TCL Seria C70

Desverger

New member
No właśnie jak z tym sportem. Wcześniej napisałeś, że sobie nie radzi a potem wkleiłeś raz jeszcze ten wpis a pod nim, że jesteś zadowolony i teraz nie wiadomo w końcu jak to jest. Na stronie sklepu neonet w komentarzach do TCL C70 też dwie osoby napisały swoje spostrzeżenia po kilku dniach użytkowania konkluzja jest jedna, że w sporcie i szybkich scenach filmowych sobie nie radzi plus sporadyczne "zwiechy" Androida Poza tym same superlatywy. Ciekawe jak ma się w stosunku do niego Samsung 55MU6402 - też nie ma 100Hz, też ładny design, Tizen (akurat dla mnie na plus), i cena 3400
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te opinie, które prosimy na PW podają, że nikt nie ma problemów z płynnością w sporcie. Zamów prezentację telewizora do domu to sam sprawdzisz.
 

rumbuc

New member
Cześć,
@marek-urania, możesz proszę napisać, czy masz wiedzę kiedy możemy spodziewać się nowej aktualizacji?
Pytam, ponieważ problem z jakością niskich tonów TV po SPDIF podłączonym do amplitunera dalej niestety nie jest rozwiązany. Nie jest to odosobniony przypadek tylko mojego egzemplarza.
 

jakub_a

New member
Hey
Jest jeszcze jednen bug który jest do naprawienia pilnie. TV zapomina niektórych ustawień obrazu dla wszystkich trybów z wyjątkiem MOVIE w standardowym DR (czyli nie HDR10 czy HLG). Dotyczy to Custom WB ,10P WB, dynamicznego kontrastu dla ustawień STANDARD, NATURAL, DYNAMIC itd.
Dla HDR i HLG nawet w trybie MOVIE ustawienia WB i 10P WB zostały zgubione (wyzerowanie). Dzieje się to po paru dniach.
Czy może ktos powtierdzic takie zachowanie?
 

rumbuc

New member
Cześć,
@jakub_a - mam dokładnie ten sam problem co TY na najnowszej dostępnej wersji oprogramowania udostępnionej przez Pana Marka.
 
Ostatnia edycja:

urania-marek

New member
Cześć,
@marek-urania, możesz proszę napisać, czy masz wiedzę kiedy możemy spodziewać się nowej aktualizacji?
Pytam, ponieważ problem z jakością niskich tonów TV po SPDIF podłączonym do amplitunera dalej niestety nie jest rozwiązany. Nie jest to odosobniony przypadek tylko mojego egzemplarza.
Witam problem jest już rozwiązany czekamy na zaimplementowanie poprawki do systemu.Myślę że zaraz po IFA W Berlinie.
 

arso

New member
Witam, czy te wszystkie poprawki które będą miały miejsce znajdą się w jakimś oficjalnym oprogramowaniu do pobrania ze strony TCL-a czy trzeba będzie kogoś o nie poprosić ? Starałem się też skorzystać z aplikacji Tcast na moim telefonie ale tv zwisł i tylko odcięcie prądu mu pomogło, czy u kogoś to zadziałało ?
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Very słabo w tym teście. Dla poszczególnych punktów testu mamy słowa: average, disappointing, below average a nawet terrible :-( Jest i outstanding ale chodzi tu o obraz po kalibracji ale pamiętajmy, że prawdziwie profesjonalna kalibracja czyli u Ciebie w domu to koszt 400-500 zł czyli faktyczny koszt tego Tv jeżeli chcesz poprawić obraz będzie powiększony o tą kwotę. A jest to raczej konieczne bo obraz out of the box jest disappointing. Należy też pamiętać, że oceniany jest Roku C807 czyli 120 Hz a przy ocenie ruchu mamy zdanie: The C807 has a below average handling of motion :-0 to... strach pytać o obraz przy 60Hz modelach. By the way pytanie do forumowicza bluejeans71 - dalej masz kłopoty podczas oglądania meczu czy może machnąłeś już ną to ręką?
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Od 5 września mają być dostępne w MM i Saturnie. Najlepiej jest w NEONET: wchodzę, pytam a oni, że takowych nie ma w ofercie i pytanie: a co to wogóle za marka?! Jak już to kojarzyli kanał telewizyjny TLC :))) Po pokazaniu im ich strony z ofertą nastąpiło wielkie zdziwko :)) A Tv im się spodobał :)
 

kokon20

New member
Witam czy ktoś jeszcze ma problemy z jasnymi przebarwieniami(u mnie przy rogach ekranu)najbardziej widocznymi po kilku godzinach grania,wieczorem,przy ciemnych scenach,załączyłem też test na you tube z czarną planszą wtedy jest to widoczne jeszcze bardziej.
 

Desverger

New member
No tak ale zdecydowana większość chce go obejrzeć przed zakupem a nie kupić i gdy nie pasuje odesłać (a przy 65" czy 75" taka zabawa nie jest tania). Prezentacja w domu też odpada bo też niemało trzeba zapłacić. Dlatego też to info dla wielu jest ważne. Jak dla mnie "kurz trochę opadł", być może miałem zbyt wysokie oczekiwania od tego TV, być może było zbyt dużo niepotrzebnego oraz nieprawdziwego rumoru o tym TV. I wiele osób odebrało ten TV jako sprzęt mający znamiona klasy wyższej ale za budżetową cenę. Jego wygląd tylko to spotęgował bo trzeba przyznać, jest bardzo ładny. Wielu pewnie zadowoli i było nie było zrobi trochę zamętu na rynku opanowanym przez Sony, Panasonic, Samsung i LG. Fajnie by było gdyby jeszcze firmy VIZIO oraz XIAOMI (chodzi o telewizory) zaatakowały nasz rynek. Dla potencjalnego nabywcy taka konkurencja na rynku byłaby jak najbardziej mile widziana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry