TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

wookash0

New member
Rozszerzenie pamięci w TCL Już działa !!!
Widocznie sprawdziłeś dokładnie !!!
I działa tak :
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...i-p60-i-c70-krok-po-kroku-wyglada-to-tak.html

Tuner.
Dlatego lepiej wykorzystać tuner operatora, który jest dodawany za darmo im wówczas działa wszystko jak należy !
A telewizor działa co do jakości :
http://www.hdtv.com.pl/forum/1380310-post275.html

Ale ja mam te funkcjonalność od poczatku, przed uodate do v143. Miałem wersje 107 i mogłem rozszerzyć pamięć..
 

Maciej5161

New member
Przeglądarka Chrome instalowana z pliku APK. Skrót przeglądarki można utworzyć, używając aplikacji ze sklepu o nazwie: TV App Repo.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Maciej5161

New member
Pobrać plik instalacyjny chrome, wrzucić na peddriva, następnie zainstalować na telewizorze.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

sulko

Member
dźwięk passthrough

Mam pytanie, czy ten telewizor poprawnie przekazuje dźwięk (Dts, Dolby, ac3) przez spdif out, tzn. czy dźwięk przekazywany jest w oryginalnej formie przez spdif do wzmacniacza. Jest to dla mnie ważne, mam wzmacniacz 5.1 który obsługuje tylko spdif , i bardzo zależy mi na działającym poprawnie passthrough przez spdif.
 

sulko

Member
dźwiek passthrough

Mam pytanie, czy ten telewizor poprawnie przekazuje dźwięk (Dts, Dolby, ac3) przez spdif out, tzn. czy dźwięk przekazywany jest w oryginalnej formie przez spdif do wzmacniacza. Jest to dla mnie ważne, mam wzmacniacz 5.1 który obsługuje tylko spdif , i bardzo zależy mi na działającym poprawnie passthrough przez spdif.
Doczytałem w temacie ze passthrought działa ale był problem z wyciszeniem wbudowanych głośników. Czy to zostało rozwiązane w ostatnich aktualizacjach?
 

WALLY92

New member
Witam, może niepotrzebnie założyłem oddzielny temat na forum TCL. Moje pytanie brzmi tak

Za pomocą jakiego programu połączę swoją komórkę Samsung S6 z telewizorem - zależy mi na możliwości "przerzucania" zdjęć na telewizor i ogólny screen mirroring.
Jest jakaś sprawdzona aplikacja która umożliwia łączenie się telefonu i komputera z z tv z androidem, tak aby bezprzewodowo uzyskać to co za pomocą podłączenia HDMI.
 

Buzol

New member
Witam, może niepotrzebnie założyłem oddzielny temat na forum TCL. Moje pytanie brzmi tak

Za pomocą jakiego programu połączę swoją komórkę Samsung S6 z telewizorem - zależy mi na możliwości "przerzucania" zdjęć na telewizor i ogólny screen mirroring.
Jest jakaś sprawdzona aplikacja która umożliwia łączenie się telefonu i komputera z z tv z androidem, tak aby bezprzewodowo uzyskać to co za pomocą podłączenia HDMI.
Przez Tcast możesz poprzez WiFi to wszystko robić. Działa szybko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry