Telewizor 2500/3000zł + propozycje !

Piotr1980

New member
Ale na 100% nie wiem bo wg regulaminu nie dziala z tv a jednak bony się dodaja do koszyka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Tak promocja z bonami działa i warto teraz korzystać. Wychodzi na to że po odliczeniu wartości bonów to ten tv Panasonic kosztuje ok 2500 zł a to super cena
 

Piotr1980

New member
Tak, w godzinach 21-9. Tamten telewizor co jutro maja ci doreczyc to masz oplacony? Czy platne przy odbiorze. Jesli przy odbiorze to jesli nie uda ci sie anulowac zamowienia to po prostu nie odbieraj i zamow drugi z bonami.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Tak, w godzinach 21-9. Tamten telewizor co jutro maja ci doreczyc to masz oplacony? Czy platne przy odbiorze. Jesli przy odbiorze to jesli nie uda ci sie anulowac zamowienia to po prostu nie odbieraj i zamow drugi z bonami.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Tak płatność przy ODBIORZE. Nie wiem czy mogę nie odebrać od kuriera. Mogę odebrać, opłacić i oddać do sklepu stacjonarnego
 

Piotr1980

New member
Mogles sie rozmyslic przez weekend lub kupic gdzies cos na miejscu albo wyjechac, niech awizuje w oddziale polezy pare dni i wroci do nadawcy. Jak bedzie dzwonil to powiedz ze kasy jeszcze nie masz i niech zostawi w oddziale i juz, albo od razu niech zwroci. Przeciez kary za nieodebrana paczke nie zaplacisz, pracuje na poczcie i ludzie cos czesto zamawiaja za pobraniem i potem nie odbieraja.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Loomos

New member
Ja niestety zakupiłem w sklepie, nie mam prawa zwrotu, jeżeli telewizor nie ma wad :D Mam za to fakturę VAT i telewizor netto wyszedł mnie 2275zł, co jest ceną aż smieszną.

Sprawdzałem, po godzinie 21 bony wskakują. Promka kończy się 31 stycznia.
 

Piotr1980

New member
Ja bym sie bał zamawiac kurierem niby ma byc przewozony pionowo a wiadomo jak jest w rzeczywistosci? Zaplacisz odbierzesz oddasz do sklepu a tam sprawdzą i nie daj cos bedzie uszkodzony i co wtedy?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Ja bym sie bał zamawiac kurierem niby ma byc przewozony pionowo a wiadomo jak jest w rzeczywistosci? Zaplacisz odbierzesz oddasz do sklepu a tam sprawdzą i nie daj cos bedzie uszkodzony i co wtedy?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
A skąd wiesz jak są przewożone do magazynów w sklepach??? Przecież te tv wozone są po całej Europie pewnie kilka razy więc taka podróż z magazynu głównego do naszego domu to nic
 

Piotr1980

New member
A skąd wiesz jak są przewożone do magazynów w sklepach??? Przecież te tv wozone są po całej Europie pewnie kilka razy więc taka podróż z magazynu głównego do naszego domu to nic
No wydaje mi sie ze na paletach, a jednego tv to watpie zeby na palete wrzucali.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
No wydaje mi sie ze na paletach, a jednego tv to watpie zeby na palete wrzucali.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Mi się wydaje że na paletavh jak wizoza kilka tv o one i tak stoja a nie leżą.
Tak czy inaczej na to jak przewożone są tv po Europie czy świecie nie mamy wpływu żadnego i tego kie wiemy a to jak z głównego magazynu czy sklepu ten tv jest dostarczony do naszego domu to już najmniejszy problem przy tym ile on już przebył drogi i w jaki sposób. Dziś sprzęty są naprawdę dobrze zapakowane i jeżeli karton nie jest uszkodzony to nie ma obaw o zawartość.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Informuję wszystkich nieuświadomionych, że TV zamówiony przez internet z dostawą do domu zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni (bez podania przyczyny) i otrzymać zwrot kasy.
Ten sam TV zamawiany przez internet (ale z odbiorem osobistym w sklepie) .... to już nie można go potem oddać w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Taki zakup jest traktowany jako normalny zakup w sklepie stacjonarnym. A wtedy zwrotu gotówki po prostu nie ma. Figa z makiem. No chyba, że ewentualnie można go wymienić na inny towar (ale minimum za tę samą lub wyższą cenę). Niektóre sklepy stacjonarne idą tak na rękę, ale to mała pociecha bo wydatku kasy w tym sklepie i tak się nie uniknie.
 
Ostatnia edycja:

Kaputek

Banned
Informuję wszystkich nieuświadomionych, że TV zamówiony przez internet z dostawą do domu zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni (bez podania przyczyny) i otrzymać zwrot kasy.
Ten sam TV zamawiany przez internet (ale z odbiorem osobistym w sklepie) .... to już nie można go potem oddać w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Taki zakup jest traktowany jako normalny zakup w sklepie stacjonarnym. A wtedy zwrotu gotówki po prostu nie ma. Figa z makiem. No chyba, że ewentualnie można go wymienić na inny towar (ale minimum za tę samą lub wyższą cenę). Niektóre sklepy stacjonarne idą tak na rękę, ale to mała pociecha bo wydatku kasy w tym sklepie i tak się nie uniknie.

W Media Markt jest 30 dni na zwrot, kupując normalnie w sklepie. Dlatego jak dla mnie, to jedyny słuszny sklep w którym kupuje elektronikę
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
No wydaje mi sie ze na paletach, a jednego tv to watpie zeby na palete wrzucali.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Jak nie na palecie ? Normalnie ustawia się karton / tv na palecie i się wysyła tylko koszt drogi ponad 120 zł i nie ma prawa nic się stać , stoi w pionie jak ta lala , zabezpieczony taśmami i wolę więcej zapłacić za taki przewóz bo na 99,9 % nic nie stanie się przy takich transportach
 

strazakp

Banned
W Media Markt jest 30 dni na zwrot, kupując normalnie w sklepie. Dlatego jak dla mnie, to jedyny słuszny sklep w którym kupuje elektronikę
A jeżeli jesteś w klubie MM i masz ich kartę to na zwrot jest aż 45 dni bez podania przyczyny.

W sklepach ME jest coś takiego jak "gwarancja satysfakcji" która ibejete są produkty nie wszystkie ale duuuzo i wtedy nawet jak kupujesz stacjonarnie to możesz zwrócić do 14dni. Już korzystalem z tego w ME i nie robili żadnego problemu ze zwrotem.
 

Piotr1980

New member
A kupujac przez internet z odbiorem w sklepie mozna przy odbiorze sprawdzic telewizor?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
A kupujac przez internet z odbiorem w sklepie mozna przy odbiorze sprawdzic telewizor?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Jak sobie zarzyczysz to czemu nie, pewnie ze można.
Ja kupowałem 3lata temu w MM tv przez internet z odbiorem w sklepie i generalnie jest to tak że idziesz do punktu obsługi, płacisz a tv odbierasz w miejscu gdzie jest magazyn. Ja wtedy nie zaglądałem do środka ale na pewno można jak się chce.
 

Loomos

New member
Piotr1980, masz dwie opcje:

1) Płacisz 49zł, oni go przy Tobie podłączają i sprawdzają

2) Sprzęt wynoszą z magazynu fabrycznie zaklejony, idziesz do kasy, kupujesz. Za kasami jest miejsce przeznaczone na sprawdzenie produktu na własną rękę (nożyczki, taśma na stole - do ponownego zaklejenia) :D
 

Piotr1980

New member
Jak bralem telewizor bezposrednio w euro.rtv.agd to sami przed sprzedaza najpierw podlaczali i moglem zobaczyc czy wszystko ok, wtedy dopiero szedlem do kasy zaplacic, bez dodatkowych opłat.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry