TCL Seria C70

jakub_a

New member
Jaką masz wersje softu? Korzystasz z sat poprzez moduł CAM CI?


Jeśli korzystasz z NC+ to podaj na jakich kanałach UHD jest problem to sprawdzę czy u mnie też będzie.

Korzystam z tunera wbudowanego, i darmowych kanałów. Nie mam NC+
Postaram się zreprodukować jakoś to wieszanie bo nie zawsze występuje i opisać kroki.

Osobna rzecz: Jest jednak coś co zawsze powoduje zamrożenie telewizora na kilkadziesiąt sekund: dodanie kanału do ulubionych z listy kanałów wyświetlanej pod klawiszem OK. Podobnie z usuwaniem. U was tez występuje takie zachowanie?
 

rojek35

New member
Pytanko...Obecnie użytkuję TCL C70 z oprogramowaniem v 143. Czy w przypadku pojawienia się aktualizacji do androida 7.0 przed jej przeprowadzeniem będę musiał wcześniej zaktualizować oprogramowanie do wersji v 161 , czy też może będę mógł je
pominąć ?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Pytanko...Obecnie użytkuję TCL C70 z oprogramowaniem v 143. Czy w przypadku pojawienia się aktualizacji do androida 7.0 przed jej przeprowadzeniem będę musiał wcześniej zaktualizować oprogramowanie do wersji v 161 , czy też może będę mógł je
pominąć ?

Raczej nowy android z nową wersją będzie miał to wszystko co posiada wersja 161. Lub przed aktualizacją androida wszystkim wyskoczy najnowsza aktualizacja sieciowa.
 

kokon20

New member
Kiki w temacie sa-juz-nowe-rewelacyjne-ceny-na-najnowsze-modele-tcla-serii-c70.html podajesz cenę U55C7006 - 3299 zł,a w tym temacie parę stron wcześniej piszesz że cena za model 55-calowy to 3399 zł.
Mógłbyś napisać skąd ta rozbieżność i która cena aktualna?
 

bluejeans71

New member
Szanowni. Jestem właścicielem TCL 55c7006 od piątku. Ogólnie jestem zadowolony ale nijak nie mogę ustawić obrazu do sportu. Oglądam mecze na canalplus sport czy Eleven i wyraźnie widać wszystko jedynie na zbliżeniach. Podczas transmisji obraz jest niewyraźny, nieostry a murawa to zielona plama. Próbowałem typu obrazu SPORT i innych. I nic. Poza tym przy każdej zmianie kanału na dekodera nc+ z głośnika wydobywa się pisk. Może ktoś miał podobne przygody i zna lekarstwo na tę przypadłość? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Szanowni. Po kilku dniach obcowania z tv jestem bardzo zadowolony z zakupu. W tej cenie gra lepiej od tv za 5K pln. Chciałem kupić Panasonic 58 ex703 i zrobiłbym błąd. Sony poniżej serii 9 z powodu problemów z androidem też przegrywa. Podpinam do tv PS4 i dekoder NC+. Korzystam też z Netflixa. Pomimo małych problemów z oprogramowaniem kupiłbym ponownie. W tej cenie to dobry wybór. Wiadomo jednym przeszkadza to i tamto bo tego akurat używają i to dla nich najważniejsze. Rozumiem pretensje ale każdy producent ma swoje grzeszki. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny to nie ma chyba lepszego tv. Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy którzy kupili i mają potwierdzają podobnie jak TY.
Gratuluję w razie pytań różnych pisz do urania-marek. On Ci pomoże.
 

Tomek1982

New member
Hej,
ja również jestem zadowolony z TV. Konsola, Netflix, YT działaja super. Obraz jest bardzo ładny, dźwięk również daje radę. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie.

Na minus jak dla mnie - lekki clouding, no ale nie oszukujmy się, w tej cenie i tak nic lepszego nie ma.
 

tumas

New member
bluejeans71
Jak poradziłeś sobie z problemem -

Napisał bluejeans71
Szanowni. Jestem właścicielem TCL 55c7006 od piątku. Ogólnie jestem zadowolony ale nijak nie mogę ustawić obrazu do sportu. Oglądam mecze na canalplus sport czy Eleven i wyraźnie widać wszystko jedynie na zbliżeniach. Podczas transmisji obraz jest niewyraźny, nieostry a murawa to zielona plama. Próbowałem typu obrazu SPORT i innych. I nic. Poza tym przy każdej zmianie kanału na dekodera nc+ z głośnika wydobywa się pisk. Może ktoś miał podobne przygody i zna lekarstwo na tę przypadłość? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam.


Chodzi mi o transmisje sportowe. Kwestia ustawień, czy przyzwyczaiłeś się? Jeśli ustawień to co zmieniłeś i czy wygląda to satysfakcjonująco.
 
Do góry