TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

urania-marek

New member
v509 dalej u mnie nie widzi dysków hdd

wysłane z mojego mi 8 przy użyciu tapatalka

ten sam problem występuje tv philips i sony na androidzie 8.0.w zeszłym tygodniu siedzieliśmy dwa dni z kolegami tcl nad analizą i poprawą waszych problemów i zostało raportowane i wysłane do poprawienia.efekt trzy softy 504,507 i 509 który można pobrać.
 

romeczek7

New member
Panie Marku czy jest jakiś sposób oprócz instalowania KODI 18, żeby móc korzystać z aplikacji HBO GO Android TV? U mnie cały czas pokazuje tzw błąd 5.1 na każdej wersji Androida 8. Teraz na v509 w dalszym ciągu to samo.
 

AdamWGM

New member
ten sam problem występuje tv philips i sony na androidzie 8.0.w zeszłym tygodniu siedzieliśmy dwa dni z kolegami tcl nad analizą i poprawą waszych problemów i zostało raportowane i wysłane do poprawienia.efekt trzy softy 504,507 i 509 który można pobrać.

Czy temat instalacji kanałów na module CAM CI jest w ogóle na tapecie?, zgłaszam problem od półtora roku i dalej nic.... trzeba instaować soft V123 który wspiera sortowanie kanałów, a nowsze softy już nie....
 

rnd

New member
Is there a chance TCL/Thomson will fix their DRM implementation and HBO GO will start working? Or HBO GO won't ever work on this TV? :/
 
Zainstalowałem ta najnowsza wersję i podoba mi się. Kolory jak by lepsze, w HDR również. Szybko działa. Szkoda że z tym ntfs cały czas problem. Jak jak tu ktoś pisał że problem z licencją no to trudno przeskoczyć chyba że zapłacą dla Ms.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Zainstalowałem ta najnowsza wersję i podoba mi się. Kolory jak by lepsze, w HDR również. Szybko działa. Szkoda że z tym ntfs cały czas problem. Jak jak tu ktoś pisał że problem z licencją no to trudno przeskoczyć chyba że zapłacą dla Ms.

Z tamtej wypowiedzi wynikało, że licencja to generalny problem androida 8 a nie TCL
 

firefl

Active member
Bez reklam
Co nie zmienia sytuacji ze zaplaciliśmy za telewizor, który obsługuje taka funkcję.
Co było a nie jest - jest niezgodnością z umową :p

Gdzie masz to zapisane w umowie lub specyfikacji?
To, że wcześniej było obsługiwane nie powoduje, że staje się specyfikacją i umową.

Możesz też wgrać starszy soft i zachować tą funcję.
 

iJohnny

New member
509 is working great on TCL U65P6046.
Smooth and no bugs so far.
Playing 4k and 4k HDR from NTFS HDD with internal file manager.
ES File manager and Slid Explorer won't open usb drive.

Slower channel changing on DVB tv compared to 500
 

tomasz.k

New member
Gdzie masz to zapisane w umowie lub specyfikacji?
To, że wcześniej było obsługiwane nie powoduje, że staje się specyfikacją i umową.

Możesz też wgrać starszy soft i zachować tą funcję.

Było w sklepie gdy go oglądałem i po wyjęciu z pudełka.
Moge wgrać soft, ale wtedy sam zrobi aktualizację i funkcja zniknie.

Co do samego softu 509, to jest na pewno lepiej. Ale pojawil sie nowy ficzer: tv włącza sie sam - u mnie o 5 rano na pewno to zrobił. Nie było tego u mnie na android 7.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Było w sklepie gdy go oglądałem i po wyjęciu z pudełka.
Moge wgrać soft, ale wtedy sam zrobi aktualizację i funkcja zniknie.

Co do samego softu 509, to jest na pewno lepiej. Ale pojawil sie nowy ficzer: tv włącza sie sam - u mnie o 5 rano na pewno to zrobił. Nie było tego u mnie na android 7.

To, że było nie stanowi specyfikacji i umowy.

Był pewnie android 6 albo 7 i może to też niezgodność z umową?

Niektórzy skrżyli się na przypadkowe włączanie także w Android 7
 

pako_umrzyj

New member
Umnie od 3 dni wporządku, jedyny minus przesiadki z v379 to całkowity format ale to zapewne sprawka upgrade 7 do 8
Brakuje mi do szczęścia opcji ubijania procesów, na wcześniejszym sofcie przycisk home/domek pokazywał otwarte aplikacje i pozwalał ję ubić. Jak to działa na v509??!
 
Status
Zamknięty.
Do góry