Telewizor 2500/3000zł + propozycje !

Kejup

Member
Bez reklam
Witam.
Ja ostatnio kupiłem Lg 55sm8200 i jak dla mnie za tą cenę może być. Fakt że podświetlenie mogło by być lepsze ale jakość obrazu jest super przynajmniej dla mnie po przesiadce z 10 letniego TV. Także do kwoty 2500 polecam ten Tv natomiast gdy go kupowałem stał obok Panasonic 58 cali na matrycy VA za ok 2900zł i gdyby nie to że był to model podstawowy który rok tam grał to bym go wziął bo obraz mega :)
 

strazakp

Banned
Właśnie chodzi o to, że nie czytam, po prostu gdzieś usłyszałem / przeczytałem - jednorazowo :D Wszystko fajnie z tą serią 58gx800, ale nie przemawia do mnie system... Chyba bliżej jest mi do TCLa 55" EC78, później Samsunga 55Q60RA, Philipsa 55PUS7334.

Hmmm, już dostaje do głowy z tymi wszystkimi modelami... tu dobra czerń, tu ****owy szary, tu 60Hz, a tam 100Hz, tutaj Ambilight, tam QLED, czy NanoCell... a ja tylko chcę tylko zobaczyć średnio... 2/3 filmy w tygodniu na Netflixie, czy Amazon Prime, wieczorkiem, nie wkurzając się na szarość zamiast czerni i nie dostając ataku wściekłości czekając na przeskok w prawo, lewo, góra, dół po kliknięciu na pilocie :D

Na ilość Hz nie patrz bo to tylko liczby a 50Hz w Panasonic ci w zupełności wystarczy. Ambilight bym odpuścił bo to tylko zbędny gadżet i użyjesz kilka razy a później oczy będą cie bolały. Samsung Q60 wygląda fajnie ale jakoś lepiej już q70 lecz jest droższy i nie wiem czy warto dokładać.
I Netflix i Amazor Prime masz w Panasonicu więc co chce więcej. Do filmów Panasonic jest idealny bo właśnie do tego jest stworzony głównie dając obraz taki jaki twórcy filmowi chcą przekazać odbiorcy przed tv.
Ja właśnie znalazłem kupca na swojego dx700 i od razu kupuje gx810 lub gx830 i zostaje jednak przy 58calach bo coś czuję że 65cali będzie za duży dla mnie.
Nie znam nikogo kto postanowił jednak kupić Panasa i się zawiódł. Tcl bym nie brał pod uwagę mimo że jest jakimś tam liderem sprzedaży na świecie. Tylko pewnie ten ranking podbijają Azjaci których jest najwięcej na świecie.

Powodzenia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Twoich potrzeb TCL 55EC780 będzie świetnym wyborem.
Jak będziesz niebieski masz jeszcze specjalny pakiet.
 

strazakp

Banned
włąsnie byłem teraz w ME obejrzec kilka tv.
obejrzałem oczywiście Panasonc 58gx810 ktory jest do tej kwoty nr 1 dla mnie, ale....widziałem tez tego TCL ktory poleca kiki i n amnie wrazenia nie zrobił choc cena chyba ok 2500 zł jest OK ale jednak TCL to odpada! Sprzedawca polecał LG 55sm8600 ktory był za 3199 zł ze niby bdb w tej cenie. Stał tez Sony 55xf9005 w promocji za 3699 zł ktory był super ale jednak kilka stów drożej jak by nie było tyle ze wg specyfikacji jest to super sprzet.

Jak napiszesz do Panasonic Polska przez ich strone panasonic.pl z prośbą o jakis rabat to dostaniesz 10% znizki i wtedy ten 58gx800 wyjdzie cie w ich sklepie panasonic poniezej 2800 zł a to juz mega dobra cena za ten tv.
 

borewicz9

New member
włąsnie byłem teraz w ME obejrzec kilka tv.
obejrzałem oczywiście Panasonc 58gx810 ktory jest do tej kwoty nr 1 dla mnie, ale....widziałem tez tego TCL ktory poleca kiki i n amnie wrazenia nie zrobił choc cena chyba ok 2500 zł jest OK ale jednak TCL to odpada! Sprzedawca polecał LG 55sm8600 ktory był za 3199 zł ze niby bdb w tej cenie. Stał tez Sony 55xf9005 w promocji za 3699 zł ktory był super ale jednak kilka stów drożej jak by nie było tyle ze wg specyfikacji jest to super sprzet.

Jak napiszesz do Panasonic Polska przez ich strone panasonic.pl z prośbą o jakis rabat to dostaniesz 10% znizki i wtedy ten 58gx800 wyjdzie cie w ich sklepie panasonic poniezej 2800 zł a to juz mega dobra cena za ten tv.

Za LG 55SM8600 2900 zł jest dobrą ceną, bez promocji w popularnych sklepach jest w tej chwili za 2999 zł.
 

Loomos

New member
Jakie są różnice między serią TX-58GX700E a TX-58GX800E ?

I następnie czym różnią się 800/810/820/830 ? Wstępnie zauważyłem, że czym wyższy model, tym lepsze oceny :D Pomimo tego wzrasta współczynnik odświeżania oraz zmienia się podstawa telewizora.

Między GX700 a GX800 różnica jest w lepszym panelu HDR Bright Panel Plus, procesorze HCX oraz wzroście współczynnika odświeżania na korzyść GX800, mam rację ? Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe informacje to bardzo proszę o podanie - w dniu dzisiejszym jestem w trasie i wyłącznie tyle na szybko udało mi się znaleźć.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam !
 

Loomos

New member
Widziałem, zmiana jest w opcjach dodatkowych, typu "Picture at Picture" oraz w interpolation value, ale pytam posiadaczy czy zauważyli jakieś inne, przykładowo wizualne aspekty danych modeli z serii..
 

eriot

New member
TCL EC780 i nie ma mocnych na niego w cenie do 3tys!!!TCL jest już drugim jak nie pierwszym producentem tv na świecie!.Dwa TCL jest produkowany w PL trzy matryca i system android no i design model jest cienki jak lustro ;)Samsung i LG odrazy skreślam za system brak android tv.
 

strazakp

Banned
Jakie są różnice między serią TX-58GX700E a TX-58GX800E ?

I następnie czym różnią się 800/810/820/830 ? Wstępnie zauważyłem, że czym wyższy model, tym lepsze oceny :D Pomimo tego wzrasta współczynnik odświeżania oraz zmienia się podstawa telewizora.

Między GX700 a GX800 różnica jest w lepszym panelu HDR Bright Panel Plus, procesorze HCX oraz wzroście współczynnika odświeżania na korzyść GX800, mam rację ? Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe informacje to bardzo proszę o podanie - w dniu dzisiejszym jestem w trasie i wyłącznie tyle na szybko udało mi się znaleźć.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam !
Tak naprawdę to wymieniłeś wszystkie główne różnice tych tv. Głównie gx800 ma lepszy chyba procesor no i ma hdr10+, Dolby vision i Dolby atmos.
Modele gx800/810/820/830 roznio się tylko lekko wyglądem zewnętrznym i postawa.
W sumie to zastanawiam się sam czy te różnice w technologii będą przeze mnie zauważalne oglądając telewizję z dekodera canal+ (netflix itp nie oglądam) względem mojego dx700 i czy jest sens sprzedawać i dopłacając te kilka stów kupować gx800.

OK, już widzę że ty porównujesz gx700 do gx800 a nie dx700 do gx800
 
Ostatnia edycja:

Loomos

New member
PANASONIC TX-58GX830E w Media Markt za 2799zl (na Ceneo 3099zl w MM, ale po wejściu na stronę MM przeskakuje na 2799zl) :OOO Czekam na ofertę Kikiego, jeżeli w ogóle posiada owy telewizor w sprzedaży i zobaczymy, czy jednak TCL czy ten Panas :D
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
PANASONIC TX-58GX830E w Media Markt za 2799zl (na Ceneo 3099zl oraz w MM widnieje cena również taka sama, po wejściu na stronę MM przeskakuje na 2799zl) :OOO Czekam na ofertę Kikiego, jeżeli w ogóle posiada owy telewizor w ofercie i zobaczymy, czy jednak TCL czy ten Panas :D


Ooooo! Zaraz zobaczę na stronie MM bo wczoraj tam bylem i była cena 3099
 

strazakp

Banned
Wow!!! Faktycznie, Panasonic 58gx830 w MM jest teraz za 2799 zł. Mam tam jeszcze kupon na 50 zł więc robi mi się już 2749 zł a to super cena. Sam już nie wiem czy brać czy jednak nie. Niby OK bo sporo zmian względem mojego dx700 ale boję się że jest to tylko na papierze a dla oczu różnicy nie zauważę
 

janusz

New member
Bez reklam
Za ile Kiki ma w ofercie TCL-a, myślę, że nie powinno być dużo ponad 2,5?
 
Ostatnia edycja:
Do góry