TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
hej, sciagnalem ten plik z forum i rozmakowalem plik rar, Update.pkg wypakowal sie bez problemu. tez tak robiles i wywalalo ci blad przy upgrade TV?

tak dokładnie, raz mi się zdarzyło, że rozpakowało się normalnie ale i tak plik jest uszkodzony. Twierdzę jednak, że po zdjęciu które ktoś wrzucił z tamtego forum zaraz poniżej linku z softem udało mu się zainstalować soft v184. Ten co jest na serwerach TCL jest brzydko mówiąc spierdol....
 

wookash0

New member
tak dokładnie, raz mi się zdarzyło, że rozpakowało się normalnie ale i tak plik jest uszkodzony. Twierdzę jednak, że po zdjęciu które ktoś wrzucił z tamtego forum zaraz poniżej linku z softem udało mu się zainstalować soft v184. Ten co jest na serwerach TCL jest brzydko mówiąc spierdol....

ej, ale gdzie jest ten soft 184 na serwerach TCL? ze stron moge pobrac tylko 143..

BTW widze jestesmy jedynymi, ktorzy siedza teraz na tym rosyjskim forum ;)
 

Pneumat2

New member
ej, ale gdzie jest ten soft 184 na serwerach TCL? ze stron moge pobrac tylko 143..

BTW widze jestesmy jedynymi, ktorzy siedza teraz na tym rosyjskim forum ;)

Ten link który jest podany na 4pda do wersji v184 prowadzi na rosyjski serwer TCL. Dokładnie stąd pobierany jest plik aktualizacji: http://static.tcl.com***/data/download/update.rar
Tylko niestety plik jest skopsany. Sulko jeszcze tam trochę działa widziałem:)
 

wookash0

New member
Ten link który jest podany na 4pda do wersji v184 prowadzi na rosyjski serwer TCL. Dokładnie stąd pobierany jest plik aktualizacji: http://static.tcl.com***/data/download/update.rar
Tylko niestety plik jest skopsany. Sulko jeszcze tam trochę działa widziałem:)

a widzisz. to jest chyba jedyna wersja ktorej nie testowalem, mam kopie pozostalych :p i korci mnie zeby sprobowac..
 

sulko

Member
Sprawdziłem ten soft v184 i faktycznie błąd crc przy rozpakowywaniu.
Mam pytanie do tych co robili roota, możecie sprawdzić czy w ustawieniach, informacje, macie numer ESN Netflix. Zrobił bym roota ale martwię się trochę by nie stracić DRM.
Testowałem na szybko v364, na razie działa power instant razem z wifi, ale dalej jest problem z czasem w Kodi, trzeba było zrobić trik ze zmiana czasu. Niestety dalej mam taki sam problem z dźwiękiem passthought 5.1 przez spidif w Kodi. Czyli szału nie ma.
 

wookash0

New member
Sprawdziłem ten soft v184 i faktycznie błąd crc przy rozpakowywaniu.
Mam pytanie do tych co robili roota, możecie sprawdzić czy w ustawieniach, informacje, macie numer ESN Netflix. Zrobił bym roota ale martwię się trochę by nie stracić DRM.
Testowałem na szybko v364, na razie działa power instant razem z wifi, ale dalej jest problem z czasem w Kodi, trzeba było zrobić trik ze zmiana czasu. Niestety dalej mam taki sam problem z dźwiękiem passthought 5.1 przez spidif w Kodi. Czyli szału nie ma.

1. Mam ESN po roocie na 364
2. Jaki trik z czasem?
3. Blad CRC masz przy wypakowaniu z pliku rar, czy przy instalacji z pendrive na TV? Ja nie mialem problemu z CRC przy wypakowaniu z rar
 

sulko

Member
1. Mam ESN po roocie na 364
2. Jaki trik z czasem?
3. Blad CRC masz przy wypakowaniu z pliku rar, czy przy instalacji z pendrive na TV? Ja nie mialem problemu z CRC przy wypakowaniu z rar
1 no to robię roota:D
2 ustawiasz czas powiedzmy jakieś Hawaje, restart, następnie ustawiasz automat i nasz czas, restart i powinno działać.
3 Błąd crc mam przy wypakowywaniu, sprawdzałem na winrar i 7zip
 

wookash0

New member
Jak wrazenia na tym 364? Podobno to jest na inne TV niz P60, ale dziala na P60?
Roota robiles osobno?

Hej, tak root wg rosyjskiego forum, link podawalem kilka postow wczesniej. Wrazenia? Jak zawsze nie jest idealnie, ale mocno waham sie, czy probowac instalowac te wersje 184..

1 no to robię roota:D
2 ustawiasz czas powiedzmy jakieś Hawaje, restart, następnie ustawiasz automat i nasz czas, restart i powinno działać.
3 Błąd crc mam przy wypakowywaniu, sprawdzałem na winrar i 7zip

dzieki, jesli chcesz moge wystawic te wersje 184 bo mi sie wypakowalo bez problemu, nie moge sie jednak zmobilizowac, zeby probowac ja instalowac

[edit] jak juz pewnie wiesz, a rosyjskim forum ktos juz ja wystawil, sciagnalem i tez rozpakowuje sie u mnie bez problemu, pewnie to ten sam plik
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
Hej, tak root wg rosyjskiego forum, link podawalem kilka postow wczesniej. Wrazenia? Jak zawsze nie jest idealnie, ale mocno waham sie, czy probowac instalowac te wersje 184..



dzieki, jesli chcesz moge wystawic te wersje 184 bo mi sie wypakowalo bez problemu, nie moge sie jednak zmobilizowac, zeby probowac ja instalowac

[edit] jak juz pewnie wiesz, a rosyjskim forum ktos juz ja wystawil, sciagnalem i tez rozpakowuje sie u mnie bez problemu, pewnie to ten sam plik


Raz mi także rozpakowało dobrze ale podczas instalacji w TV wyskakuje błąd aktualizacji.. coś jest nie tak mówię wam.. chyba że poprawili ten plik na ich serwerze.
 

wookash0

New member
Tylko strasznie wolno to idzie. Przy tej prędkości to plik ściągnie się za 3 godziny. Spoko zdam relacje najbardziej rzetelnie jak to możliwe:)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

A ja właśnie oglądam expense, ale z pliku i jest duża różnica. Myśle ze te artefakty to wina netflixa. Może i powinno to działać Ok, ale przy dobrej jakości pliku obraz jest super. Ja na razie nie wracam
 

xRAFx

New member
Może mi ktoś powiedzieć co jest grane lub jak zrobić to innaczej, do v346 aktualizowałem z tego samego pendrive bez problemu, a teraz gdy wrzucam v364 czy v173 czy v184 wgrywa się po czym robi sie Erase uruchamia setup od nowa wszystko ustawiam ale wersja softu dalej jest v346 ??
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
A ja właśnie oglądam expense, ale z pliku i jest duża różnica. Myśle ze te artefakty to wina netflixa. Może i powinno to działać Ok, ale przy dobrej jakości pliku obraz jest super. Ja na razie nie wracam
Na jakiej wersji zostajesz? Zainstalowalem 184 i bez w zasadzie to samo co 174 tylko że w youtubie nie można zmieniać rozdzielczości. Wracam do 173 chyba hehe

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry