TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

janusz

New member
Bez reklam
Umnie od 3 dni wporządku, jedyny minus przesiadki z v379 to całkowity format ale to zapewne sprawka upgrade 7 do 8
Brakuje mi do szczęścia opcji ubijania procesów, na wcześniejszym sofcie przycisk home/domek pokazywał otwarte aplikacje i pozwalał ję ubić. Jak to działa na v509??!

Też chciałbym wiedzieć, może ktoś podpowie.
 

wookash0

New member
Hej. Czy Ktoś wie, jak wgrać nowa wersje zupełnie od nowa, tzn bez zachowania żadnych opcji/ustawień. Chciałbym zainstalować na czysto najnowsza wersje. Robiłem nvm reset oraz przywracanie ustawień fabrycznych. Soft wgrywam przez przycisk na TV. Czy jest jakiś inny sposób?
 

farehmanii

New member
Uważam, że Android 7 dzieje się najlepsze i stabilne firmware dla TCL telewizory. Mam 65C2US i przyszedł z v397 które zmodernizowane z V8. Żałuję dużo jak nie mam V397. Plik PKG. Chociaż mam zdegradowany wobec v379 z Google przejażdżka i to jest działanie dobrze oprócz ono nie wymaga nie auto uaktualnić. Jestem. Z. Pakistan. Mam nadzieję, że V8 dostaje wsparcie NTFS. Inaczej V509 jest v stajnia i najwyższa oferowana cena.

CN ktoś. Udział pewien Kalibrowanie umieścić w teczce z dokumentami pod kątem V509 u mój poczta elektroniczna.

farhaan@tbi.com.pk
 

firefl

Active member
Bez reklam
Hej. Czy Ktoś wie, jak wgrać nowa wersje zupełnie od nowa, tzn bez zachowania żadnych opcji/ustawień. Chciałbym zainstalować na czysto najnowsza wersje. Robiłem nvm reset oraz przywracanie ustawień fabrycznych. Soft wgrywam przez przycisk na TV. Czy jest jakiś inny sposób?

Pliki Update.pkg - wgrywanie z przyciskiem. Pliki w zip z trudną nazwą typu V8-T658* przez menu.
Plik Update częściowo kasuje ustawienia - teoretycznie całość w praktyce jednak nie.
Plik wgrywany przez menu zachwuje ustawienia - czasem lepiej je jednak kasować i to wszystkimi dostępnymi metodami.

Niektórzy na forum zalecali jeszcze reset shop.
 

xyz88

New member
hbo go

a czy komuś na którejkolwiek wersji działa hbo go? Mnie wszędzie wywala błąd 5.1 mogę prosić również o kalibrację do 8 ?
 

PawelTBU

New member
Pliki Update.pkg - wgrywanie z przyciskiem. Pliki w zip z trudną nazwą typu V8-T658* przez menu.
Plik Update częściowo kasuje ustawienia - teoretycznie całość w praktyce jednak nie.
Plik wgrywany przez menu zachwuje ustawienia - czasem lepiej je jednak kasować i to wszystkimi dostępnymi metodami.

Niektórzy na forum zalecali jeszcze reset shop.

a jak robicie reset shop??
 
Status
Zamknięty.
Do góry