TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
@tomasz.k - nie cytuje się wiadomości, szczególnie gdy odpowiadasz bezpośrednio po poprzedniku. To narusza netykietę i regulamin forum.

@maybee: what kind of reset did you make?
BTW: Is this thread about UC6406?
 

firefl

Active member
Bez reklam
@tomasz.k
czy trzeba szukać innego, zastępczego zła?
Po prostu nie bądź spamerem i nie zaśmiecaj forum zbędnymi cytatami.
 

maybee

New member
Have now installed V570. Only difference afak is that the opgrade process or screen is a bit more informative. Switching between installing update vs "dont remove the power plug" The kernel build is a little newer (28 december"
 

gorbi13

Member
Talofa, manaia tele lou mafai ona talanoa i gagana uma ii. Ou te fiafia i lenei fale talitane. Ou te mataʻutia iina, le v570. Na ona ou tu.
 

KotLarry

New member
Szanowni Państwo,
tak się w życiu zdarza, że co dla jednego jest śmieciem dla innego będzie skarbem.

Dlatego z powodu mechanicznego uszkodzenia matrycy mojego 55 P6046 proponuję,
iż mogę odsprzedać swój egzemplarz za stosunkowo niewielką opłatą [nóż ktoś szuka elektroniki na podmianę].
Jedyny upierdliwy warunek to osobisty odbiór w Łodzi.

Jednocześnie dziękuję za możliwość bycia czytelnikiem tego podforum w wielu momentach byliście pomocni.

Owocnego korzystania wszystkim życzę.

Pozdrawiam
KotLarry
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osób próbowało sprzedać nawet nowe egzemplarze z rozbitą matrycą na części. Sorry ale nikt nie kupuje teraz takich.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Podobno to dalej ta sama płyta główna z chipem realtek - odpowiedź jest oczywista.
Sprawdź czy dla obydwu oznaczenie softu zaczyna się od V8-R851T02-LF1V...
 

tomasz.k

New member
Jeżeli wypuścili 3 softy w takim tempie, to znaczy się że 570 i kolejne miały grube błędy i nikt nad tym nie panuje. Ja rozumiem, że raz się coś może zdarzyć (zwłaszcza zawodowcom w TCL), ale tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry