TCL u55p6006 / Thomson 55uc6306

swivel

New member
Ma ktos najnowszy soft do 43UC6306?
Ponieważ ten pobierany ze strony
mythomson.com/pl_pl/telewizor-73-pl-pl/uhd-tv-86-pl-pl/seria-c63-892
nie działa, pokazuje ze archiwum jest uszkodzone i nie da sie rozpakować wersji v466.
 
Ostatnia edycja:

MAX_71

New member
Ostatnia edycja:

stasiof

Member
Ostatnia edycja:

swivel

New member
Zainstalowałem wersje V466 i dalej wersja AppStore pozostaje na 2.0.0 czy jest jakaś nowsza wersja z większą liczbą ciekawych aplikacji? Jak ją zainstalować? Bo w tej wersji jest sam śmietnik. Brakuje HBOGo, Spotify itp. Sam Netflix i YouTube to trochę mało. Czy może zainstalować jakiś soft z androidem? Czy to będzie działać?
 

firefl

Active member
Bez reklam
to chyba dość stary telewizor. Chyba każdy producent nie dba o tv gdy kończy produkcję. Są systemy gdzie po 2-3 latach nie działa ani netflix ani youtube.
Z androidem to raczej się nie uda...
 

acidbrain

New member
Mam tv 55uc6306. W grach na konsoli ps5 mam problem bo jest za ciemno lub za jasno w hdr. Chciałem zrobić kalibracje na konsoli ale coś lipa (trzeba ustawić logo aby było jak najmniej widoczne ale po prostu zamiast płynnie beldnąć do znika). Czy ten tv mam tak kiepski hdr że po prostu jest za słaby ?
 

Pawelook

New member
Wyłącz hdr na tym tv bo szkoda tylko twojego czasu . Do hdr trzeba wcg a ten nie ma . Kup Ew lepszy tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

tku386

New member
Koledzy, czy ktokolwiek się orientuje czy to oprogramowanie mogłoby pasować do Kruger Matz KM-0255UHD-S3 ?
Z tego co widzę to ten tv ma obecnie soft w wersji V8-MS586EU-LF1V355 a więc prawie pasuje to thomsona. Z tego co czytam na tym wątku to wcześniejsze wersje softu miały lepsze kolory. Może dałoby się zmienić ID i project name na takie które odpowiadało by KM ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
to jest jak opisane czyli TCL, platforma MS86.
Obawiam się, że nikt nie testuje takiej zgodności.
TCL ma wbudowane w bootloder zabezpieczenia przed wgraniem softu bez podpisu cyfrowego. Może chcesz spróbować?
 

tku386

New member
to jest jak opisane czyli TCL, platforma MS86.
Obawiam się, że nikt nie testuje takiej zgodności.
TCL ma wbudowane w bootloder zabezpieczenia przed wgraniem softu bez podpisu cyfrowego. Może chcesz spróbować?

Oki, sprawdziłem ten update na K&M. Przy próbie update z TV pokazuje się błąd o niepoprawnym pliku.
Rozumiem, że mogę jeszcze spróbować wymusić update używając przycisków na TV ?
Da się po takim, ewentualnym, update wrócić do poprzedniej wersji w jakiś sposób ?
 

acidbrain

New member
do 50uc6306 jest podłączone ps5. W grach jak np wyjde na zewnątrz lokacji obraz się przyciemnia. Problem jest opisywany np w telewizorach LG , że trzeba wyłączyć (diming) autoprzyciemnianie. W innych tv nazywają to funkcą eco.
Czy w tym tomsonie da sie też coś takiego wyłączyć ?
 
Do góry