TCL Seria C70

Szpura

New member
Witam . Panowie czy miał ktoś z Was taki proble, że po automatycznej aktualizacji na android 8 po wciśnięciu tego przycisku w kształcie domku wyskakuje czarny pusty ekran i nie da rady wejść w ustawienia ani w żadną aplikację??
 

Majkel78

New member
Witam, wczoraj zaktualizował się TV do 528 niby wszystko Ok, ale jest problem z obrazem. W/g kalibracji którą dostałem przy zakupie obraz obecnie jest ciemny i trzeba dać 50 na podświetleniu. Ktoś przerabiał taką sytuację?
 

Kraczykruk

New member
Witam, wczoraj zaktualizował się TV do 528 niby wszystko Ok, ale jest problem z obrazem. W/g kalibracji którą dostałem przy zakupie obraz obecnie jest ciemny i trzeba dać 50 na podświetleniu. Ktoś przerabiał taką sytuację?
Dostałeś kalibracje do której wersji Androida? Bo we wcześniejszych były opcje obrazu których w nowszych już nie ma.

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Majkel78

New member
Dostałeś kalibracje do której wersji Androida? Bo we wcześniejszych były opcje obrazu których w nowszych już nie ma.

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

I tu pojawia się problem, bo nie pamiętam. Obecnie jest :
wersja oprogramowania V8-T658T01-LF1V528
wersja systemu TV+: V5.0.0 (V8-1903191-MF1V500)
android 8.0.0
Wrzuciłem kalibrację która była do wcześniejszej wersji oprogramowania, jest lepiej, chociaż dalej mi się wydaje że obraz jest za ciemny.
 
Ostatnia edycja:

Wasiu84

New member
Spróbuj Wyłączyc funkcje Redukcja migania ona przyciemnia obraz. W nowej wersji Androida pojawiła się ona w opcjach i automatycznie była włączona. Jeśli nie widzisz jej daj resetuj ustawienia obrazu to się pojawi.
 

Boro872

New member
Mam problem od jakiegoś czasu w tv rozłącza mi się wifi. Po wybraniu sieci widnieje info że połączono natomiast po kilku minutach w prawym górnym rogu tv wyskakuje info brak połączenia wifi a w menu sieci jest widoczny napis wyłączona.
Dzisiaj zrobiłem aktualizacje z oficjalnej strony tcl.eu /pl /pomoc-techniczna / U55C7026 i dalej to samo resetshop zrobiony router zresetowany nic nie pomaga......
 

pavvlos

New member
Witam

Mam pytanie, w jakim formacie powinien być sformatowany pendrive zeby odpalił mi aktualizację z menu androida (v528). W tej chwili podpinam pena do USB 2.0 i nie widzi plików aktualizacji - a są wrzucone.

Ktoś coś poradzi?
Do tej pory robiłem update z plików Update.pkg ale skoro można sobie zaoszczędzić ponownej konfiguracji wgrywając przez wbudowany aktualizator to próbuję.

EDIT: (zajrzałem do archiwum - jest tam spakowana instrukcja z docelowym plikiem)

Wszystko się wyjaśniło.
 
Ostatnia edycja:

spoko2

New member
kiki, czy będziesz miał kalibrację do najnowszego softu V528. Jeżeli tak to poproszę na e-mail spokodwa@wp.pl
Wersja V528 fajnie podkręciła kolory i obraz jest lepszy. Jednak profesjonalna kalibracja może bardziej poprawić obraz.
 
Do góry