TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

djmarco83

Member
Mimo, że na pierwszy rzut oka nie widać, to trochę zmian jednak jest.
Zauważyłem, że zniknął profil obrazu Smart HDR (pojawił się w ostatnich 2/3 aktualizacjach), w ustawieniach dźwięku nie ma opcji wyboru jak jest ustawiony tv - tzn. wybór jest, ale tylko jeden Stołowy, wcześniej był jeszcze Ścienny, samo opalanie aplikacji z menu głównego dostało nowy typ animacji oraz ikonki aplikacji mają teraz zaokrąglone rogi.
To na szybko zmiany zauważone po kilku godzinach używania, TCL jak widać cały czas kombinuje w sofcie i zastanawiam się czy kiedykolwiek wydali jakiś stabilny/skończony soft :)
To jest kwestia aktualizacji interfejsu a nie TCL

https://www.tablety.pl/android/2019-02-08/android-tv-google-sans-zmiany/

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
NTFS nie będzie obsługiwany w A8. Korzystać można tylko z plików FAT32.



Do odtwarzania dysków HDD NTFS polecam to (jest to wersja bez ograniczeń) + Total Commander, ktory można pobrać z GP.
Ale kodi dalej nie będzie widział dysku. Jak by ten TV odczytywał exfat jak mój Xiaomi to by problemu nie bylo.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

bumar

New member
btw. czy ktoś już testował v519? Według Kikiego najnowszy to v511 a na ruskim forum już mają nawet roota dla v519.
 

madekp

Member
Czy asystent google działa z naszym tv? Ewentualnie pilotem głosowym zmieniać kanały można?
 
Ostatnia edycja:

spiewak69

New member
NTFS nie będzie obsługiwany w A8. Korzystać można tylko z plików FAT32.

Do odtwarzania dysków HDD NTFS polecam to (jest to wersja bez ograniczeń) + Total Commander, ktory można pobrać z GP.

Może czegoś nie łapie - nie ogarnąłem poprzednich postów i nie wiem czym jest A8 - jeśli Android 8 to chyba się mylisz.
Właśnie z ciekawości (bo wcześniej nigdy nie potrzebowałem) - podpiąłem swój DYSK TOSHIBA 320GB sformatowany w NTFS i mi działa bez problemu. Wersja andka v509

być może dlatego że to dysk HDD z laptopa wsadzony w obudowę z przejściówką SATA -> USB
 
Ostatnia edycja:

mbiggy

New member
Witam,

mam problem s urochomieniem. Zainstalowalem update jak bylo napisane, i po update telewizor sie wlacza jest widoczne logo Thomson ale tak do minuty sie restartuje i wlacza ponownie, i tak dalej. W cale sie niewlaczy. Czy macie pomyslu co s tym zrobic?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam,

mam problem s urochomieniem. Zainstalowalem update jak bylo napisane, i po update telewizor sie wlacza jest widoczne logo Thomson ale tak do minuty sie restartuje i wlacza ponownie, i tak dalej. W cale sie niewlaczy. Czy macie pomyslu co s tym zrobic?

jeszcze raz procedura programowania, jak nie pomoże - wypróbuj inny pendrive, inny port usb, inne firmware. Jeśli zapisujesz pendrive w windows warto dać bezpieczne usuwanie przed wyjęciem pendrive.

Niepokojący jest ten napis Thomson w P60...
 
Ostatnia edycja:

mbiggy

New member
Juz dziala. Po pierwszy raz instalowalem update ze strony thomson i chyba ten byl starszy jak ten co byl w telewizoru i dla tego sie nie wlaczil. Zainstalowalem 511 i juz dziala. Dzieki
 

Cuchunlain

New member
Dzień dobry, pozdrowienia z Hiszpanii, dziękuję za całą pracę, jaką robisz, zbierając oprogramowanie sprzętowe.

Chcę zapytać, czy wersja V511 jest w pełni funkcjonalna lub znajduje się w fazie testowania.

Dziękuję bardzo.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dzień dobry, pozdrowienia z Hiszpanii, dziękuję za całą pracę, jaką robisz, zbierając oprogramowanie sprzętowe.

Chcę zapytać, czy wersja V511 jest w pełni funkcjonalna lub znajduje się w fazie testowania.

Dziękuję bardzo.

Według informacji użytkowników ta wersja ma błędy, ale jest tez funkcjonalna
 
Status
Zamknięty.
Do góry