TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

AndKu

New member
Czy ktoś z posiadaczy TCL U55P6046 miał takie takie problemy jak opisałem powyżej?
Czy to się kwalifikuje na reklamację?
 

majerek11

New member
Czy ktoś z posiadaczy TCL U55P6046 miał takie takie problemy jak opisałem powyżej?
Czy to się kwalifikuje na reklamację?
Witam
Ja mam od niedawna 49". Niestety nie zdążyłem go jeszcze w pełni przetestować bo miałem masę innych rzeczy na głowie.
Na pewno nie zauważyłem efektu resetowania TV przy przewijaniu YouTube.
Dysku jeszcze nie podpinałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U mnie się nie resetuje i działa normalnie.
Dysk działa normalnie również.

Czy warto czekać ?
Ja bym poczekał.
 

nodeb7

New member
Czy ten TV wspiera Chroma 4:4:4 dla 4k@60hz? I jak z input lagiem? Kiku w twojej recenzji to jest pomiar z trybu game/pc mode?

Szukam TV 43" do grania (podłączony do PC) i ten wydaje się najlepszą opcją.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Czy ten TV wspiera Chroma 4:4:4 dla 4k@60hz? I jak z input lagiem? Kiku w twojej recenzji to jest pomiar z trybu game/pc mode?

Szukam TV 43" do grania (podłączony do PC) i ten wydaje się najlepszą opcją.

Potwierdzam, że wspiera (testowałem pod tym kątem) w trybie Pc.
 

nodeb7

New member
Dzięki, jeszcze pytanie do posiadaczy wersji 43", jaki jest rozstaw podstawy? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji i nie wiem czy mi się na stolik zmieści :)
 

sbk1

New member
U mnie wszystko ok obraz itd. Jednak mam podobnie, ale z aplikacją TVN palyer. Instalowałem ją przez apk. i przez tydzień wszystko było ok, a teraz przy włączania odcinka serialu chwile działa, po chwili kółeczko ładowania i uruchamia ponownie cały tv.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Szukałem opcji (w tv i instrukcji obsługi) jak ustawić, aby telewizor wyłączył się za określony czas i nie mogę nigdzie tego odszukać:/
Ktoś coś?:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bądź niebieski, napisz na PW dostaniesz info. HBO GO działa - jak podane w teście.
 

tysszek

Member
No widziałem. Próbuje od wczoraj ale jakoś nie chce się odpalić

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

tysszek

Member
Chyba złą wersję Ci podałem. Proponuje jeszcze z tego zainstalować, tu powinno być aktualne i Hbo go Polska: https://m.apkpure.com/hbo-go-poland/pl.hbo.hbogo
O jest postęp. Zainstalowana, brak ikony/skrótu muszę uruchamiać prze aplikację. Zalogowałem się ... I cały czas piszę błąd połączenia, że niby nie mam internetu.
Muszę szukać dalej jakiejś działającej wersji.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Problem z ciemnymi scenami

Oprócz ogólnie (wg mnie) bardzo dobrej jakości obrazu, to mam w tym (55 calowym) modelu problem z niektórymi ciemnymi scenami. Nie ważne czy są to sceny z tv SD czy też materiałów z PC 2160p HDR10 (w takiej też najwyższej jakości załączam porównanie). W czym może tkwić problem? Złączam zdjęcie z tegoż tv (obraz na dole) i porównanie tej samej sceny z mojego monitora Dell P2715Q (na górze). Obraz jest ustawiony na tryb film (na tym była kalibracja), ale i tak w każdym trybie występuje to zjawisko.
 

Attachments

  • monitor.jpg
    monitor.jpg
    71,9 KB · Wyś: 80
  • tv.jpg
    tv.jpg
    85,9 KB · Wyś: 94
Ostatnia edycja:

tysszek

Member
Hbo go zadziałało dopiero jak Internet z kabla na WiFi przełączyłem. Dziwne to. Ciekawe jak teraz Netfli... z filmami 4k zadziała po WiFi

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry