TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

DLUGI321

New member
Chłopie, czy Ty masz jakieś problemy ze wzrokiem ?
Potwierdzają niektóre osoby że im działa, a Ty w kółko będziesz zadawał to pytanie czy komuś działa ?
Działa na oficjalnej aplikacji z Google Play z oficjalną subskrypcją HBO, bez żadnych kombinacji, hacków czy innych pierdół.
To, że nie działa u wszystkich nie oznacza, że musisz robić wariatów z tych którym działa, po prostu przyjmij to do wiadomości i skończ te swoje wywody bo zaczynasz łagodnie mówiąc być nudny.
Sam obejrzałem już kilka filmów i seriali, a w tym momencie mój młody ogląda kolejny raz Auta.
Po prostu z jakiegoś powodu jednym działa, a innym nie i tyle.
Poczytaj trochę to forum to zobaczysz że większości nie działa na oficjalnej aplikacji z GP i nie wprowadzaj w blad ludzi bo nie działa uruchomić możesz przeglądać możesz ale oglądać już nie nawet jak masz wykupiony subskrypcje. A działa tylko przez zewnętrzne aplikacje typu Kodi PlayNOW Ipla itp lecz to nie ma nic wspólnego z oficjalną aplikacja HBO GO która nie dziela na TCL

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

xgrey

New member
Poczytaj trochę to forum to zobaczysz że większości nie działa na oficjalnej aplikacji z GP i nie wprowadzaj w blad ludzi bo nie działa uruchomić możesz przeglądać możesz ale oglądać już nie nawet jak masz wykupiony subskrypcje. A działa tylko przez zewnętrzne aplikacje typu Kodi PlayNOW Ipla itp lecz to nie ma nic wspólnego z oficjalną aplikacja HBO GO która nie dziela na TCL

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Sam poczytaj, jak to zrobisz to będziesz wiedział, że niektórym działa, innym nie.
Jak komuś nie działa to wchodzi na forum i piszę o tym, a mało będzie takich którym działa i wejdą żeby się tym pochwalić, taka już ludzka mentalność.
Jak nie potraficie przyjąć do wiadomości, że komuś działa to już wasz problem, ale nie wciskajcie kitu, że jak wam nie działa, to nie ma prawa wszystkim.
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
No przepraszam ale śledzę to forum od dawna i prócz ciebie i kikiego nikomu więcej nie działa oficjalna aplikacja HBO GO na android TV że sklepu GP na telewizorach TCL więc jeszcze raz powtarzam nie wprowadzaj w blad bo oficjalna apka nie działa wszyscy przy próbie włączenia filmu mają ten sam błąd 5.1

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
No przepraszam ale śledzę to forum od dawna i prócz ciebie i kikiego nikomu więcej nie działa oficjalna aplikacja HBO GO na android TV że sklepu GP na telewizorach TCL więc jeszcze raz powtarzam nie wprowadzaj w blad bo oficjalna apka nie działa wszyscy przy próbie włączenia filmu mają ten sam błąd 5.1

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Działa jeszcze u maciopa.

I pozwolę sobie zwrócić uwagę, że natura ludzka powoduje by się skarżyć.
Jak mówią jak coś dobre to powie co drugi, jak nie działa to przekaże 10.
Nie chce mi się liczyć, ale wydaje mi się, że ilość skarg na HBO nieznacznie przekroczyła 5.

Dla jasności - u mnie aplikacja HBO nie działa i mnie to wkurza.
Niemniej uważam, że to głównie developer HBO za to odpowiada. Aplikacja była kiedyś dostępna tylko na Sony i było to po długich poprawkach developerów. Nie wiem jak było z Philipsa.
Moim zdaniem teraz czas dla developerów by popracować nad działaniem na TCL/Thomson
 

DLUGI321

New member
No te skargi to są od samego początku kiedy TCL wprowadził TV z androidem w swojej ofercie i jak do tej pory nic się nie zmieniło poprawiło. Jakoś u innych producentów działa HBO GO na ich TV np LG czy Samsung mam i mogę potwierdzić że działa a TCL jest w czarnej d...e bo to jest g....a firma i HBO ni będzie sobie zawracam głowy taka firma dla nich liczą się czołowi producenci a programiści TCL nic tu nie pomogą bo oni nie mają pojęcia o pisaniu oprogramowania oczywiście każdemu zdarzają się wpadki ale nie takie jak w TCL

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
No te skargi to są od samego początku kiedy TCL wprowadził TV z androidem w swojej ofercie i jak do tej pory nic się nie zmieniło poprawiło. Jakoś u innych producentów działa HBO GO na ich TV np LG czy Samsung mam i mogę potwierdzić że działa a TCL jest w czarnej d...e bo to jest g....a firma i HBO ni będzie sobie zawracam głowy taka firma dla nich liczą się czołowi producenci a programiści TCL nic tu nie pomogą bo oni nie mają pojęcia o pisaniu oprogramowania oczywiście każdemu zdarzają się wpadki ale nie takie jak w TCL

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Może to jest fałszywe założenie, że HBO Go ma działać?

Wiem, bo sprawdzałem że HBO GO nie było dostępne dla TCL w Android play do grudnia 2018.
Wcześniej nie pozwalał instalować się na tym telewizorze.
A ustawienia dla jakich urządzeń aplikacja jest dostępna zależy niemal wyłącznie od developera aplikacji.
Można do woli narzekać, że nie było od początku bo to prawda.

Argumenty, że u innych działa są dość słabe co sam chyba też zauważyłeś.
 

maciopa

Member
Chłopie, czy Ty masz jakieś problemy ze wzrokiem ?
Potwierdzają niektóre osoby że im działa, a Ty w kółko będziesz zadawał to pytanie czy komuś działa ?
Działa na oficjalnej aplikacji z Google Play z oficjalną subskrypcją HBO, bez żadnych kombinacji, hacków czy innych pierdół.
To, że nie działa u wszystkich nie oznacza, że musisz robić wariatów z tych którym działa, po prostu przyjmij to do wiadomości i skończ te swoje wywody bo zaczynasz łagodnie mówiąc być nudny.
Sam obejrzałem już kilka filmów i seriali, a w tym momencie mój młody ogląda kolejny raz Auta.
Po prostu z jakiegoś powodu jednym działa, a innym nie i tyle.

TV nie jest idealny, ma swoje wady i ograniczenia, ale jest to sprzęt raczej budżetowy więc i nie ma co specjalnie narzekać. Wcześniej miałem Philips`a z Android TV to soft był bardziej dopracowany, ale jednocześnie sporo droższy - coś za coś. Plusem jest to, że często pojawiają się nowe wersje softu, szkoda że nie oficjalnym kanałem, ale taki już urok tej marki...
Nie mam problemów z obrazem, TV nie włącza się sam, HBO i wszystkie inne apki na Android TV które odpalałem działają i trudno mi jakoś zdecydowanie na coś narzekać. Fakt obraz to nie ta klasa co w droższych modelach. ale cena robi tu swoje i na cuda nie ma co liczyć.
Zawsze warto dołożyć i kupić lepszy, ale nie zawsze każdy chce wydawać więcej, ja uważam, że jest tu dobry stosunek ceny do tego co dostajemy, a z kolejnymi aktualizacjami może być tylko lepiej.


Nic dodać, nic ująć.

Gwoli ścisłości - mi na Androidze 8 przycinał się Netflix więc wróciłem do 7, a sam powrót też był usłany różami... łodygami róż znaczy ;). Przy każdej aktualizacji konsekwentnie przed i po robiłem przywrócenie ustawień fabrycznych.

Tak jak to @xgrey napisał - tylko nieliczni użytkownicy tych TV, którym wszystko działa, zaglądają na to forum. Mój wpis był odpowiedzią na kolejne już pytanie. Jak widać, niektórzy nie są w stanie zaakceptować faktu, że ktoś może być zadowolony z zakupu produktu TCL (biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i możliwości). Ja świadomie wybieram tą markę - z pierwszym produktem zetknąłem się w USA i z TV nie było nigdy żadnego problemu. Owszem, nie wiedziałem, że produkty na rynek amerykański mają lepsze matryce (120 Hz vs 60 Hz), nie zmienia to faktu, że w PL mam już 3 telewizor TCL za który zapłaciłem grosze.
 

DLUGI321

New member
Sorki to skoro Ci wszystko działa to po co zagladasz na to forum skoro sam napisałeś że zaglądają tu tylko osoby które nie mogą ogarnąć tych TV. Nie ma co porównywać TCL w USA a w Europie nas mają za gorszych widać to właśnie co oferują ich TV w Stanach a co u nas. kolejna sprawa to jak tak u ciebie super działa HBO GO to nagraj krótki filmik jak to ci działa i wrzuć gdzieś na stronę i będzie spokój z pytaniami czy działa czy nie bo ewidentnie będzie widoczne na filmiku

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Axelll

New member
Nic dodać, nic ująć.

Gwoli ścisłości - mi na Androidze 8 przycinał się Netflix więc wróciłem do 7, a sam powrót też był usłany różami... łodygami róż znaczy ;). Przy każdej aktualizacji konsekwentnie przed i po robiłem przywrócenie ustawień fabrycznych.

Tak jak to @xgrey napisał - tylko nieliczni użytkownicy tych TV, którym wszystko działa, zaglądają na to forum. Mój wpis był odpowiedzią na kolejne już pytanie. Jak widać, niektórzy nie są w stanie zaakceptować faktu, że ktoś może być zadowolony z zakupu produktu TCL (biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i możliwości). Ja świadomie wybieram tą markę - z pierwszym produktem zetknąłem się w USA i z TV nie było nigdy żadnego problemu. Owszem, nie wiedziałem, że produkty na rynek amerykański mają lepsze matryce (120 Hz vs 60 Hz), nie zmienia to faktu, że w PL mam już 3 telewizor TCL za który zapłaciłem grosze.
Chyba kupisz! Ten telewizor cenowo jest porównywalny np z LG na którym to u mnie wszystko działa jak nalezy a na tcl zaraz po załączeniu robi się czarny ekran nie mówiąc już o braku certyfikacji dla modułu CAM co całkowicie zniechęca do zakupu telewizora tej marki! Dla mnie jedyny plus to Kodi. Więcej plusów nie znajduje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plusy proszę bardzo:
- Android 8,0
- MxPlayer
- Terrarium
- Vavoo
- Obsługa głosem z pilota drugiego
- Obsługa ALexą
- Wysoki kontrast
- Świetna czerń
- Aluminiowa ramka
- Niski Input Lag
 

firefl

Active member
Bez reklam
Plusy proszę bardzo:
- Android 8,0
- MxPlayer
- Terrarium
- Vavoo
- Obsługa głosem z pilota drugiego
- Obsługa ALexą
- Wysoki kontrast
- Świetna czerń
- Aluminiowa ramka
- Niski Input Lag

co to jest terrarium?

Edycja: już znalazłem
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Plusy proszę bardzo:
- Android 8,0
- MxPlayer
- Terrarium
- Vavoo
- Obsługa głosem z pilota drugiego
- Obsługa ALexą
- Wysoki kontrast
- Świetna czerń
- Aluminiowa ramka
- Niski Input Lag


Czy są to jakieś wielkie plusy chyba NIE. Wymienił bym chyba więcej minusów to wszystko jest ogólnodostępne i można bez większego problemu samemu zainstalować na każdym TV z androidem. Niedopracowany android 8 w wydaniu TCL nigdy bym nie zaliczył do plusów. Alexa pewnie działa tak samo jak na obecną chwilę Google Assistant czyli praktycznie nie działa. Wysoki kontrast i czerń w moim bardzo starym samsungu bardziej mi odpowiada niż w TCL. Aluminiowa ramka co ona daje nic niektóre tv z plastikową ramką lepiej się prezentują
 

firefl

Active member
Bez reklam
A ja dalej nie wiem, no chyba że chodzi o domek dla płazów, a tego raczej bym nie chciał 😁
Vavoo też nie wiem co to za wynaleek więc KIKI zanim coś napiszesz to podaj szczegóły bo same nazwy nie przekonują.

Oj chyba wcale Cię to nie zainteresowało tylko chcesz ponarzekać.
Google błyskawicznie odpowiada :p

podpowiem: dodaj do nazwy aplikacji android i...
 

maciopa

Member
Chyba kupisz! Ten telewizor cenowo jest porównywalny np z LG na którym to u mnie wszystko działa jak nalezy a na tcl zaraz po załączeniu robi się czarny ekran nie mówiąc już o braku certyfikacji dla modułu CAM co całkowicie zniechęca do zakupu telewizora tej marki! Dla mnie jedyny plus to Kodi. Więcej plusów nie znajduje.


Nie do końca rozumiem co mam kupić??
Za ostatni TCL zapłaciłem 1400 zł w promocji błyskawicznej w Saturn (500 sztuk rozeszło się w mniej niż 2 h).
U mnie moduł z UPC działał bez problemu... Wiem wiem - mam super szczęście więc mam grać w totka :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry