Telewizor do 3500zł

Gronet

New member
Dzisiaj byłem w Saturnie polecili mi SHARP LC-46LE630E i LG 47LW570S(podobno lepszy od sharpa) zastanawiam sie ciągle nad sony 46ex720 nie mam pojęcia co wybrać. waszym zdaniem co wybrać ?
 

ruszko1

New member
ja tez sie zastanawiam nad tym 46ex720 i tez mam zagwozdkę poniewaz nie chce wydac wiecej niz 3500zl i interesuje mnie tylko LED bo pradu i tak za duzo ciagniemy w domu :) wiec plazma nie w chodzi w gre. zastanawiam sie tez nad SAMSUNG LED 46D5500
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
doskonała kalkulacja :)
plazma 46' kosztuje 3200zł - Panasonic 46G30, prądu bierze ok 170W średnio więc masz w gratisie kilka lat oglądania za darmo w stosunku do LEDa 46', który również jakościowo nie będzie się równał z tym Panasonic

dlatego będziesz zmuszony kupić coś podobnego do w/w złoma 50hz :)
tutaj już zaoszczędzisz na prądzie ale przytniesz maksymalnie jakość obrazu
 

ruszko1

New member
Jakakolwiek plazma odpada tak wiec jeśli możesz to polec mi dobrego leda 46" do 3500zl

ps. D5000 ma 50hz a D5500 ma juz 100hz
 
Ostatnia edycja:

Gronet

New member
wybrałem ex720 w pon jadę kupić jeżeli się nie rozmyśle. uważacie to za dobry wybór ?
 
Ostatnia edycja:

ruszko1

New member
no faktycznie cos jest z tym nie tak ale to powied mi czego mam szukac jakiej opcji aby miec pewnosc ze nie jest to tylko trik aby poprawic hz. Tylko LEdy mnie interesuja i to do 3500 niestety przy rozmiarze 46"
 

Gronet

New member
Wczoraj zamówiłem sonego 46ex720 dziękuje bardzo wszystkim za pomoc.
Mam nadzieje ze dokonałem dobrego wyboru za 2-3 tygodnie napisze czy jestem zadowolony jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim ;)
 
Do góry