TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Jeśli podłączasz przez kabel, w ustawieniach telefonu musi być tryb MTP. Wtedy TV będzie widział to jako zewnętrzny nośnik.
ok znalazłem faktycznie jest opcja włączenia trybu przesyłania plików MTP ale po podłączeniu przez USB do TV nic się nie dzieje , zero reakcji.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

BARONG

New member
Jeśli podłączasz przez kabel, w ustawieniach telefonu musi być tryb MTP. Wtedy TV będzie widział to jako zewnętrzny nośnik.
No faktycznie, nie rozpoznaje telefonu. Próbowałem podłączyć to odwrotnie i na telefonie dostałem komunikat, że nie mogę się dostać do zawartosci podłączonego urządzenia i że n.p. przy podłączeniu do ios trzeba zainstalować oprogramowanie. Byc może przy podłączeniu android to android też trzeba zewnętrzne oprogramowanie. Spróbuj coś na necie poszukać.
 

BARONG

New member
Panowie, kto ma ten błąd 5.1 na HBO, macie może przez S/PDIF podłączone jakieś głośniki? Wyglada na to, jak sama nazwa błądu wskazuje, że HBO nie może się dostać do odbiornika 5.1. Jest to moje podejrzenie, nie mogę tego w praktyce sprawdzić.
 

Tomek8888

New member
Po aktualizacji do v509 w menu serwisowym dalej wyświetla mi się V8-T658T01-LF1V500

Aktualizacja przebiegła szybciej niż zazwyczaj, ale wszystko oprócz tego wyglądało tak jak powinno.

Czy u wszystkich nie aktualizuje się wersja w menu serwisowym?
 

wookash0

New member
Panowie, kto ma ten błąd 5.1 na HBO, macie może przez S/PDIF podłączone jakieś głośniki? Wyglada na to, jak sama nazwa błądu wskazuje, że HBO nie może się dostać do odbiornika 5.1. Jest to moje podejrzenie, nie mogę tego w praktyce sprawdzić.

Ja mam dźwięk po spdif, ale wersja mobilna HBO go zainstalowana na TV działa, tylko ciężko się tego uzywa. Raczej to nie kwestia amplitunera. Na ps4 tez apka działa. Coś jest skopane w samej apce HBO na android tv
 

BARONG

New member
Po aktualizacji do v509 w menu serwisowym dalej wyświetla mi się V8-T658T01-LF1V500

Aktualizacja przebiegła szybciej niż zazwyczaj, ale wszystko oprócz tego wyglądało tak jak powinno.

Czy u wszystkich nie aktualizuje się wersja w menu serwisowym?
Należy zrobić reset i będzie pokazywało 509
 

BARONG

New member
Ja mam dźwięk po spdif, ale wersja mobilna HBO go zainstalowana na TV działa, tylko ciężko się tego uzywa. Raczej to nie kwestia amplitunera. Na ps4 tez apka działa. Coś jest skopane w samej apce HBO na android tv
Jabym nie porównywał wersję ot smartfona do wersji TV, tym bardziej że wersja smartfona 5.6.0 a wersja TV 5.9.0
 

wookash0

New member
Jabym nie porównywał wersję ot smartfona do wersji TV, tym bardziej że wersja smartfona 5.6.0 a wersja TV 5.9.0

Dokładnie to mówię, ze jest problem z apka 5.9.0, bi ta mobilna działa na tv

Z innej beczki - czy komuś działa usb 2.0 na v509? Mnie na android 8 nie czyta usb podczas normalnej pracy systemu. Upgrade mogę robić z tego portu, ale to tyle
 

pako_umrzyj

New member
odłączyłem spdif i nadal ten sam błąd...
szwagier ma andka7 z OTA, bez spdif, dostęp ma od hbo i ten sam błąd.
Jutro z ciekawości lukne na tv boxie.
 

Tomek8888

New member
Należy zrobić reset i będzie pokazywało 509

Robiłem reset przed aktualizacją, robiłem też reset po aktualizacji - z menu serwisowego i z menu androida - przywrócenie ustawień fabrycznych.

Czyli jednak coś jest nie tak z plikiem skoro nie chce działać - ściągam z google drive.

Tomek8888
 

tomasz.k

New member
odłączyłem spdif i nadal ten sam błąd...
szwagier ma andka7 z OTA, bez spdif, dostęp ma od hbo i ten sam błąd.
Jutro z ciekawości lukne na tv boxie.

U mnie nawet nie dziala apka na telefonie -> chromecast wbudowany w TCL. Niezaleznie od softu TV oczywiscie.
Za to dziala wysylanie na google chromecast samodzielny.

Nie mozna powiedziec ze 100% winy jest po stronie TCL, moze co najwyzej 99% :)
HBO nie grzeszylo jakoscia aplikacji w przeszlosci, ale skoro dziala na wszystkim innym (sony, xiaomi itp) to znaczy ze TCL cos zawalil.
I nie obchodzi mnie to ze komus dziala i niech to nawet bedzie 50% uzytkownikow - powinno chodzic dla 99,9% a do tego baaaardzo daleko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry