TCL Seria C70

adambe

Member
Próbowałem różnych kombinacji opisanych na forum, żeby dostać się do menu serwisowego, niestety żadna z nich nie zadziałała. Chciałbym sprawdzić jaką matrycę ma mój egzemplarz (49C7026), mógłbym prosić o jakąś podpowiedź?

PS. Dziękuję za porady odnośnie aktualizacji. W końcu się udało - wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka i włożyłem z powrotem z wciśniętym joystickiem, pendrive w porcie 3.0

Pozdrawiam

Ustawienia>Zaawansowane ustawienia>9735 , dokładnie tak wciskaj na pilocie
 

DLUGI321

New member
Moim zdaniem jest wątpliwe by dodali opcje nagrywania obiecywali to już dawno i jak do tej pory nic z tym i z wieloma innymi problemami nic nie zrobili

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

jacek7331

New member
Witam mój tcl nie chce się połączyć z wiifii uzyskiwanie adresu ip i dalej nic jakieś sugestie (reszta urządzeń łączy się bezproblemowo,wcześniej tcl też się łączył)
 

jacek7331

New member
Zresetowałem tv do ustawień fabrycznych i dalej to samo,a router resetowałem ze trzy razy zanim pisałem na forum.Nie wiem co jeszcze mam zrobić?.
 

k@li111

New member
Ja musiałem router connect box restować przyciskiem reset trzymając około 30s, odłączenie zasilania nie pomagało.

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

Maciej43

New member
Prośba banalna ale dla mnie dość istotna - jak wyłączyć dźwięk m. in. regulacji głośności ?
Pytam bo mój 2 letni syn często zasypia wieczorem z nami , a że śpi jak zając zanim twardo zaśnie nawet taka błahostka jak regulacja głośności potrafi go wybudzić :)
 

Maciej43

New member
Dzięki serdeczne :) przy okazji może ktoś polecić jakieś słuchawki bezprzewodowe nie za milion monet ? Melomanem jakimś nie jestem , chodzi tylko o komfort spania domowników podczas oglądania TV.
 

mer102

New member
Witam ja mam problem z rozdzielczością od xbox one S
Włacza się tylko 640x480 ;/ na wcześniejszych softach miałem 4k
Co musze zrobić ?
 
Do góry