Napisałem Saturnowi w reklamacji, ze chce albo telewizor większy czyli 65 cali lub zwrot pieniędzy. Zwrócili mi pieniądze. Stoję teraz przed wyborem czy kupić ue55ks7000 i liczyć, ze piąty który będę posiada będzie tym już dobrym tv czy kupić ue55mu7002
 

Davide

Member
Z tego co tu czytam na forum to ponoć jest gorszy od MU a niego następcą jest Q7. ALe skoro Pan go już testuje to jednak musi wiedzieć coś na jego temat. Zadam dwa Pytania. Pierwsze w jakiej cenie jest ten MU z Kalibracja. Drugie czy posiada Pan jeszcze KS
 

Davide

Member
No ale dopiero dzisiaj dostalem zwrot pieniedzy. W jakiej Cenie ma Pan tego MU ? I pytanie tez moze cos innego Pan jeszcze poleca:) Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 5199 zł dla Ciebie z Kalibracją.
W tej klasie z nowych nic lepszego nie kupisz.
 

Davide

Member
Są Ks7000 jeszcze w niektórych sklepach lecz się zastanawiam czy nadal się w to bawić....Się zastanawiam czy nie podnieść budżetu do 6000zł
 

mml23

New member
przy budzecie 6000 wez sony 55xe8505. Wczoraj kupowalem tv. stał w sklepie na expozycji. podbawilem sie nim ze swoim pendrive. nawet android chodził duzo lepiej niz na sony xd8505 ktory stoi u mnie w pracy. jakosc obrazu bdb. czarny rowniez.

wedlug mnie lepiej wykonany niz nowy samsung mu7000 ktory stal 3m dalej.
 
Ostatnia edycja:

Davide

Member
Zakup planuje pod koniec miesiąca ale mogę poczekać iz deweloper skończy mi mieszkanie max do połowy czerwca wiec nawet jak go kupię dziś to będzie stał w kartonie
 

mml23

New member
poluj więc na 55xd9305 w promocji albo model 2017 xe8505. Masz 2 tygodnie wiec jest szansa ze trafi sie cos nowego z serii xd9305.
 
Ostatnia edycja:

Majkem82

New member
przy budzecie 6000 wez sony 55xe8505. Wczoraj kupowalem tv. stał w sklepie na expozycji. podbawilem sie nim ze swoim pendrive. nawet android chodził duzo lepiej niz na sony xd8505 ktory stoi u mnie w pracy. jakosc obrazu bdb. czarny rowniez.

wedlug mnie lepiej wykonany niz nowy samsung mu7000 ktory stal 3m dalej.

Możesz zdradzić coś więcej na temat tego TV? Jestem w trakcie wyboru do 6k i zastanawiam się czy warto dopłacić do 55XE8505 w porównaniu z UE55MU7002.
 

Davide

Member
Wszędzie piszą ze MU jest Gorszy od KS7000 z zeszłego roku. Ten Sony jest bardzo dobry. Jest dużo lepszy od MU. Ja stoję np przed wielkim dylematem ponieważ nie lubie androida. Samsung mnie przyciąga przez Tizena oraz najbardziej przez One Connect. Koledzy może dołożyć pieniądze i znaleźć ks8000? Czy one były mniej wadliwe ?
 

Majkem82

New member
Same trudne pytania. Ja przesiadam się z kilkuletniej plazmy, więc jeszcze nie wiem czy wolę Tizen czy Andka :) Kurde, no myślałem że zakup nowego TV będzie prosty i szybki, a tu mija weekend iście łamigłówkowy i szperania po forach :/ Przynajmnie druga połówka nie marudzi, bo ma salon dla siebie ;)
 

rvoice

New member
Jeżeli jesteś przyzwyczajony do obrazu jakości plazmy i musi być to telewizor 4K to zainteresuj sie tegorocznym Panasonic 58ex780. Kosztuje 6999PLN ale jakością obrazu i dodatkowymi funkcjami jest wart dopłaty w porównaniu do wymienionej konkurencji.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Majkem82

New member
Nie jestem przywyczajony do plazmy, wręcz przeciwnie- chętnie przeskoczę na lepszą jakość, jakakolwiek by za tym technologia stała. A co Twoim zdaniem wyróżnia tego Panasa?
 
Do góry