TCL Seria C70

marcin0815

New member
Może to jakiś początek końca wsparcia dla tych modeli? Przestarzały procesor, a plotki o nowszej wersji Androida niepotwierdzone.

Obecnie najnowsza wersja softu to: V8-T658T01-LF1R579, ale to nieoficjalne wydanie, rzekomo testowe.
 

bambro

New member
Witam ponownie,
Czy miał ktoś z was problem z włączaniem telewizora 55c7026?
Od czas do czasu po wyłączeniu pilotem telewizor nie chce się ponownie włączyć (muszę wyłączyć zasilanie odczekać parę sekund i włącza się wówczas normalnie). Włączenie przyciskiem z tyłu telewizora również nie jest wówczas możliwe, więc raczej wyklucza to problem z pilotem.
Robiłem resety i niestety to również nie pomaga. Dzieje się to na różnych wersjach softu. Myślałem ze może mieć to związek z podłączeniem amplitunera przez Hdmi ARC do tv (myślałem że cos się gryzie w oprogramowaniu), obecnie odłączyłem wszystkie zewnętrzne urządzenia od tv ale problem nadal występuje.
Tv miał wymienioną płytę główną na używaną (z rozbitego telewizora), na wszelki wypadek wymieniałem również płytę zasilającą. Przed naprawą problem ten nie występował.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

Czolgu

New member
Witam,

Mam taki problem z TV i soundbarem TCL Razy Danz. Po włączeniu tv (z szybkiego uruchamiania), nie wykrywa głośnika. Musze dać "Uruchom ponownie" i dopiero wtedy głośnik się aktywuje. Dodatkowo jest nieznaczne opóźnienie dźwięku (głośnik połączony przez HDMI ACR). Soft v574.
Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie ?
 

axelmateuss

New member
Zaryzykowałem, zainstalowałem. Zmian na pierwszy i drugi rzut oka nie ma. Lekko rozregulowały się oczywiście ustawienia obrazu, ale bez dramatu. Reszta wygląda ok, ale HLG dalej beznadziejne. Także nic sensownego. Stabilność ocenię po dłuższym użyciu.
 

maciopa

Member
Pogłos/echo

Hej,
od jakiegoś czasu zauważyłem, że w moim zestawie TV-soundbar (via ARC) pojawił się pogłos/echo i pomimo, że dźwięk z soudbara dobiega prawidłowo, to w TV chyba zaczęły też grać głośniki cicho bo cicho ale słychać pogłos. Wkurzające.
Nie wiem jak je zdezaktywować. TV na gwarancji.
Macie jakiś pomysł?
 

rybapmi

New member
Mam problem z androidem na c715 gdy oglądam IPTV przez Kodi niektóre kanały nie działają i zwieszają telewizor, natomiast na tv boxie nie mam tego problemu, ktoś się dokopał co można z tym zrobić? Próbowałem innych apek niż kodi np. tivimate i też się nie odpalają ;/
Ps mam też ten sam problem z pogłosem przez soundbar podłączony optykiem(głośniki w TV grają też), póki co zmniejszam głośność TV na 1 bo na zero jest widoczny znaczek wyciszenia na ekranie - też jestem ciekaw czy da się coś z tym zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry