TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

klossowski

New member
Timer musi być, to TV w sypialni lubię jak coś leci do snu..
To instaluj sowy soft i będziesz miał ten timer (działa, sprawdzałem:) ), ale będziesz miał wybór albo przy każdym włączeniu tv czekać 2 minuty i ustawiać wszystkie parametry obrazu od nowa albo nie będziesz miał wifi ... albo poczekaj na nowy soft i nowe "atrakcje" :D
 

rafaaaal

Member
To instaluj sowy soft i będziesz miał ten timer (działa, sprawdzałem:) ), ale będziesz miał wybór albo przy każdym włączeniu tv czekać 2 minuty i ustawiać wszystkie parametry obrazu od nowa albo nie będziesz miał wifi ... albo poczekaj na nowy soft i nowe "atrakcje" :D

Nowy soft dopóki nie jest przetestowany nie ma co instalować.
 

klossowski

New member
Nowy soft dopóki nie jest przetestowany nie ma co instalować.

Przecież w TCL nie ma żadnych testów, to nie Eizo:) Z resztą kto by testował starego androida 7 jak we wrześniu ma się pojawić soft z androidem 8!!!!!! a po nowym roku dziewiątka !!!!!!!!! i tv sam będzie wiedział co chcesz oglądać, nawet nie będzie potrzebny pilot :D
Zawsze pozostaje:
https://allegro.pl/programator-czasowy-wylacznik-analogowy-0336-i6029210206.html

I po kłopocie :D
 
Ostatnia edycja:

rafaaaal

Member
Da się jakoś piloty od tego TV po)łączyć z urządzeniem arc-1011yr
Taki mam dekoder w multiroomie i wolałbym moc zmieniać programy z pilota od tv
 

klossowski

New member
Kalibracja dla niebieskich jest gratis , więc spokojnie.

Tak z ciekawości zapytam. A macie też kalibrację dla matryc IPS od LG (lc430egy)? Bo ten mój żółty jakoś nie do końca mi się podoba. I drugie pytanie, czy nie potrzebny jest nr seryjny matrycy, bo pamiętam jak kalibrowałem swoje monitory Samsunga, to musiałem odkręcać obudowę, żeby zobaczyć z której fabryki wyszły, w Samsungu to typ i rodzaj matrycy na wiele się nie zdadzą, bo produkują to w kilku fabrykach i różnice widać gołym okiem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najpierw sprawdź czy nie została kalibracja
Jeśli nie - to dopiero wprowadzaj dane krok po kroku.
 

polak7

New member
Nie została. Parametry się zresetowały po przywróceniu ustawień. Zrobiłem kalibrację. Dzięki.

Telewizor przyspieszył, ale i tak nie jest demonem szybkości. Mi Boxa dołożę do niego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest wymagana w tym modeli i daje poprawę do 30%.
W teraz ceny są rewelacyjne więc - wszyscy zadowoleni.
 

polak7

New member
Jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Cofnęła mi się kalibracja i znowu telewizor zaczął bardzo zamulać. Samo się to stało.
 

polak7

New member
Włączyłem go po prostu dzisiaj o 18 i w takim stanie go zastałem. Przywróciłem jeszcze raz do fabrycznych i skalibrowałem drugi raz. Na razie jest ok. Do tego podłączyłem Mi Boxa i Smart TV śmiga.

edit:
Chociaż możliwe, że podłączenie Mi Boxa to spowodowało.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry