TCL Seria C70

wieszt

New member
Po 2 latach i 1 miesiącu padła płyta z oprogramowaniem,z serwisu szukają drugiej używki, chyba mam pecha.Raczej to ostatni produkt TCL w moim domu.
 

Roman1889

New member
Witam wszystkich u mnie przed wczoraj to samo, TV wyłączyłem wieczorem i rano wczoraj kaplica, pali się tylko światełko na dole i zero reakcji. Odłączony od prądu i zero reakcji. Wczoraj zgłoszony do serwisu. Mają przyjechać na miejsce i go naprawić. Tv zakupiony 2018.09.07
 

seboos

Member
Warte to coś uwagi? Bo się zastanawiam czy aktualizować?:p
Czyta już dyski ntfs? Nie ma problemów z Netflixem i innymi apkami?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Netflix działa. Ntfs podobno też działa od kilku wersji - ja nie sprawdzałem.
Ciekawe jak wyobrażasz sobie odpowiedź na "inne apki". Jedne działają a pewnie są takie co nie działają... Mam nadzieję, że tak precyzyjnej odpowiedzi się spodziewałeś przy precyzji Twojego pytania.

Jak każda aktualizacja - warto jeśli masz w tym własny cel. Twoja decyzja,
 

seboos

Member
Chodziło mi o inne apki streamowe jak netflix czyli ipla, player hbo itd.
Dzięki za info. Spróbujemy potestować w wolnej chwili
 

dac

New member
Wgrany soft v551 i jest problem nie chce połączyć się w wifi pomimo poprawnego hasła i resetu tv i routera próbowałem kilka razy i lipa.

Edit:
na 5Ghz działa na 2,4Ghz nie.
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
producent po aktualizacji softu zaleca reset all i reset shop z menu serwisowego.
Jak nie robiłeś to... decyduj, może 5GHz Ci wystarczy
 

kerios83

Member
Po update - https:// I M G U R .com/a/rNVR9MJ





Obraz to tragedia. Zresetowalem wszystkie ustawienia i nic to nie dalo. Powrocilem do poprzedniego softu, nic to nie dalo. WTF!?


To jest taka pikseloza, ze nie da sie tego ogladac. Kolory tez jakies wyblakle. Zadne ustawienia nie sa w stanie tego zmienic (bawielms ie tez menu serwisowym). Ktos ma jakies pomysly?
 
Ostatnia edycja:

damianosr3

New member
Wgrany soft v551 i jest problem nie chce połączyć się w wifi pomimo poprawnego hasła i resetu tv i routera próbowałem kilka razy i lipa.

Edit:
na 5Ghz działa na 2,4Ghz nie.

Ja mam to samo. Tzn. nie łączy mnie z wifi (nie wiem jak przejść na 5ghz - nie łączy z żadnym). Dlatego jadę po ethernecie. Działa. Ale wifi z UPC nie.

Już dwie aktualizacje do tyłu.
 
Do góry