Telewizor 75'' do 12000 zł

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Chyba wezmę LG c8, mam kilka minut na decyzję

Weź to co Ci się podoba w końcu to Ty będziesz używał ten TV.
Wybór miedzy C8 a Panasonikiem ciężki to tak jak byś wybierał między Mercem a BMW.
Najlepszy procesor obrazu i jego obróbka jest w Panasonicu , System Operacyjny lepszy w LG
 

KrzysiekXX

New member
Dziękuję za podpowiedzi, zdecydowałem się na LG C8, Philips z ambilight też mi się podobał. Trochę za mało czasu sobie dałem na wybór tv, do tego nie spodziewałem się takich problemów z matrycami oled. Za jakiś czas przemyślę czy zdecydować się na profesjonalna kalibrację.

W tym samym czasie jeszcze jeden klient kupił ten sam TV, wyszedłem ze sklepu 20 minut po zamknięciu, chyba nie byli szczęśliwi pracownicy marketu :/
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
C8 to dobry wybór. Z 3m 65” będzie przyzwoicie, chociaż u mnie wchodzi w grę tylko 75”, przy mniej więcej 3-3m. Rozmiar jednak ma największe znaczenie, a że salon jest dosyć słoneczny i oglądamy na wprost, dobry LCD jak choćby 75XF9005 powinien dać dużo radości.
 

KrzysiekXX

New member
Wielkość ma znaczenie :), dlatego celowałem w 75 cali. U mnie odległość to jakieś 2,8 metra i przy filmach zdecydowanie wolałbym 75 cali, ale póki co przy 65" też jest fajnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips zrobił extra promocję i masz pakiet specjalny obecnie.
Ma dużo większe możliwości.
Ale C8 to też bardzo dobry telewizor.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
12 tys to samsung nu8002 82 za 10 500zl lub sony xf8596 85 za 15 tys ale ty masz 12 tys 10 500zl nu8002 82 całe bardzo fajny tv
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
12 tys to samsung nu8002 82 za 10 500zl lub sony xf8596 85 za 15 tys ale ty masz 12 tys 10 500zl nu8002 82 całe bardzo fajny tv

Masz go ? Widziałeś chociaż na żywo ? Czy tylko tak z opinii inny piszesz ?
Najlepsze propozycje tych co nigdy nie widzieli a proponują bo gdzie poczytali - nic nie ujmując temu Samungowi - zresztą można wyciągnąć jeszcze lepszą cenę niż ta co podałeś....
Kolega już kupił więc po co te wpisy .... ?
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Tv nie kupuje bo juz zakupiłem soundbar bose 700 za 8 tys ale jak bym miał 10 tys to dla siebie innego tv nie widzę jak ten samsung 82 cale w 4k extra
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tv nie kupuje bo juz zakupiłem soundbar bose 700 za 8 tys ale jak bym miał 10 tys to dla siebie innego tv nie widzę jak ten samsung 82 cale w 4k extra

Moje pytanie było inne ? Nie czytasz że zrozumieniem - nie neguje czy cię stać czy nie ?
Zresztą jak pisałeś kupiłeś tego Bose na raty więc nie wydałeś narazie ani zł ? Fakt trzeba go spłacić ....i to jest zawsze wyzwanie ....
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ataszek ale jestem zadowlony narazie będę walczył z tv swoim sony wd65 48 cal a za rok kupie oleda 65 lub jakis 75 lub ponad 80
 

WuMike

New member
Bez reklam
Naucz się jeszcze stawiać znaki interpunkcyjne, przy okazji. Trochę nie przystoi doświadczonym forumowiczom pisanie w tym stylu, poza tym zasady netykiety się kłaniają.

Samsunga NU8000 obsmarowali niemal na każdym portalu recenzującym TV za kiepską jakość obrazu w ruchu. Nie wiem, nie chcę ferować wyroków, nie mając z tym modelem do czynienia, ale coś chyba w tym jest. Nikt z użytkowników nie potwierdza rzeczonego problemu?
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Naucz się jeszcze stawiać znaki interpunkcyjne, przy okazji. Trochę nie przystoi doświadczonym forumowiczom pisanie w tym stylu, poza tym zasady netykiety się kłaniają.

Samsunga NU8000 obsmarowali niemal na każdym portalu recenzującym TV za kiepską jakość obrazu w ruchu. Nie wiem, nie chcę ferować wyroków, nie mając z tym modelem do czynienia, ale coś chyba w tym jest. Nikt z użytkowników nie potwierdza rzeczonego problemu?
Nikt o tym nie pisze bo problemu juz dawno nie ma bo zostal naprawiony aktualizacją i jak widac problem nie byl az tak poważny i dało się go wyeliminować.teraz wszyscy chwalą
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Naucz się jeszcze stawiać znaki interpunkcyjne, przy okazji. Trochę nie przystoi doświadczonym forumowiczom pisanie w tym stylu, poza tym zasady netykiety się kłaniają.

Samsunga NU8000 obsmarowali niemal na każdym portalu recenzującym TV za kiepską jakość obrazu w ruchu. Nie wiem, nie chcę ferować wyroków, nie mając z tym modelem do czynienia, ale coś chyba w tym jest. Nikt z użytkowników nie potwierdza rzeczonego problemu?

Ktoś jeszcze wierzy w takie recenzje? Żyjemy w czasach, w których dobre słowo pisze się za $. Mnie bardziej interesują opinie użytkowników.

Kiepska jakość obrazu w ruchu to jakiś żart, przecież mówimy o firmie, która od kilku lat ma jeden z lepszych trybów motion plus, a na dodatek rewelacyjny tryb gry.

Ataszek
Z całym szacunkiem do Ciebie, co Cię interesuję fakt, że kolega kupił soundbar na raty. To jest jego prywatna sprawa i atakowanie go postami typu, że to jeszcze nie jest jego soundbar jest bardzo dziecinne. Może kolega woli obrócić gotówkę na coś innego, a płacić sobie miesięcznie jakieś małe raty.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ataszek
Z całym szacunkiem do Ciebie, co Cię interesuję fakt, że kolega kupił soundbar na raty. To jest jego prywatna sprawa i atakowanie go postami typu, że to jeszcze nie jest jego soundbar jest bardzo dziecinne. Może kolega woli obrócić gotówkę na coś innego, a płacić sobie miesięcznie jakieś małe raty.

W skrócie : Tvmania w swoich wpisach przypomina mi "poparzonego królika"
Nic mnie to nie interesuje czy ktoś bierze na raty czy płaci cash - tak jak wziął na raty Bose może i wziąć Samsunga 82" co za problem ? I cieszyć się współpracą obydwu sprzętów
I nie pisałem nic że to jeszcze nie jego sounbar tylko że nie wydał ani zł na niego !
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widać testerzy to inny gatunek użytkowników.
Ludzie kupujący mają mają zupełnie inne potrzeby.
Nie przepłacałbym za 75" zupełnie niepotrzebnie.
 
Do góry