TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

wookash0

New member
a ja mam taki problem na v353 i poprzdniej, ze przestalo mi dzialac usb 2.0. zrobilem update do 353 i zadzialalo, po chwili jednak przestalo dzialac.. o co chodzi?
 

francodolas

New member
a ja mam taki problem na v353 i poprzdniej, ze przestalo mi dzialac usb 2.0. zrobilem update do 353 i zadzialalo, po chwili jednak przestalo dzialac.. o co chodzi?

Chodzi o to ze programiści którzy tworzą to oprogramowanie są tak słabi ze moga pisać co najwyżej oprogramowanie kalkulatorów, jedno jest pewne gdyby przyszlo im zrobić nakładkę na smartfona to można by go tylko włączyć i wyłączyć ewentualnie używać jako ramki cyfrowej na zdjęcia...
 

sulko

Member
Chodzi o to ze programiści którzy tworzą to oprogramowanie są tak słabi ze moga pisać co najwyżej oprogramowanie kalkulatorów, jedno jest pewne gdyby przyszlo im zrobić nakładkę na smartfona to można by go tylko włączyć i wyłączyć ewentualnie używać jako ramki cyfrowej na zdjęcia...
Niestety w softach TCL są takie babole że to nawet we wczesnych wersjach alfa nie powinno mieć miejsca. Najgorsze jest to że większość błędów jest powielana z softu na soft i dochodzą jeszcze nowe. Część problemów da się jakoś obejść ale niektórych niestety nie. Nawet taka podstawowa funkcja jak szybkie włączanie i wyłączanie telewizora jest skopana i działa bardzo losowo. Aż się boję co będzie w tych nowych softach z AI jak podstawy nie działają. No ale życzę im by się ogarnęli w wypuści w końcu dobry soft.
 

k@li111

New member
Z tąd
https://4pda***/forum/index.php?showtopic=835554&st=1360
Pierwszy wątek na każdej stronie u góry.

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

wookash0

New member
bylo juz to pytanie na tym watku, ale nie sadze ze jest odpowiedz - czy wie ktos w jakim pliku jest konfiguracja kalibracji? mam roota na v353 i chcialbym zrobic kopie
 
Status
Zamknięty.
Do góry