TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

jarpo

Member
To nie jest oficjalne oprogramowanie, to wersja testowa i to dla testerów wewnętrznych. Jako, że Kiki ma doście to dostaje to oprogramowanie, ale zauważ nigdzie go na forum nie publikuje.
To wiem i dzięki mu za to, ale ja piszę o "7" która jest też niedopracowana. Na "6" nie było problemu a na "7" dzieją sie cuda. Wiesza się TV i pomaga tylko reset.
 

ohdesu

New member
Potrzebuje budżetowy TV dla rodziców, jako że opcje SMART specjalnie nie będą wykorzystywane (głównie telewizja, filmy z laptopa po hdmi, dvd) to skłaniałbym się ku P6006 który jest sporo tańszy od P6046 o którym tutaj jest w zdecydowanej większości mowa. Dlatego też mam pytanie o jakość obrazu w tych dwóch modelach, czy P6006 ma gorszą matrycę i przez to jakość obrazu jest zauważalnie słabsza?
 

sulko

Member
Zainstalowałem v.499. Jedyny plus to to szybszy start systemu. Mam te same problemy co zgłaszane tu i w wątku C70. Dodatkowo mam jeszcze problem z dźwiękiem 5.1 po spdif, raz jest, czasami jest stereo, zdarza się że dźwięku nie ma. Pomaga przełączenie w opcjach dźwięku z auto na pcm i z powrotem, jest to jednak upierdliwe. Dodatkowo strefa czasowa przestawia się sama na UTC 0 , trzeba ustawić ręcznie, ale za to nie ma przeskakiwania czasu w Kodi. W Oreo nie ma możliwości przełączanie miedzy aplikacjami po długim przyciśnięciu Home, albo ja tego nie rozkminiłem , brakuje mi tej funkcji. Generalnie jak ktoś ma dobrze skonfigurowany A7 to w mojej opinii nie ma żadnego istotnego powodu do aktualizacji.
 

Olsonik

New member
Podczas wgrywania wersji v499, chwile wczytywalo (lampka migala oraz byl komunikat o wygrywaniu oprogramowania) i stanelo, odczekałem godzine... brak dalej reakcji... pojawil sie wysoki stres... odpiecie zasilania... i za drugim razem ruszylo. Obraz dla TV raczej gorszy tj taki jak na android 7, na pierwszej wersji 8 byl najlepszy, przynajmniej widoczne bylo to na kanalach sd. Uplynniacz niedziala, obraz trochę pomiga i przestawia sie opcja na wyłaczoną . Obraz jakby ciemniejszy był.
Chyba wrocę do wersji android 8 V1.
Z dzwiekiem przez HDMI sie poddalem, przez RCA działa @ yamaha htr 4068.
 

grzegorz1652

New member
Po aktualizacji do wersji 499 mam problem z ustawieniem obrazu na Xbox one żeby wszystkie opcje były na zielono i nie działa hdr10 czy ktoś podpowie jak ustawić opcję w Xbox one s? Wyłączyłem już obsługę hdmi 2.0 w tv i podłączyłem konsolę pod hdmi 1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry