TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Nie ma tego, 4 h to najwcześniej. Może jest jakiś program który spełnia te funkcje. Widziałem jakieś timery itp.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Nie ma tego, 4 h to najwcześniej. Może jest jakiś program który spełnia te funkcje. Widziałem jakieś timery itp.

W sensie aplikacje na androida z google play? Jednak dziwne, że nie ma tak podstawowej funkcji:/
A macie też tak, że tv po ponownym włączeniu jest bardzo cicho a wystarczy zmienić tryb dźwięku (nawet nie regulować głośności) na jednego na drugi i z powrotem i już jest głośno?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
U mnie też nie ma problemu z dźwiękiem. A co do tych ustawień to testowałem 2 wejścia USB i zarówno dysk 2.0 jak i pendrive 3.0 działa wszystko jak pisałem wcześniej. Tzn ustawienia po kalibracji są w każdym źródle , tak jak mam zaznaczone. Więc u was jest jakiś problem a dlaczego to już kurde ciężko powiedzieć. Napiszcie do suportu. Ja mam wersję tv 43 , ale to chyba nie ma nic do rzeczy.
 

Buzol

New member
Wiem, że chyba już gdzieś wcześniej było, ale nie mogę coś znaleźć. Mianowicie, jak zainstalować TVN player czy jakąkolwiek aplikację niedopstępną z poziomu sklepu play na TV? Z PenDrive z pliku, ale skąd sćiągnąć instalkę w pliku?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Jakie spore problemy ? czytam i widzę że większość po prostu nie wiedziała gdzie co jest , większość tych problemów zostało już wyjaśnionych do tego jest to nowy telewizor i użytkownicy tak na prawdę go testują co można jeszcze poprawić.Ja mam zamiar kupić 55 cali bo lepszego w tej cenie nie ma
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać, że to pisze czary Pijar a nie użytkownik telewizora i jeszcze nie widział go nawet na oczy.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Nie uważam się za czarny pijar :)
Oprócz świetnej ceny i obrazu w 4k hdr, który wbija w ziemię, co potwierdzam, i świetnego narzędzia jakim jest kodi, to mam kilka "pomniejszych problemów", jak np. te problemy z czernią, którą trzeba było zmienić na 57, aby było ok, choć niestety jest to kosztem tego, że ogólnie czerń traci na jakości i jest bardziej szara. Tv czasem się zawiesi, choć rzadko. I nie ma nigdzie ustawień aby się sam wyłączył o danej godzinie, choć podobno można ściągnąć aplikację z google play do tego, co sprawdzę. I niestety nie działa u mnie funkcja "ustaw dla wszystkich źródeł" jeśli chodzi o ustawienia obrazu. Oprócz tych "pomniejszych" problemów, uważam że wykonanie i obraz i wyposażenie co do aplikacji jest świetne, choć nie ukrywam chciałbym aby wymieniona problemy zostały rozwiązane. I na koniec powtórzę, że z tych już wcześniej wymienianych powodów, nie uważam żebym był reprezentantem czarnego pijaru^^
 

Fanatyk19

New member
Nie ma możliwości ustawień wyłączania o danej godzinie ? Kiepsko, to raczej powinno być standarowo. Wiadomo , że apki od tego są, ale czym więcej zainstalowanych apek tym tv będzie bardziej zamulony...
 

Pneumat2

New member
Mi się jeszcze ani razu nie zawiesił:) do tego cały czas system śmiga jak rakieta, a posiadam telewizor już około 3 miesięcy. Ja wróciłem do poziomu czerni 50 bo biorąc pod uwagę plusy i minusy wolę jednak mieć ciemniej bo to powoduje ogólne lepsze wrażenia przy oglądaniu. Muszę przyznać racje osobie która tu napisała, że te problemy to w zasadzie nie problemy i naprawdę producent wypuscil dopracowany sprzęt. Nie obyło się bez kilku rzeczy, sam czekam na aktualizacje likwidująca problem z HDR w grach na Xbox one s ale suma sumarum fajny sprzęcik. Oczywiście jak by producent pozbył się tych wszystkich dupereli to było by wręcz kozacko ale na to potrzeba czasu. Miałem Tv boxa który był już wręcz idealny ale to po roku czasu różnych łatek i aktualizacji. Mam nadzieje ze tu tez tak będzie i większość niedoróbek zostanie w czasie usunięta, oby. Tu na forum jest temat o serii KS Samsunga i powiem wam że tam cuda wianki niezłe odchodzą a przecież sprzęt nie jest za małe pieniądze.
 

Pneumat2

New member
Nie uważam się za czarny pijar :)
Oprócz świetnej ceny i obrazu w 4k hdr, który wbija w ziemię, co potwierdzam, i świetnego narzędzia jakim jest kodi, to mam kilka "pomniejszych problemów", jak np. te problemy z czernią, którą trzeba było zmienić na 57, aby było ok, choć niestety jest to kosztem tego, że ogólnie czerń traci na jakości i jest bardziej szara. Tv czasem się zawiesi, choć rzadko. I nie ma nigdzie ustawień aby się sam wyłączył o danej godzinie, choć podobno można ściągnąć aplikację z google play do tego, co sprawdzę. I niestety nie działa u mnie funkcja "ustaw dla wszystkich źródeł" jeśli chodzi o ustawienia obrazu. Oprócz tych "pomniejszych" problemów, uważam że wykonanie i obraz i wyposażenie co do aplikacji jest świetne, choć nie ukrywam chciałbym aby wymieniona problemy zostały rozwiązane. I na koniec powtórzę, że z tych już wcześniej wymienianych powodów, nie uważam żebym był reprezentantem czarnego pijaru^^

nodeb7 - to raczej o tego forumowicza chodziło:) czemu się biczujsz kiedy nikt Cię nie wywołał do tablicy?:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry