TCL Seria C70

mickeyM

New member
Cześć Wszystkim,

widział ktoś może problem z netflixem, bardzo często ładuje mi film i mam obraz bez dźwięku albo czarny ekran i sam dźwięk zdarza się to na losowych pozycjach

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? może jest jakieś proste rozwiązanie ?
 

ebola1972

Member
najprostsze to zmienić na taki tv w którym wszystko działa po wyjęciu z pudła.
Współczuję a jednocześnie podziwiam za cierpliwość wszystkich forumowych beta testerów.
 
Ostatnia edycja:

Kraczykruk

New member
Cześć Wszystkim,

widział ktoś może problem z netflixem, bardzo często ładuje mi film i mam obraz bez dźwięku albo czarny ekran i sam dźwięk zdarza się to na losowych pozycjach

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? może jest jakieś proste rozwiązanie ?

Zdarza mi się coś takiego. Najczęściej kiedy są to materiały HDR lub po wcześniejszym oglądaniu YouTube. Jedyne co pomaga to uruchomić ponownie telewizor.
 

firefl

Active member
Bez reklam
najprostsze to zmienić na taki tv w którym wszystko działa po wyjęciu z pudła.
Współczuję a jednocześnie podziwiam za cierpliwość wszystkich forumowych beta testerów.

Rzućmy z grubej rury: zbudować własną fabrykę i wyprodukować najlepsze na świecie telewizory.
Co się ograniczać. I do własnego domu 150cali!

Autor pytania szuka poprawki by działało na sprzęcie, który posiadają.
Ja sugeruję wyzerować wszystkie dane aplikacji netflix.
 

ebola1972

Member
a ja wszystkim życzę cierpliwości w testowaniu kolejnych wersji androida 9, 10 itd.na tcl...i szukaniu kolejnych poprawek.
 
Ostatnia edycja:

wojo2000

New member
a ja wszystkim życzę cierpliwości w testowaniu kolejnych wersji androida 9, 10 itd.na tcl...i szukaniu kolejnych poprawek.

Dobre podsumowanie. Telewizory z Android nie są dla przeciętnego Kowalskiego. Ja wiedziałem w co się pakuję i żyje z nadzieją że kiedyś to zacznie działać.
Sprzedawanie ich każdemu kto pyta o dobry telewizor, to nabijanie ludzi w butelkę. W TCL ale i w innych telewizorach z Android zawsze coś nie działa. Jak poprawią jedno to zwalą coś innego.
Ale to jest urok otwartych systemów otwartych systemów.
 

sp33d1984

New member
TCL C70 U55C7026 android 8

Ile trwa aktualizacja? U mnie pokazało się logo TCL i tak stoi od godziny. Nie ma żadnego pasku postępu i nie wiem co robić. Czekać dalej?
 
Do góry