TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

xRAFx

New member
...a że tak zapytam jaka cena dla forumowiczów,
zamierzam kupić U60P6026 i zastanawiam się czy kupić od "kiki" za gotówkę czy na raty allegro od Komputronika (2899zł) ???
 

janusz

New member
Bez reklam
To inny TV. P6046 ma srebrna ramkę i androida, P6026 nie znam ale wygląda podobnie (czarna ładna ramka i wygląda na metal) i system to TCL SMART TV 3.0? Nie wiem czy te TV mają jakieś wspólne cechy, choć parametry wskazują, że tak.
 

xRAFx

New member
To może pytanie do bardziej obeznanych o bardziej znaczące różnice U60P6026 i U60P6046 ??
Szukam na własną rękę ale słabo mi idzie... ;/ ...a po francusku ni w ząb :)
 

oszołom

New member
Cześć.
W weekend zakupiłem ten model.
Mam mały problem, TV nie znajduje kanałów analogowych TV naziemnej, znajduje 8 cyfrowych i to wszystko.
Jest dokładnie odwrotnie niż we wszystkich przypadkach - ludziom znajduje analog a pytają się o cyfrowe - ja mam problem w druga stronę.
Próbowałem z kilku poziomów ustawień szukać i aktualizowac kanały i nic - tylko te 8 cyfrowych znajduje.
Pomoże ktoś?.
 

oszołom

New member
Aha.
To zmienia postac rzeczy.
Czyli nie znajduje mi szystkich cyforwych.
Na telewizorze w salonie mam koło 30 kanałów, a tak jak napisałem poniżej TCL znajduje tylko 8. źródło to samo - antena.
Coś trzeba odblokować?
 

xRAFx

New member
Cześć.
W weekend zakupiłem ten model.
Mam mały problem, TV nie znajduje kanałów analogowych TV naziemnej, znajduje 8 cyfrowych i to wszystko.
Jest dokładnie odwrotnie niż we wszystkich przypadkach - ludziom znajduje analog a pytają się o cyfrowe - ja mam problem w druga stronę.
Próbowałem z kilku poziomów ustawień szukać i aktualizowac kanały i nic - tylko te 8 cyfrowych znajduje.
Pomoże ktoś?.

Ten to znaczy który ? U60P6026 czy U60P6046 ??
Przegrzebałem trochę internet, głównie na francuskich stronach tylko coś znalazłem, ale co strona to inne info, a to że nie ma BT a to że ma, to samo z androide tu że nie ma tu że ma...
 

xRAFx

New member
Żeby było "łatwiej" to zauważyłem, że są co najmniej trzy modele xxxP6026 i xxxP6006 :( O ile na temat xxxP6046 jest dużo info o tyle na resztę nie jestem w stanie nic znaleźć.
Chyba, że ktoś może podpowiedzieć gdzie kupić model U60P6046 w okolicy 2800-2900zł to załatwi temat ;)

EDIT:
W wersji 65" U65P6026 jest z czarną ramką a U65P6046 ze srebrną takie odkrycie ;) czy to tylko różnica w kolorze ?
 
Ostatnia edycja:

Eldamianos

New member
Żeby było "łatwiej" to zauważyłem, że są co najmniej trzy modele xxxP6026 i xxxP6006 :( O ile na temat xxxP6046 jest dużo info o tyle na resztę nie jestem w stanie nic znaleźć.
Chyba, że ktoś może podpowiedzieć gdzie kupić model U60P6046 w okolicy 2800-2900zł to załatwi temat ;)

EDIT:
W wersji 65" U65P6026 jest z czarną ramką a U65P6046 ze srebrną takie odkrycie ;) czy to tylko różnica w kolorze ?



Model U60P6046 działa na systemie operacyjnym Android, a także wyposażony jest w DLNA i Bluetooth. Różnice występują także w systemach nagłośnienia. Taką informację uzyskałem od Komputronika.
 

ted76

Klub HDTV.com.pl
VIP
V8-T658T01-LF1V315 wgrałem ten plik nadal mam android 6.01
V8-T658T01-LF1V161 -wersja opr.
V8-1707111-MF1V312 WERSJA SYSTEMU O CO TU CHODZI
 

loyd11

New member
czy jest oficjalny andek 7 na tv TCL
To jest odpowiedz od TCL na favebooku ( Android 7.0 jest dostępny w wersji produktowej co wiąże się z powrotem do ustawień fabrycznych. Jeśli chce Pan uniknąć utraty danych zalecamy poczekać aż pojawi się wersja oficjalna. Spodziewamy się w tym miesiącu. Zespół TCL)
 
Ostatnia edycja:

xRAFx

New member
60p6026

Model U60P6046 działa na systemie operacyjnym Android, a także wyposażony jest w DLNA i Bluetooth. Różnice występują także w systemach nagłośnienia. Taką informację uzyskałem od Komputronika.

Na tej stronie: w_w_w.lcd-compare.com/televiseur-TCLU60P6026-TCL-U60P6026.htm
że ma i BT i Androida itd...

Więc dalej stoję przed dylematem czy go kupować czy nie ? :)
Byłem w MediaMarkecie i MediaExpert i sprzedawcy nie są w stanie opowiedzieć mi konkretnie na pytania, więc ktoś mądry pomoże... ?
 

madekp

Member
U mnie z rana po włączeniu wyskoczył komunikat że jest nowa wersja do pobrania. Czyli wreszcie oczekiwany Android 7 można zaktualizować z poziomu samego tv. Mimo wszystko ja tego nie zrobiłem. Mam stracha po wyczytanych opiniach i problemach. Zostałem na 6 gdyż nie mam z nim problemu.
 

Key_PL

New member
A sleep timera jak nie było tak nie ma. Standby po 4 godzinach. W sklepie też nic nie znalazłem, nawet wygaszacz ekranu w formie czasnego obrazu byłby krokiem naprzód.

To wstyd. Kupując w wakacje rodzicom bardzo mi zależało na automatycznym wyłączaniu znacznie krótszym niż 4 h. Wtedy otrzymałem obietnicę, że lada dzień będzie poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry