TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

dedoer

New member
"multimediago" taka nazwa aplikacji. Nie multimedialnego.

Aplikacja Multimedia GO nie jest dostępna.

us653_multimediaGO.PNG
 

janusz

New member
Bez reklam
Sprawdzę jutro bo dzisiaj nie będę mógł. Wiele aplikacji zainstalowałem z wchodząc do sklepu google z wyszukiwarki Chrome. Większość aplikacji da się w ten sposób zainstalować, tylko przy niektórych jest informacja o niezgodności z urządzeniem.
 

Rossi90

New member
A Player.pl udało się komuś zaisntalować, mi przy instalacji z pliku apk czy przez dodanie z Google Play (nie Android TV Google Play) wyświetla się po aktualizacji aplikacji niezgodność urządzenia?
 

Maciej5161

New member
A Player.pl udało się komuś zaisntalować, mi przy instalacji z pliku apk czy przez dodanie z Google Play (nie Android TV Google Play) wyświetla się po aktualizacji aplikacji niezgodność urządzenia?
Niestety ta aktualizacja nie działa na TV. Stary Player działał jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

jamez

New member
Witam.
Kiki chciałbym zakupić u Ciebie ten TV. Powstrzymuje mnie jedynie kwestia braku możliwości odtwarzania plików MTS. Mam sporo filmów z kamery. I tu pytanie - jak rozumiem ten TV nie odtworzy pliku .m2t np. z pendrive, a co w przypadku gdy odpalę taki plik z podpiętego do telewizora WD TV Live Hub. Czy telewizor wtedy odtworzy? W przeciwnym razie prośba do szczęśliwych nabywców aby sprawdzić czy po zmianie rozszerzenia z .m2t np. na .mp4 da się tego tv oszukać i odpalić taki film? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

AdamWGM

New member
To i tak nie pomoże, aplikacja wymusza aktualizację.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

W sumie żeby korzystać z biblioteki Playera wystarczy wtyczka do kodi. Na minus tego rozwiązania można powiedzieć że interfejs jest folderowo tekstowy, a nie grafiki i zdjecia. Za to na wielki plus to że nie ma żadnych reklam.
 

jamez

New member
Dziwne. We wszystkich testach jakie widziałem na necie piszą, że nie czyta MTS. Odpowiedź oczywiście zadowala aczkolwiek nie rozwiewa do końca wątpliwości:)
 

janusz

New member
Bez reklam
Nie bardzo wiem o co chodzi. Po wyłączeniu nic się nie podświetla, poza niebieskim paskiem pod TV, który można wyłączyć w ustawieniach TV.
 
Status
Zamknięty.
Do góry