TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

djmarco83

Member
Co może być przyczyną, że TV potrafi się sam uruchomić w nocy? Mam andka 8 v526, z siecią jestem połączony po wi-fi i używam szybkiego uruchamiania z którego nie chciałbym rezygnować. Jakiś sprawdzony sposób na rozwiązanie tego problemu?
Jak zaniknie sieć i ponownie się pokaże to wtedy tak się dzieje

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

malysek599

New member
I jakieś sprawdzone rozwiązanie na to? Podejrzewam, że w nocy następuje zmiana numeru IP i następuje chwilowe przerwanie połączenia. Dodam, że na innym tv połączonym przez kabel ten problem nie występuje jednak tam mam andka 7 v373. Czy jest możliwy downgrade z andka 8 v526 bezpośrednio na andka 7 v373?
 

firefl

Active member
Bez reklam
I jakieś sprawdzone rozwiązanie na to? Podejrzewam, że w nocy następuje zmiana numeru IP i następuje chwilowe przerwanie połączenia. Dodam, że na innym tv połączonym przez kabel ten problem nie występuje jednak tam mam andka 7 v373. Czy jest możliwy downgrade z andka 8 v526 bezpośrednio na andka 7 v373?

downgrade - jest możliwe. Sprawdzone z pośrednim krokiem na v369, potem da się upgrade na v373.
Z bezpośrednim może się nie udać.
 

Najlepszy

New member
I jakieś sprawdzone rozwiązanie na to? Podejrzewam, że w nocy następuje zmiana numeru IP i następuje chwilowe przerwanie połączenia. Dodam, że na innym tv połączonym przez kabel ten problem nie występuje jednak tam mam andka 7 v373. Czy jest możliwy downgrade z andka 8 v526 bezpośrednio na andka 7 v373?
Ktoś wcześniej pisał żeby ustawić statyczne przypisywanie adresu a nie przez DHCP. Na początek może spróbuj właśnie tego , mniej z tym roboty niz wgrywaniem innego softu.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Majinek

New member
Czy da się naprawić te błędy kolorów? Wyszły one po aktualizacji z 7 na 8.
Szczególnie widać na przechodzeniu kolorów z czarnego na inne jasne kolory. Błędy występuje na każdym źródle nie tylko na Netflix. Obejście na szybko to zwiększenie poziomu czerni na 60, ale wtedy ekran jest zamglony i niezbyt przyjemnie się ogląda
 

Attachments

  • P91121-112757.jpg
    P91121-112757.jpg
    423 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:

sulko

Member
Powrót do poprzedniej wersji nie przywrócił oryginalnych kolorów nadal ten błąd występuje :/ Jest możliwość wgrania fabrycznej wersji softu v141? Może ona naprawi ten mankament
Proponuje zrobić reset ustawień w menu serwisowym, opis jest na forum. Nie zaszkodzi też wyłączyć z sieci na pól godziny. Możliwe że pomoże.
 
Ostatnia edycja:

tomasz.k

New member
Odłączyłem wszystkie kable na ponad 6 godzin akurat przed snem i niestety na nic to się zdało jak błąd był tak i nadal jest
Kiki posiadasz może fabryczny soft do tego modelu? Jeżeli tak to podesłał byś mi link?

A uziemiłeś do kaloryfera i odprawiłeś taniec Mirka handlarza po którym każdy grat jest mega super zajebisty?
Jak nie, to możesz już szukać dowodu gwarancji.
 

malysek599

New member
Czy mógłby ktoś zaktualizować dostępne softy do pobrania z dysku google

Poszukuję wersji andka 8 v369 oraz andka 7 v373, niestety nie są one już dostępne do pobrania z dysku.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy mógłby ktoś zaktualizować dostępne softy do pobrania z dysku google

Poszukuję wersji andka 8 v369 oraz andka 7 v373, niestety nie są one już dostępne do pobrania z dysku.

Pomysł świetny, proponuję zrób to skoro uważasz za potrzebne.
Bo zalecenia typu weźmy się i zróbcie to są tylko wkurzające.

d3m zrobił to całkiem porządnie. v369 i v373 są cały czas dostępne, dobrze opisane.
Obie wersje są z android 7, nie było v369 dla A8.

http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/138107-pliki-aktualizacji.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry