TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poprawione up date do 8,0 - proszę się przypominać jeszcze raz ale za 10 dni nie wcześniej .
Jak będzie gotowe - damy znać i dopiero wówczas proszę o maile.
 

Pneumat2

New member
Czyli jest poprawiona wersja androida 8.0 czy jednak dopiero za 10 dni? Bo nie kapuje za bardzo..

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czyli jest poprawiona wersja androida 8.0 czy jednak dopiero za 10 dni? Bo nie kapuje za bardzo..

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Czytaj co pisze Kiki a nie męczące prośby o update - dla wszystkich co ciągle pytają można dalej prosić Kiki jak ktoś lubi czekać albo skorzystać z plików d3m http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/138107-pliki-aktualizacji.html . To ten sam plik dla wszystkich obecnych androidów TCL i Thomson.

A jesteś na tyle długo na forum by się nauczyć, że Kiki jest zbytnim optymistą i tydzień zwykle znaczy minimum miesiąc. Ale jak będzie gotowe to Kiki napisze pewnie w kilkunastu wątkach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
UWAGA !!!
Jak będzie nowa , poprawiona wersja Androida 8,0 - podamy oficjalnie na forum i dopiero proszę podawać kontakt do siebie do wysyłki na maila.
Ja korzystam z obecnej wersji i dla mnie extra.
 

wookash0

New member
dzieki, zmienilem pendrive i poszlo znacznie szybciej - jakies 10 minut doslownie

mam jeszcze inne pytanie - czy wy tez musicie kliknac pilotem raz na danej aplikacji, otiwera wam sie jakby menu kontekstowe i potem musicie jeszcze raz kliknac zeby otworzyc aplikacje? czy da sie to jakos ustawic, zeby po najechaniu na apke, po prostu kliknac "ok" na pilocie w celu jej otwarcia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy -
Ważne teraz, że extra działa.

A nowy update już chyba gotowy bo jutro wjeżdża a testy Najnowszy CD76 który już promienieje sławą EISA - najlepszy telewizor LCD w Europie w klasie cena do jakości.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy THOMSON i ten TCL to dokladnie ten sam tv tylko w innej obudowie?
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/05ea21f13

Bo mam TCLa i jestem zadowlony ale rodzice zastanawiają sie nad tym THOMSONEM.

Ktoś coś podpowie?

I czytałem o matrycy IPS i VA - niby VA lepsza a w THOMSONIE zalezy jaka sie trafi. Czy to prawda?

nawet nie podałeś o jakie modele pytasz... a wypadałoby.
Odpowiedź i tak będzie NIE choć wiele szczegółów budowy wewnętrznej jest bardzo zbliżona.
 

klossowski

New member
Czy THOMSON i ten TCL to dokladnie ten sam tv tylko w innej obudowie?
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/05ea21f13

Bo mam TCLa i jestem zadowlony ale rodzice zastanawiają sie nad tym THOMSONEM.

Ktoś coś podpowie?

I czytałem o matrycy IPS i VA - niby VA lepsza a w THOMSONIE zalezy jaka sie trafi. Czy to prawda?

Tak to są identyczne modele, poza obudową brak różnic.
Z tego co pamiętam, to w tym modelu TCL też trafiają się matryce IPS.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL obudowa z aluminium, Thomson - plastik.
TCL pilot głosowy gratis, kalibracja gratis, wtyczki gratis , dostawa gratis, Android 8,0.
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry