TCL Seria C70

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem co wy tak marudzicie i spuszczacie sie nad tym androidem 7. Az tak spieszno wam do bugow?

Andek 6 jest calkiem ok, nawet zona juz przestala marudzic na tv. Cale szczescie ze Kodi dziala jak nalezy bo inaczej byloby rozczarowanie - brak tvn player.
 

sulko

Member
Nie wiem co wy tak marudzicie i spuszczacie sie nad tym androidem 7. Az tak spieszno wam do bugow?

Andek 6 jest calkiem ok, nawet zona juz przestala marudzic na tv. Cale szczescie ze Kodi dziala jak nalezy bo inaczej byloby rozczarowanie - brak tvn player.

Kodi działa jak należy? spróbuj odtworzyć film 4k o wysokim bitate po lanie, a co z DTS passthrough ?. Android TV w TCL trochę jeszcze brakuje w porównaniu do Nvidia shield czy Mi box.
 

sulko

Member
Mam sprawdzone na wielu wersjach od początku używam SPMC. Bez przycinek 4k i DTS passthrough działa u mnie tylko na Media center po Wifi.
 

matty4

New member
Czy jesteście w stanie polecić ten TV Myślę nad TELEWIZOR TCL U49C7006 / TELEWIZOR TCL U49C7026 ( Lecz nie wiem czym się za bardzo różnią) oraz Panasonic EX700E i biję się który wybrać
 
Ostatnia edycja:

guhy

New member
Witam, orientuje się ktoś czy w tv 49C7026 będzie się tak dało skonfigurować obsługę, żeby włączenie telewizora spowodowało włączenie amplitunera sieciowego Yamaha VX-481D i możliwość sterowania głośnością jednym pilotem - tym od telewizora? Wiem, że wymaga to dodatkowej funkcji ARC/CEC złącza HDMI. Bardzo mi na tym zależy... Przerabiał ktoś coś takiego?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam, orientuje się ktoś czy w tv 49C7026 będzie się tak dało skonfigurować obsługę, żeby włączenie telewizora spowodowało włączenie amplitunera sieciowego Yamaha VX-481D i możliwość sterowania głośnością jednym pilotem - tym od telewizora? Wiem, że wymaga to dodatkowej funkcji ARC/CEC złącza HDMI. Bardzo mi na tym zależy... Przerabiał ktoś coś takiego?

Mam inny model z Androidem z tej firmy - działa z Yamaha RX-V673.
 

tomasz.k

New member
Witam, orientuje się ktoś czy w tv 49C7026 będzie się tak dało skonfigurować obsługę, żeby włączenie telewizora spowodowało włączenie amplitunera sieciowego Yamaha VX-481D i możliwość sterowania głośnością jednym pilotem - tym od telewizora? Wiem, że wymaga to dodatkowej funkcji ARC/CEC złącza HDMI. Bardzo mi na tym zależy... Przerabiał ktoś coś takiego?

Wlaczac bedzie, ale jezeli bedziesz chcial uzywac funkcji sieciowych amplitunera samodzielnie (radio internetowe, spotify, deezer itp) to wlaczajac amplitunernie wlaczysz TV. Wylaczajac TV wylaczysz amplituner... Jak wylaczysz funkcje CEC to bedziesz musial osobno wlaczac wszystkie sprzety.
Amatorka...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak sie wgrywa soft?

Wgralem plik na pendrive podpinam pod jedno lud drugie gniazdo w tv. Wchodze w ustawienia, aktualizacja systemy, aktualizacja lokalnie i wyskakuje ze nie widzi zadnego pendrive. Probowalem juz z dwoma roznymi.
 

tomasz.k

New member
Jak sie wgrywa soft?

Wgralem plik na pendrive podpinam pod jedno lud drugie gniazdo w tv. Wchodze w ustawienia, aktualizacja systemy, aktualizacja lokalnie i wyskakuje ze nie widzi zadnego pendrive. Probowalem juz z dwoma roznymi.

Po pierwsze trzeba to zrobic podczas startu TV wlaczajac specjalny tryb SW update - znajdziesz we wczesniejszych postach.
Po drugie plik z update MUSI zaczynac sie z duzej litery zeby go wykrylo. Ze zmiana na duza litere moze byc problem - mi na win10 nie chcialo, dopiero mac pomogl. Pewno sie da na windzie ale trzeba cos kombinowac.
 
Do góry